Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak vybrat tu nejlepší podlahu? Vyzkoušejte podlahového rádce Quick-Step FloorAdvisor

21. září 2011 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Široký sortiment nabízených podlah často ztěžuje rozhodování o tom, která podlaha se do našeho interiéru hodí nejlépe. Existují tisíce možností: zvolíte si světlou či tmavou podlahu? Se spoji či bez nich? A jakou vybrat velikost prken? Malý podlahový vzorek obvykle nestačí k tomu, abyste si mohli udělat dobrou představu, jak bude vaše místnost v konečné fázi vypadat.

Reklama

A právě proto Quick-Step na svých webových stránkách spustil podlahového rádce FloorAdvisor. Tento jedinečný nástroj pro domácí interiéry vám umožní, abyste si své místnosti digitálně zkrášlili tak, jak si přejete.

Jak to provést?

  1. Prvním rozhodnutím, které musí většina z nás učinit, je rozhodnout se pro laminát nebo parkety. Ačkoli mají oba typy podlah podobný vzhled, jsou dost odlišné. Abyste se mohli správně rozhodnout již na začátku, Quick-Step vás na svých webových stránkách provede výhodami jak laminátu, tak i parket.
  2. Poté si zvolíte typ místnosti, kterou chcete vyzdobit či zrenovovat. Vymodelujte si místnost tak, aby odrážela situaci ve vašem domě či bytě, a to vymalováním nebo otapetováním zdí, změnou barvy nábytku apod.
QuickStep
  1. Quick-Step FloorAdvisor vás povede krok za krokem a pomůže vám při výběru odpovídající podlahy Quick-Step. Prostřednictvím menu vám také nabídne četné tipy a informace ohledně typu, barvy, velikosti, spojů apod.
  2. Abyste získali ještě realističtější představu o tom, jak bude vše vypadat, můžete si namodelovat denní nebo noční čas a zjistit tak, jak bude vaše podlaha Quick-Step vypadat v různou dobu.
  3. Jakmile si vyberete podlahu, vynoří se bublina s textem a zobrazí se podrobnější informace. Díky informacím poskytnutým podlahovým rádcem Quick-Step FloorAdvisor tak bude parketová nebo laminátová podlaha, kterou si zvolíte, nejlépe vyhovovat vašim záměrům!

Potřebujete více informací?

Zkuste sami program FloorAdvisor na adrese www.quick-step.com nebo navštivte stránky společnosti Quick-Step na sociální síti Facebook na adrese www.facebook.com/quickstepfloors

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Podlaha je v jakémkoliv interiéru komponentem, který udává hlavní charakter designu celé místnosti. Kromě vzhledu jsou vyhledávanými aspekty i kvalita či životnost. Všechny tyto atributy splňují vinylové podlahy.

Meteostanice: Malý, avšak užitečný pomocník a rádce v domácnosti

Meteostanice: Malý, avšak užitečný pomocník a rádce v domácnosti

K předpovědi počasí se již nemusíte jen dívat na televizní stanici nebo do novin. Již pěknou řásku let se dají pořídit v obchodech s elektronikou domácí meteostanice, které slouží především k předpovědi počasí a také ke zjištění aktuálních klimatických podmínek, které venku panují. Moderní meteostan…


Pěstování paprik: Vyzkoušejte chuť méně známých odrůd

Pěstování paprik: Vyzkoušejte chuť méně známých odrůd

Z obchodů znáte určitě jen standardní tvary a barvy tolik oblíbených paprik. Červená, zelená, žlutá. Chuťové dobré, ale už tak nějak nemají po této stránce moc co nabídnout. Chcete víc? Chcete rozšířit své pěstitelské i gastronomické možnosti?

Jak položit plovoucí podlahu

Jak položit plovoucí podlahu

Co dodá vašemu domovu pocit tepla a zútulní jej? Začněte pěkně od podlahy. Dobře vybraná plovoucí podlaha je moderní, praktická a budete se díky ní cítit doma opravdu pohodlně. Můžete si ji vybrat z množství dekorů v různých cenových relacích, není proto divu, že zejména laminátové plovoucí podlahy …


Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

Nejlepší dodavatelé plynu: Změna dodavatele přes internet

Mnozí majitelé domů a bytů si v poslední době stěžují, že za plyn platí stále více peněz. Je pravdou, že ceny energií rostou a platí to i o plynu, nicméně přesto se dá najít způsob, jak za platby složenek za plyn ušetřit. Tím způsobem je změna dodavatele plynu.

Malování: Jakou barvu vybrat?

Malování: Jakou barvu vybrat?

Léto je v plném proudu a teplé počasí přímo vybízí k tomu vrhnout se na vymalování příbytku. Jakou barvu ale zvolit? Je lepší vybrat teplejší, nebo studenější odstín? Je vhodné jednotlivé barvy kombinovat?