Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní altánky Delta: Příjemné kryté posezení na zahradě

30. březen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Neznám nic lepšího, než si odpoledne po práci či o víkendu sednout na zahradu a užívat si slunného počasí. Díky tomu, že jsem si na svém pozemku před domem nedávno nechal postavit altánek se stříškou, můžu si venkovní posezení dopřávat i v okamžicích, kdy venku není zas až tak pěkně. Vybral jsem si altán od firmy Delta, která mi dala na výběr hned z několika variant.

Zahradní altánky Delta mě zaujaly už na první pohled. Jsou to jednoduché stavby, které ovšem skvěle zapadnou do koncepcí většiny pozemků u rodinných domů. Zvláště tehdy, když jim chcete zachovat jejich přirozený přírodní vzhled.

Altánky, které vynikají stabilitou konstrukce i moderním vzhledem

Altánky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což je pro tento typ zahradních staveb určitě nejlepší materiál. Žádná umělá prkna, jež by celkový dojem z exteriéru domu spíše kazila.

Zahradní altánky a pergoly
Zahradní altánky a pergoly

Konstrukce mého altánku je velmi stabilní, o čemž jsem se přesvědčil před nedávnem, kdy venku řádilo nepříjemné počasí se silným vichrem. Ačkoliv možná na první pohled nepůsobí nijak zvlášť stabilně, stavba bez problémů vydržela bez jakékoliv újmy. Výrobce totiž klade důraz na kvalitní spoje a pevnost konstrukce.

Zahradní altánek si určitě nechte zastřešit

Zahradní altán je ideální pro venkovní posezení od jara až do podzimu. Osobně jsem si altánek doplnil o střešní krytinu. Mohu tak venku sedět i během deštivého počasí, aniž by na mě spadla jediná kapka vody.

S montáží stavby si nemusíte lámat hlavu

Společnost Delta nabízí několik produktových řad pergol a altánků. Výhodou je, že při stavbě nemusíte dělat složité stavební úpravy, obejdou se i bez robustních základových desek. Samotnou montáž vám na přání provedou přímo zaměstnanci firmy.

Zahradní altánky a pergoly
Zahradní altánky a pergoly

Objednávku doporučuji provést online na webu firmy. Je to pohodlné a rychlé, nemusíte nikam chodit. Zahradní altánek vám dovezou až na zahradu, a během několika málo dní od potvrzení objednávky.

Foto: domky-delta.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.

Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Při posezení na zahrádce či na terase je v chladnějším období nutné se tepleji obléci, což může být značně nepohodlné. Ve večerních hodinách, kdy sice panuje stále hezké počasí, může být na tričko přeci jen již chladno. Problém se však dá vyřešit velmi jednoduše, a to tím, že si pořídíme moderní inf…


Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.

Aktuální trendy v zahradě

Aktuální trendy v zahradě

Zahrada už dávno není jen místem, které by vám sloužilo k pěstování okrasných i užitkových rostlin, zeleniny a ovoce. Pakliže disponujete dostatečně prostornou zahradou, můžete z ní vytvořit oázu klidu, kde si budete moci odpočinout vždy, když se budete cítit unaveni. Zahrada také dobře poslouží ve …


Voda v zahradě

Voda v zahradě

Zahrada u domu by měla být co nejpřirozenější. A protože i ve volné přírodě se setkáme s různými vodopády, jezírky a tůněmi, je dobré na naši zahradu zakomponovat také vodní dílka. Voda v různých formách dokáže zahradu nesmírně oživit.

Únorové práce na zahradě

Únorové práce na zahradě

Zkušení zahrádkáři nenechávají ani v únoru svoje zahrádky napospas přírodě. I v tomto období, kdy venku ještě panují velmi nízké teploty a příroda zdánlivě spí, je potřeba na zahradě vykonat některé práce a také se připravit na příchod jara, který se neúprosně blíží. V klidu a teple domova si zahrád…