Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stavby rodinných domů na klíč: Nechte si dům postavit od profesionálů

26. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Stavba rodinného domu je poměrně náročnou záležitostí. V momentě, kdy chcete mít vlastní dům, avšak nehodláte jeho výstavbu provádět svépomocí, máte na výběr z několika možností. Tou první je nákup již postaveného domu. To však není praktické, neboť kupovaný hotový dům nemusí být zhotoven zcela dle vašich představ, navíc koupě takové nemovitosti je drahá. Z těchto hledisek se mnohem více vyplatí, když si necháte vybudovat rodinný dům na klíč. Stavby rodinných domů na klíč jsou v posledních letech velmi žádané. Provádí je kupříkladu stavební firma Dumpro.cz.

Jak probíhá výstavba rodinného domu na klíč

Jak probíhají stavby rodinných domů na klíč? V podstatě stačí mít vlastní pozemek, na kterém chcete stavbu provést. Poté si se stavební firmou dojednáte ve smlouvě kompletní výstavbu. Stavební firma Dumpro.cz zajišťuje kompletní služby. Je schopna provést nejen samotnou výstavbu domu, ale také inženýrské práce, které s výstavbou souvisejí. Ve spolupráci s touto firmou si můžete zajistit také potřebné financování stavby rodinného domu. Během realizace rodinného domu na klíč se vlastně o nic nemusíte sami starat. Firma provede průzkumné práce na staveništi, kdy plánovanou stavbu zaměří, dále vypracuje projektovou přípravu stavby. Na základě smlouvy o dílo pak přesně dle vašich požadavků postaví dům, který jste si vysnili. Po realizaci stavby vám bude nemovitost předána do užívání, samozřejmostí je i zákonná lhůta na stavbu.

Výstavba rodinného domu na klíč od profesionálů se vyplatí z mnoha důvodů

Tím, že si necháte postavit rodinný dům od profesionálů, ušetříte mnoho času s vyřizováním všech nezbytných náležitostí a hlavně se samotnou výstavbou. Na klíč si můžete nechat zhotovit jak klasickou stavbu, tak třeba i moderní nízkoenergetický dům či dřevostavbu. Stavby rodinných domů na klíč jsou výhodné i po finanční stránce. Co je však hlavní, necháte si postavit rodinný dům přesně podle toho, jak jste si přáli. Rodinný dům na klíč se tak stane tím pravým domovem, kde najdete vy a vaše rodina útočiště na celý život. Stavební firma Dumpro.cz patří mezi spolehlivé společnosti, které mají s výstavbou rodinných domů na klíč dlouholeté zkušenosti.

Komerční sdělení

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Nechte si postavit dům nízkoenergeticky

Nechte si postavit dům nízkoenergeticky

Plánujete stavbu rodinného domu a hledáte vhodné varianty jeho výstavby? Přemýšlíte, zda se vrhnout do zděného domu nebo zda zvolit raději dřevostavbu? Porovnáváte výhody a nevýhody každého typu bydlení? Ať už zvolíte ten či onen model, nezapomeňte n

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě? Líbí se vám myšlenka úspor energie? Chcete investovat do pasivního domu a listujete katalogem, kde je řada zajímavých typových domů? Pozor! Ani v případě pasivního domu na klíč se nevyhnete projektu!


Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.

Pěstování a údržba trávníku: Rady od profesionálů

Pěstování a údržba trávníku: Rady od profesionálů

Rovně střižený, souměrný a profesionálně upravený trávník je chloubou zahrady. Toužíte také po anglickém trávníku, ale zatím pořád bojujete s českým plevelem? Jak trávník pěstovat a jak ho udržovat? Nechte si poradit od profesionálů.


Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Novinkou v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytových jednotkách je takzvané bezrámové zasklení. Toto architektonicky velmi působivé řešení, které oproti klasickým způsobům stavby oken přináší několik výhod, představuje společnost ACTUAL.