Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

3. březen 2015 - Rubrika: Moderní dům - Komentáře: 1

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.

Reklama

Žádný dům nemůže být postaven bez základové desky. Zakládání staveb je jednou z nejdůležitějších fází výstavby domu. Od kvality základové desky se pak odvíjí kvalita výstavby celé domu.

Základové desky na klíč mají plno výhod

Se zakládáním staveb jsou spojené zemní a geodetické práce. Je třeba vše dobře rozmyslet a naplánovat. Možná si říkáte, že to nemůže být nic těžkého. Aby byla základová deska opravdu kvalitní, záleží na mnoha faktorech a detailech, které laik snadno přehlédne.

Proto se vyplatí nechat realizaci na odbornících. Vyhnete se tak dodatečným opravám, která vás budou stát čas i peníze navíc.

Realizace základové desky na klíč není drahá. Průměrná cena se v současné době pohybuje kolem 1600 Kč/m2, a to u dřevostaveb i klasických zděných domů. Cenu za m2 ovlivňuje krom jiného i celková velikost desky.

Jak profesionální realizace základové desky vypadá?

  • Nejprve vám společnost vypracuje cenovou nabídku
  • Následuje odborná konzultace s technikem na místě výstavby
  • Pokud se pro realizaci základové desky rozhodnete, čeká vás podpis smlouvy
  • Provedou se geodetické práce
  • Následuje samotná realizace základové desky
  • Nezbytný úklid staveniště
  • A nakonec předání hotové základové desky majiteli

Základové desky realizují profesionálové pro zděné i montované domy, včetně dřevostaveb. Není problém nechat si postavit základovou desku pomocí tzv. panelové technologie.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

kZcQo8DGuJk

středa, 4. leden 2017
00:02

ariandalen, you are a walking encyclopedia! :DI'm at work, the job I now have to apply for but don't have time to apply for because I am so busy doing the work!But about to leave, pick up monsters, and go home for the afnotneon/evenirg. Cheers all. Hope all is well in Fiendom.


Napsal: kZcQo8DGuJk [Odpovědět]


Čtěte také...

Zakládání stavby v zimě: Malta POROTHERM Profi AM-W

Zakládání stavby v zimě: Malta POROTHERM Profi AM-W

Minerální vápenocementová malta POROTHERM Profi AM-W je určená všem, jež potřebují založit stavbu z broušených cihel i v zimním období. Tato speciální zimní zakládací malta se může používat pouze při teplotách od +15 °C do -5 °C. Je proto vhodná pro všechny, kteří stihli za příznivého podzimního poč…

Pěstování a údržba trávníku: Rady od profesionálů

Pěstování a údržba trávníku: Rady od profesionálů

Rovně střižený, souměrný a profesionálně upravený trávník je chloubou zahrady. Toužíte také po anglickém trávníku, ale zatím pořád bojujete s českým plevelem? Jak trávník pěstovat a jak ho udržovat? Nechte si poradit od profesionálů.


Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Láká vás bydlení na venkově? Máte vlastní pozemek a rozmýšlíte se, zda postavit dům? Chcete se vejít do rozpočtu, za který pořídíte levný panelákový byt? Jaké domy za cenu bytu je možné postavit?

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Čas od času se u vás doma zjeví nečekaná návštěva a vy přitom nemáte uklizeno. Jak rychle uklidit, aby si o vás nemysleli, že nepořádek v domácnosti máte pořád?


Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Cena elektřiny rok od roku stoupá. Také už vás nebaví platit vysoké faktury za energii? Pořiďte si na střechu vašeho domu fotovoltaickou elektrárnu a vyrábějte si doma vlastní elektřinu!

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.