Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nechte si postavit dům nízkoenergeticky

24. říjen 2014 - Rubrika: Moderní dům - reaguj na článek

Plánujete stavbu rodinného domu a hledáte vhodné varianty jeho výstavby? Přemýšlíte, zda se vrhnout do zděného domu nebo zda zvolit raději dřevostavbu? Porovnáváte výhody a nevýhody každého typu bydlení? Ať už zvolíte ten či onen model, nezapomeňte na jeho nízkoenergetické provedení.

Reklama

A co mluví pro dřevostavby? Jednoznačně jejich cenová dostupnost a rychlá výstavba, která trvá pouze několik týdnů. A pokud si zvolíte dřevostavbu na klíč, stavební firma celý dům postaví tak, abyste se mohli rovnou nastěhovat bez jakýchkoli nutných dodělávek nebo úprav interiéru.

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč jsou specializací společnosti Stavex Kutná Hora s.r.o. Tyto domy mají výborné izolační vlastnosti, jejich vytopení tedy není tolik energeticky a tedy ani finančně náročné. Důraz je kladen na kvalitní zateplení obvodových stěn, střechy, stropů a podlah a precizní zajištění vzduchotěsnosti obvodového pláště.

Nízkoenergetické dřevostavby také využívají rekuperaci vzduchu, což je řízené větrání, při kterém se získává teplo zpět. Rekuperace vzduchu se plánuje do domů dle jejich typu, tvaru a podnebí, ve kterém budou stát.

Celou kolekci montovaných dřevostaveb od Stavexu naleznete na jeho internetových stránkách www.stavex.cz/rodinne-domy/nizkoenergeticky/. Zde se můžete inspirovat a v případě zájmu nechat jakýkoli model domu upravit dle vašich požadavků. Firma Stavex s vámi připraví studii domu, zpracuje projekt, připraví kalkulaci a zajistí pro vás v případě potřeby i financování výstavby.

Podívejte se tedy na nabídku nízkoenergetických montovaných dřevostaveb od Stavexu a popřemýšlejte, zda by toto ekologické bydlení bylo pro vás to pravé.

Foto: stavex.cz

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Stavíte dům nebo plánujete jeho koupi? Zvažujete, zda investovat do nízkoenergetického nebo pasivního domu, který slibuje úsporu energií? Kolik energie spotřebuje pasivní dům? Kde na jeho výstavbu získat dotace?

Stavba nízkoenergetického domu: III. nízkoenergetický nebo pasivní dům

Stavba nízkoenergetického domu: III. nízkoenergetický nebo pasivní dům

Pokud se již člověk rozhodne stavit rodinný dům, většinou začne přemýšlet o tom, zda stavit „klasický“ dům, nízkoenergetický nebo dokonce pasivní. Tento článek bude o tom, jaký je v těchto pojmech rozdíl.


Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.


Velikonoční RECEPTY: Nádivka, mazanec, jidáše

Velikonoční RECEPTY: Nádivka, mazanec, jidáše

Velikonoční mazanec můžete dnes pohodlně koupit v supermarketu. Moc si na něm ale nepochutnáte. Tomu domácímu se nic nevyrovná. Přinášíme proto nejen osvědčený recept na mazanec, ale také na nádivku a jidáše, které byly tradičním českým velikonočním jídlem.

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Co obnáší stavba pasivního domu na klíč?

Přemýšlíte o vlastním rodinném domě? Líbí se vám myšlenka úspor energie? Chcete investovat do pasivního domu a listujete katalogem, kde je řada zajímavých typových domů? Pozor! Ani v případě pasivního domu na klíč se nevyhnete projektu!