Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

S protiskluzovou venkovní dlažbou už se pádů bát nemusíte

11. březen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Stalo se vám někdy, že jste přecházeli dlažbu v oblasti terasy a najednou jste nepříjemně uklouzli? Nebo se vaše schody a venkovní dlažba stávají v zimě jedním velkým kluzištěm a snadno namrzají? To vše můžete změnit s pořízením protiskluzové a mrazuvzdorné dlažby, se kterou se již možných pádů a zranění nebudete muset bát.

Venkovní dlažba se speciálními prvky

Klasické a atypické formáty se speciálními prvky, jako jsou fasádní pásky, schodové stupně a další, se setkáte u firmy Keramika Soukup a.s. Ta se na trhu pohybuje již více než 20 let a kromě dlažby se specializuje také na prodej obkladů do kuchyní a koupelen, dveří, sanity či podlah Plzeň, Praha, v jižních Čechách i na Slovensku. Sortiment firmy je široký a veškeré produkty vykazují maximální funkčnost. Pokud se tedy bojíte o své bezpečí, podívejte se na nabídku kvalitní venkovní dlažby právě u této firmy.

Speciální struktura dlažby zabrání sklouznutí

Velice oblíbené mezi zákazníky jsou venkovní dlažby v tloušťce 3,5 cm. Pokládají se bez použití jakékoli stavební chemie do štěrku nebo přímo na beton, a jelikož mají různé barevné provedení, hodí se ke každému domu. Tento typ dlažby je odolný proti vysokým teplotním rozdílům a speciální struktura na povrchu zabraňuje sklouznutí.

Dlažba se dobře udržuje a vypadá elegantně a moderně. V nabídce Keramiky Soukup naleznete značky Exagres, Gresan, Osmose či Ströher, které vyrábí také dlažbu interiérovou, kterou snadno sladíte s tou venkovní. Prohlédněte si tedy nabídku v e-shopu nebo navštivte některou ze vzorkových prodejen www.keramikasoukup.cz/kontakt/plzen. Vaše bezpečí stojí za dobrou investici a vaše pohodlí.

Autor: Hedvika Kachlíková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Venkovní vířivka - relaxace na zahradě nebo terase

Venkovní vířivka - relaxace na zahradě nebo terase

Mít doma bazén není už v dnešní době žádnou zvláštností či nedostupným luxusem. Kromě bazénů se však nabídka rozšířila také na venkovní vířivky. Takové zahradní koupeli by určitě nepohrdnul nikdo z nás…

Venkovní dlažba: Vybíráme vhodný typ pro pokládku

Venkovní dlažba: Vybíráme vhodný typ pro pokládku

Majitelé rodinných domů a zahrad si často lámou hlavou s tím, co by na vzhledu objektu ještě zlepšili, co na pozemku chybí. Mnoho lidí přitom při takovémto uvažování často opomíjí vliv venkovní dlažby na celkovém designu bezprostředního okolí domu. Venkovní dlažba může být totiž prvním prvkem, při k…


Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Potřebujete do vašeho bytu či kanceláře kvalitní žaluzie, které účinně zabrání pronikání slunečních paprsků? Vybírat můžete ze široké nabídky. Podívejte se na ni spolu s námi!

Osvětlení verandy a zahrady: jak vybrat světla pro venkovní prostor u domu

Osvětlení verandy a zahrady: jak vybrat světla pro venkovní prostor u domu

Prostor zahrady využíváme zejména během dne, kdy venku svítí sluníčko a je k dispozici dostatek denního světla. Mnoho z nás však chce zejména během letních měsíců trávit na zahradě či na verandě svého domu i večery, kdy už venku panuje tma. V tomto případě je nutné použít umělé osvětlení. Jak vybrat…


Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

V letních vedrech, kdy vám do oken domácnosti praží sluneční paprsky, je mimořádně praktické používat stínící prvek v podobě venkovních žaluzií. Předokenní žaluzie jsou mnohem účinnější nežli interiérové žaluzie. Jejich instalace je sice poněkud obtížnější a je potřeba počítat také s trochu vyšší …

Parní čistič dokáže odstranit i velmi odolnou špínu

Parní čistič dokáže odstranit i velmi odolnou špínu

Obsluha tohoto velkého pomocníka je vcelku snadná. Díky horké páře dokáže odstranit i špínu, kterou mopem a vodou se saponátem těžko zvládnete. Uvolní i z vláken koberce zažranou špínu.