Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Proč si domů pořídit zakrývací plachty a stínící sítě?

14. květen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Je-li prostor pozemku rodinného domu ohraničený obyčejným pletivem či nízkou zídkou, snadno se stane, že vám na zahradu a do oken zírají sousedi a kolemjdoucí. Ztrácíte tak pocit soukromí, navíc riskujete, že si některé věci z vašeho pozemku vyhlédnou zloději. Jako účinné opatření doporučuji pořídit si stínící sítě na ploty, případně speciální zakrývací plachty.

Využití stínících sítí

Stínící sítě možná znáte, pokud chodíte kolem tenisových kurtů. Jedná se o lehké varianty plachet, které se vyrábějí z umělých PE vláken. Zakrývají tenisové kurty a zamezují tak zvědavým pohledům lidí zvenčí.

Stínící sítě se ale hodí i k rodinnému domu. Stačí je vyvěsit na plot a rázem se sníží jeho průhlednost. Stejně tak je ale výrobci doporučují například k ochraně skleníků a pařníků, zahradních altánků, pískovišť a dalších staveb a zařízení, které máte doma na zahradě.

Výhodou je jejich snadné ukotvení. Stačí jen upevnit silonové šňůry a oka, která jsou po jejich krajích. Při dobrém ukotvení nehrozí, že by ulétly, a to ani při silnějším větru.

Zakrývací plachty a jejich účel

Pro zvýšení ochrany vašeho majetku se pak vyplatí investovat do kvalitních zakrývacích plachet. Zakrývací plachty se dají využít podobně jako stínící sítě, jsou však zcela neprůhledné. Hodí se zároveň také jako krycí materiál pro zahradní náčiní, stavební materiály apod. Vzhledem k tomu, že jsou nepromokavé, nedostane se skrz ně ani kapka vody. Je ale samozřejmě důležité, aby byly vyrobeny z kvalitního materiálu, a zároveň jste je dobře uchytili. Nejlepší jsou zakrývací plachy z tkaného polyetylenu. Tento materiál vydrží i extrémní podmínky, nevadí mu vlhko, vysoké teploty, ani sluneční záření.

Prodejce zakrývacích plachet

Zakrývací plachty, stínící sítě, ale také praktické ochranné autoplachty z kvalitních materiálů pořídíte u společnosti Plachty Petr Štěpáník. Výrobou zakrývacích plachet všeho druhu se zabývá už od poloviny 90. let minulého století. Objednávku produktů v různých velikostech provedete na webových stránkách peplachty.cz.

Foto: peplachty.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Proč je dobré si pořídit HDTV satelitní techniku

Ve volném čase většina z nás alespoň několikrát týdně usedá k televizním obrazovkám. Sledování televize patří mezi nejrozšířenější druh odpočinkové zábavy. Abychom si mohli televizní pořady, filmy a seriály doma vychutnat v plné míře, je dobré si pořídit kvalitní televizor a satelitní techniku, kter…


Příprava na malování: Zakrývací materiály

V každé domácnosti je čas od času potřeba vymalovat stěny místností. Jejich původní barva totiž vlivem času přichází o svoji původní svěžest a čistotu. Malování není třeba provádět příliš často, postačí k němu přistoupit tak jednou za dva roky. Před samotným malování pokojů je důležité řádně zakrýt …

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

V letních měsících nás může v domácnosti trápit velký výskyt hmyzu. Mouchy, včely, vosy či různí brouci a pavouci si razí cestu do našeho domu, kde nás pak obtěžují. Zabránit tomu můžeme tím, že na okna či dveře instalujeme sítě proti hmyzu.


Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Pes nebo kočka: Jakého domácího mazlíčka si pořídit?

Vždy, když se vrátíte domů z práce, máte pocit, že něco postrádáte? Nebo možná někoho? A co si takhle pořídit miláčka, který by s vámi byl, kdykoliv byste ho potřebovali? Jakého domácího mazlíčka si však pořídit? Co takhle psa nebo kočku?

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…