Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Pro příjemné posezení si můžete domů pořídit sedací vak

15. prosinec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Máte již nakoupeny zásoby na Vánoce, okna zdobí vánoční svítidla a můžete si tak v klidu začít vychutnávat nejkrásnější období v roce? Pak je vám co závidět, většina z nás totiž právě v těchto dnech teprve vše na Vánoce začíná shánět, běhá po obchodech, kupuje dárky a snaží zútulnit svůj domov.

Pakliže ještě nemáte nakoupeny všechny vánoční dárky pro svoji rodinu a přátele a nemáte dostatek inspirace, pak pro vás mám jeden tip. Je jím sedací vak. Tento praktický dárek můžete věnovat svým dětem, manželovi či někomu z příbuzenstva. Jde o alternativu ke klasické židli či křeslu.

Sedací vaky lze využít v pracovně namísto obyčejného křesla. Stejně tak jsou však vhodné i pro příjemné posezení v obývacím pokoji ve chvíli, kdy sledujete televizi, nebo si čtete nějakou pěknou knihu, kterou jste si zakoupili v internetovém knihkupectví ikarus.sk.

Přednosti sedacích vaků

A jaké vlastnosti mají sedací vaky? Jsou oblíbené zejména díky tomu, že poskytují velké pohodlí při posezení. Odborníci však vyzdvihují také jejich kvality ze zdravotního hlediska. Sedací vaky se totiž dokáží skvěle přizpůsobit našemu tělu, díky čemuž během posezení netrpí páteř, není tolik namáhána krční oblast. Sedací vaky jsou mimořádně vhodné i pro děti, neboť nemají žádné ostré hrany, o něž by se děti mohly poranit.

Sedací vaky s odnímatelným potahem

Pohodlné sedací vaky jsou skvělým doplňkem do domácnosti, který může dokonale nahradit klasické židle a křesla. Jsou nenáročné na údržbu, neboť se vyrábějí z kvalitních a odolných materiálů. V tomto ohledu lze doporučit zejména ty sedací vaky, které mají odnímatelnou vrchní část, jež stačí při zašpinění jednoduše vložit do pračky a vyprat.

Předností je i jejich nízká hmotnost, snadno se tak dají přemisťovat z jedné místnosti do druhé, tedy dle našich potřeb. Hodí se do prostorných i menších místností. Ocenit lze i jejich nízkou pořizovací cenu.

Foto: najsedacievaky.sk

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Splaskl vám sedací pytel? Nevyhazujte ho, stačí si pořídit náhradní náplň

Sedací vaky a pytle jsou velmi oblíbeným druhem nábytku, který se objevuje ve stále větším množství domácností. Jedná se o produkty, které jsou mimořádně komfortní a odborníci je doporučují i kvůli zdraví. Dokážou se totiž výborně přizpůsobit poloze těla, které tak není nepřirozeně zkřiveno a nam…


TZ: I bez zahrady můžete mít vlastní zeleninu

TZ: I bez zahrady můžete mít vlastní zeleninu

Také jste si již několikrát posteskli nad tím, že není nad vlastní úrodu ze zahrádky a vy bydlíte v paneláku? Pokaždé, když ochutnáte zeleninu a ovoce přímo ze záhonu, říkáte si, že ta chuť je nenahraditelná? Ne každý má však možnost pěstovat si vlastní plody. Řešením pro ty, kteří bydlí na sídliští…

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Podlaha je v jakémkoliv interiéru komponentem, který udává hlavní charakter designu celé místnosti. Kromě vzhledu jsou vyhledávanými aspekty i kvalita či životnost. Všechny tyto atributy splňují vinylové podlahy.


Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Při posezení na zahrádce či na terase je v chladnějším období nutné se tepleji obléci, což může být značně nepohodlné. Ve večerních hodinách, kdy sice panuje stále hezké počasí, může být na tričko přeci jen již chladno. Problém se však dá vyřešit velmi jednoduše, a to tím, že si pořídíme moderní inf…

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.