Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Postele z masivu: Hlavní výhody, které přináší masiv

17. listopad 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pro pohodlný spánek je zapotřebí mít v ložnici kvalitní postel. O tom, jaký typ postele lze považovat za kvalitní, se dá dlouze přít. Je ovšem pravdou, že zásadní roli hraje materiál, z něhož je vyrobena její konstrukce. V tomto ohledu se za kvalitní považují především postele z masivu.

Zásadní přednosti postelí z masivu

Masivní postele se vyrábějí ze dřevin, které mají vysokou odolnost a trvanlivost. Právě tato fakta jsou hlavními výhodami, kterými tento typ postelí vyniká.

V praxi to znamená, že tyto dřevěné postele dokážou odolat i spáčům, kteří mají nějaké to kilo navíc. Nedochází u nich k tak rychlému opotřebení a vzniku vad, zejména tolik nepopulárnímu vrzání. Postel, která je vyrobena z masivu, vám vydrží po mnoho let, aniž by se na ní stáří nějakým významným způsobem podepsalo. I při každodenním využívání jsou postele ze dřeva, respektive masivu jako nové.

Oceníte i perfektní vzhled

Jako další výhodu u postele z masivu lze vyzdvihnout její vzhled. Nepůsobí tak chladně jako například postele, které mají kovovou konstrukci. Do interiéru ložnice či dětského pokojíku tak zapadnou velmi dobře. Dřevo, pokud je kvalitní, navíc přirozeně voní, což je jistě dalším plusem a důvodem navíc, proč si postele z masivu pořídit.

Dejte přednost solidnímu a spolehlivému prodejci

I masivní postele dřevěné musejí být ovšem vyrobeny s náležitou profesionalitou a kumštem. Dá se narazit na produkty, které se sice chvástají, jak jsou špičkové, ovšem realita je trochu jiná. Pokud si tedy hodláte do ložnice pořídit postel z masivu, dejte raději přednost ověřeným obchodům, které nabízejí produkty od spolehlivých výrobců.

Jako příklad lze uvést internetový obchod Spime.cz. Ten nabízí dřevěné postele od předního českého výrobce Postelia. Jeho postele jsou vyráběny z pečlivě vybraných druhů dřevin. V základních verzích zde pořídíte postele ze smrku.

Pro náročnější zákazníky pak obchod nabízí také postele z dubu, buku, olše, javoru či jasanu. Ačkoliv jsou logicky postele z masivu o něco dražší nežli v případě, kdy jsou použity jiné materiály, v eshopu Spime.cz máte možnost pořídit si postele za velmi rozumné ceny. O tom se ostatně přesvědčíte sami, pokud do nabídky eshopu nahlédnete.

Foto: spime.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénu: Jaké výhody přináší?

Zastřešení bazénů se v České republice pomalu, ale jistě stává běžným doplňkem každého venkovního bazénu. A není se co divit! Zastřešení bazénů přináší řadu výhod, které jistě ocení každý z vás. Podívejte se na ně spolu s námi!

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Používání pily: Hlavní bezpečnostní zásady, které je nutné dodržovat

Při kutilské činnosti v dílně nebo na zahradě jistě mnozí z vás využívají elektrickou pilu. Ať už pracujete s kmitavou neboli přímočarou pilou, nebo zrovna máte spuštěnou okružní pilu, případně jiné varianty, je vždy nutné dodržovat bezpečnostní zásady. Alespoň některé z nich si vyjmenujeme.


Parkety: Výhody a nevýhody

Parkety: Výhody a nevýhody

Jedním z nejpoužívanějších typů podlah z masivního dřeva jsou parkety, jejichž použití má v České republice dlouholetou tradici. Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody parket?

Indukční vaření: Princip a výhody

Indukční vaření: Princip a výhody

Pro vaření v domácí kuchyni se stále častěji využívají indukční desky. Indukční vaření přináší nejednu výhodu. Jaký je princip a hlavní přednosti indukčních desek?


Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Jak vybrat prostěradlo do postele? Základní rady pro výběr ložního povlečení

Prostěradlo je základem ložního povlečení. Stejně jako povlaky na polštáře a přikrývky plní několik funkcí. Abyste se ve vaší posteli vždy dobře a pohodlně vyspali, měli byste si proto pořídit právě co nejkvalitnější prostěradlo.

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch