Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Párty stany pro soukromé i veřejné akce

14. červen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Na zahradě u domu se v letních měsících dají pořádat různé oslavy, večírky, párty a společenská setkání s rodinou, přáteli či třeba kolegy z práce. Abychom nic neponechali náhodě a nenechali se zaskočit nepříznivým počasím, je dobré vyřešit otázku nějaké střechy nad hlavou, kam se budeme moci schovat před případnými dešťovými kapkami. Ideální jsou pro tento účel párty stany.

Párty stan není klasickým stanem do kempu

Párty stany rozhodně nelze zaměňovat s klasickými kempinkovými stany. V nich bychom asi těžko hledali útočiště pro deset a více osob, navíc bychom si v nich zcela jistě neužili moc zábavy. Párty stany mají mnohem větší kapacitu, není výjimkou ani kapacita v řádu desítek osob. Samozřejmě lze pořídit i menší varianty, které pro vaše potřeby a zahradu budou asi vhodnější.

Inspirace a nákup párty stanu

Pakliže nemáte ponětí o tom, jak takové párty stany vypadají, pak se dojděte podívat na nějakou akci ve městě, kde určitě v tomto období právě párty stany nebudou chybět. Pro lepší představu, jak párty stany vypadají a jaké mají vlastnosti a funkce, se můžete podívat také na internetové stránky Hawaj.cz. Tento internetový obchod nabízí kvalitní party stany mnoha velikostí. K dostání jsou zde malé párty stany ve velikostech pouhých 3x6 metrů, které se vejdou prakticky na každou zahradu před domem. Pořídit si však můžete také XXL párty stany o velikostech třeba 24x8 metrů, které jsou už vhodné i pro pořádání skutečně monstrózních soukromých akcí či různých veřejných posezení.

Aby vás nepřekvapilo nepříznivé počasí

Párty stany se v letním období rozhodně neztratí. Česká republika nepatří mezi země, kde by celé léto nespadla ani kapka deště. Nepříznivé počasí nás může zastihnout zrovna v době, kdy máme dlouho dopředu naplánovanou nějakou akci na zahradě. Bez párty stanu se pak takováto akce musí zrušit nebo přesunout do vnitřních prostor, což ale není zrovna ideální řešení. Pokud si pořídíte párty stan, máte vystaráno a ani déšť vám akci nepřekazí.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: hawaj.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Radka

čtvrtek, 11. duben 2019
06:39

Já jsem vloni v létě slavila venku narozeniny, ale nevyšlo nám počasí, tak jsme sháněli nějaký kvalitní velký stan, do kterého by se vešlo hodně lidí a vybrali jsme z https://armik.cz/army-shop-kategorie-spaci-pytle-stany-stany-pro-4-vice-osob/ , stan je velký, takže jsme se do něho krásně vešli a je voděodolný, takže na nás nepršelo a oslava se povedla.


Napsal: Radka [Odpovědět]


Čtěte také...

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

Pozor na podomní prodejce a předváděcí akce

I v dnešní době je stále hodně lidí, kteří se nechají napálit podomními prodejci, anebo jsou nějakým způsobem obelstěni na různých prodejních a předváděcích akcích. Takovými zákazníky jsou často starší lidé, kteří jsou až příliš důvěřiví.

3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v


Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Novinkou v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytových jednotkách je takzvané bezrámové zasklení. Toto architektonicky velmi působivé řešení, které oproti klasickým způsobům stavby oken přináší několik výhod, představuje společnost ACTUAL.

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Na kolik vás vyjde nový bazén a příslušenství?

Venkovní bazény jsou velmi oblíbenými doplňky u mnoha rodinných domů. Mít na zahradě postavený bazén znamená, že už nemusíte pokaždé, když se chcete vykoupat nebo alespoň svlažit, běhat na plovárnu, k rybníku, řece nebo pod sprchu do koupelny. Na kolik vás ale vyjde pořízení nového bazénu a také nák…


Příští rok bude možné využít dotací z programu „Nová zelená úsporám“

V minulých dnech mohli majitelé rodinných domů zaznamenat, že ministerstvo životního prostředí vyhlásilo pokračování programu Zelená úsporám. Jde o projekt, který nese název Nová zelená úsporám.

Na čem opékat maso? Vybírejte s rozumem

Na čem opékat maso? Vybírejte s rozumem

Přestává vás už bavit připravovat maso v kuchyňské troubě nebo na pánvi a navíc máte rádi dohněda ogrilovanou klobásu? Řešením je přenosný gril – anebo zahradní krb? Která varianta je pro vás ta správná, poznáte podle několika předpokladů.