Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nový způsob čištění bazénů představují automatické bazénové vysavače

11. květen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Také vás zmáhá neustálé čištění vody v bazénu od nečistot a práci vám příliš neulehčuje ani ruční vysavač? Pořiďte si automatický bazénový vysavač a máte po problémech.

Automatické bazénové vysavače jsou relativní novinkou na tuzemském trhu. Ve světě je zatím vyrábí jen několik firem. Mezi nejvýznamnější značky patří vysavače Zodiac, které se vyrábějí ve Francii. Dalšími kvalitními produkty jsou pak vysavače Dolphin, jejichž výroba se soustřeďuje v Izraeli.

Jedná se o špičkové přístroje s dlouhou životností. Bez problémů vydrží až 10 let. Samozřejmě záleží na tom, jak často se využívají, případně jak o ně jejich majitelé pečují. Údržba automatických bazénových vysavačů je však velmi jednoduchá a časově nenáročná. Stačí pouze čistou vodou omýt vak, do něhož se sbírají nečistoty z bazénu.

Čistí nejen dno, ale i stěny a linku bazénu

Automatické bazénové vysavače nabízejí daleko pohodlnější způsob čištění bazénu. A to nejen jeho dna, ale i stěn a bazénové linky. Pracují zcela samy, stačí je jen umístit do bazénu a zapojit do elektřiny. Po dně či stěnách se pohybují pomocí koleček, případně pohyblivých pásů.

Některé modely (například od zmiňované značky Zodiac) mají také dálkové ovládání, díky němuž je můžete vždy nasměrovat na místa, v nichž zůstávají nečistoty. Výkonné motory zajistí rychlé vyčištění bazénu. Při nákupu je třeba si jen dát pozor na výkon přístroje. U každého modelu se uvádí maximální rozměry bazénu, do něhož jej lze použít.

Automatický bazénový vysavač se vyplatí

Automatické bazénové vysavače Dolphin a Zodiac jsou zcela bezpečné, splňují veškeré bezpečnostní normy Evropské unie. Při čištění se však přesto doporučuje se v daný okamžik nekoupat.

Jistě vás zajímá, na kolik takový bazénový vysavač s automatickým chodem vyjde. Nejlevnější varianty se dnes dají pořídit už v ceně od necelých 15.000 Kč. Jde sice o výrazně vyšší sumu nežli v případě ručních bazénových vysavačů, díky svým vlastnostem se vám však investice do přístroje rozhodně vyplatí. Zvláště tehdy, máte-li na zahradě či v domě bazén větších rozměrů. A hlavně – při čištění bazénu se už nikdy nenadřete tak, jak jste byli zvyklí doposud.

Foto: bazeny-obchod.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Cohousing: Nový způsob bydlení, který utužuje vztahy mezi sousedy

Cohousing: Nový způsob bydlení, který utužuje vztahy mezi sousedy

Do České republice se v posledních letech dostává nový fenomén, který se nazývá cohousing. Jedná se o princip, kdy dochází k posilování sousedských vztahů za účelem zvyšování kvality života a bydlení, aniž by však byla omezena nezávislost každého majitele domácnosti.

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Čištění zahradního bazénu: Jak na to?

Pořídili jste si na zahradu bazén, protože se neradi mačkáte na veřejných koupalištích vedle ostatních lidí? Představovali jste si, že teď už se budete jen bezstarostně koupat a opalovat? Zahradní bazén je sice skvělý prostředek pro letní zábavu a relaxaci, ale vyžaduje také pravidelnou péči a údržb…


Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

V letních vedrech, kdy vám do oken domácnosti praží sluneční paprsky, je mimořádně praktické používat stínící prvek v podobě venkovních žaluzií. Předokenní žaluzie jsou mnohem účinnější nežli interiérové žaluzie. Jejich instalace je sice poněkud obtížnější a je potřeba počítat také s trochu vyšší …

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Kvalitní příslušenství k vašemu bazénu

Vlastníte bazén a rádi byste si usnadnili práci při jeho údržbě? Pořiďte si kvalitní bazénové příslušenství a drobné doplňky, které vám pomůžou vodu v bazénu důkladně vyčistit a ochránit ji před nežádoucími bakteriemi a vás před kožními a jinými infe


Jak zajistit správné fungování vysavače?

Jak zajistit správné fungování vysavače?

Není vysavač jako vysavač. Na trhu se dnes můžete setkat s celou řadou domácích luxů, které se liší nejen v efektivitě vysávání, ale také i ve způsobu obsluhy a jejich údržby. K zajištění optimálního fungování je tak třeba si nastudovat, jak vlastně

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Tepelná čerpadla představují moderní styl vytápění

Pořízení tepelného čerpadla je sice oproti elektrickým nebo plynovým kotlům dražší, v provozních nákladech se vám to ale brzy vrátí a z dlouhodobého hlediska jde dokonce o výhodnou investici. Tepelná čerpadla představují moderní a efektivní alternativu vytápění, která se vám bude líbit.