Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nové byty v Praze pro rodiny s dětmi

21. září 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Mnohé developerské společnosti se dnes orientují převážně na realizaci staveb, které jsou určeny ke komerčnímu využití. Je to dáno tím, že prostory v těchto objektech se dají snadněji prodat či pronajmout a jsou i výnosnější. Společnost GEOSAN DEVELOPMENT a.s., která na tuzemském trhu s realitami působí již od roku 1998, však razí jinou cestu, realizuje především bydlení pro rodiny s dětmi. V současné době staví ( nebo již dokončila) nové byty Praha v několika lokalitách.

Kaskády u Botiče

GEOSAN DEVELOPMENT a.s. v tuto chvíli nabízí volné byty Praha například v dokončeném projektu Kaskády u Botiče, který se nachází v klidné části na Praze 10 v Záběhlicích. Jedná se o byty v celkem šesti domech, které mají originální design. Domy jsou situovány mezi Práčskou ulicí a tokem Botiče. Jednotlivé byty mají vynikající architekturu, zaujme například terasovité řešení, které pomáhá k prosluněnosti bytů.

Bohdalec

Dalším projektem, který je nyní ve druhé etapě, je obytný soubor Bohdalec. Opět se jedná o klidnou a příjemnou lokalitu, odkud to budoucí majitelé bytů budou mít jen kousíček do Vršovic či Michle. Komfortní byty budou skýtat skvělé možnosti pro bydlení rodin s dětmi. Ty zde najdou dostatek příležitostí pro trávení volného času, nedaleko se kupříkladu nachází sportovní centrum Hamr v Záběhlicích.

Další projekty pro rodinné bydlení

GEOSAN DEVELOPMENT a.s. nabízí k prodeji také nové byty Praha v rámci projektu Zelený Botič, který se nachází nedaleko městského parku Botič-Milíčov. Z dalších projektů se připravují například nové byty Praha 5 - Byty Svět či Liberty Building v Praze 4- Nuslích. V každém případě tak mají rodiny s dětmi z čeho vybírat a mohou si v klidu zvolit bydlení na celý život, které bude jejich splněným snem.

Komerční sdělení Placla.cz

foto: kaskadyubotice.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Developerské projekty 2011: Bydlení v Praze - aktuální nabídka nových bytů

Ještě před rokem dvěma se nahlas hovořilo o tom, že stavebnictví je v hlubokém útlumu a v České republice nevznikají prakticky žádné nové domy a byty. Dnes je však situace výrazně lepší. Vždyť jen v okolí našeho hlavního města vzniká nyní hned několik moderních staveb, developerské projekty Praha ji…


Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Moderní systém ovládání osvětlení Philips Hue přináší neustále další a další možnosti, jak si zpříjemnit každý den tím nejlepším způsobem podle toho, jakou atmosféru zrovna potřebujete vytvořit.

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Bydlení ve starších domech, které byly postaveny třeba i před čtyřiceti lety, má sice své kouzlo, neboť zde rodiny mají své sídlo již po několik generací, nicméně z hlediska komfortu a hlavně nákladů toto bydlení nemusí být tak atraktivní ve srovnání s moderními nízkoenergetickými a pasivními domy.