Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

21. duben 2014 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!

Reklama

Bratislava se v posledních letech stává stále více vyhledávaným turistickým i pracovním centrem, a to nejen samotnými Slováky. Ekonomika zde roste více než kdekoli jinde v zemi, a tak není divu, že se v Bratislavě staví nové a nové obchodní i bytové komplexy.

Novostavby Bratislava

Pokud vás láká moderní bydlení v klidné části Bratislavy, máme pro vás tip v podobě rezidence, kde se dají pořídit nové byty. Je jím projekt v Mlýnské dolině, kde před nedávnem vznikly nové bytové jednotky v rezidenci Cubicon.

Novostavby v Bratislavě nabízejí klidnou oblast nedaleko centra s ideálním spojením na městskou i meziměstskou dopravu, vysoký standard, moderní architekturu, bohatou nabídku obchodů, služeb a občanské vybavenosti v obchodním centru Galerie Cubicon.

Byty jsou vybaveny terasami, balkóny, lodžiemi a zimními zahradami. V suterénu se nachází parkovací prostory. Co jistě uvítáte, nachází se v oblasti s vysokou nabídkou pracovního uplatnění. V okolí sídlí mnoho firem a organizací.

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Budete kupovat nový byt a váháte, zda je lepší novostavba nebo starší bytový dům? Jaké jsou výhody a nevýhody nového a starého bytu?

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Čas od času se u vás doma zjeví nečekaná návštěva a vy přitom nemáte uklizeno. Jak rychle uklidit, aby si o vás nemysleli, že nepořádek v domácnosti máte pořád?


Koupě nemovitosti: nový či starší byt?

Koupě nemovitosti: nový či starší byt?

Uvažujete o koupi bytu? Nemůžete se rozhodnout, zda raději nový, či starší byt? Při rozhodování by měl vzít zájemce v potaz všechna pro a proti, která sebou koupě bytu nese a nedělat unáhlená rozhodnutí. Podle čeho se rozhodovat?

Nový byt: 3 nejdůležitější kritéria výběru

Nový byt: 3 nejdůležitější kritéria výběru

Rozhodli jste se právě učinit důležitý krok v životě a vybrat si nový byt, kde strávíte další roky svého života? Víte však, co je při výběru bytu nejdůležitější a jaká kritéria byste měli zohlednit?


Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Postavte si doma infrasaunu snadno a rychle

Zdravé saunování můžete mít dostupné ihned. Nemusíte nikam docházet, nemusíte platit žádné vstupné. Saunu si totiž můžete vybudovat přímo u vás doma. Instalace sauny s infračerveným zářením je totiž jednoduchá, rychlá a má pozitivní vliv na zdraví.