Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nerezové odpadkové koše Brabantia

10. říjen 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Při práci v kuchyni vzniká odpad. Ten je potřeba kvůli dodržování hygieny ukládat na místo k tomu určenému, tedy do odpadkového koše. Pokud bychom si odpad z potravin schovávali jen někde v ústraní kuchyně v igelitových pytlících, po čase by nám v kuchyni lezli všelijací brouci, červi apod.

Odpadkové koše Brabantia

Dnes se dají pořídit velmi pěkné odpadkové koše, které vypadají stylově a zároveň dokonale poslouží svému účelu. Mezi špičkové odpadkové koše patří ty od značky Brabantia. Jedná se o nerezové koše, které mají velmi dobře vyřešen otevírací prostor. Díky tomu nás odpad nijak neomezuje, nezavání po celé kuchyni, potažmo pak i celém domě.

Koše na prádlo, chlebníky a mnoho dalších produktů do domácnosti

Značka Brabantia však nevyrábí pouze odpadkové koše, ale i další produkty, a to převážně do domácnosti a kuchyně. Za všechny lze jmenovat kupříkladu chlebníky, do nichž se dá uschovat čerstvý chléb. Díky chlebníku pečivo vydrží mnohem déle ve stavu, kdy jej ještě lze pozřít. Brabantia pak dále vyrábí například koš na prádlo, a to v objemech od 30 litrů výše. Hodí se tak i pro větší domácnost, kde se použité prádlo nahromadí mnohem rychleji.

Moderní a stylový design

Odpadkové koše, chlebníky či právě koše na prádlo od značky Brabantia lze v současnosti pořídit v internetovém obchodě home4design.cz. Veškeré zboží je k dispozici skladem, za vynikající ceny si tak můžete koupit potřeby do domu online a během několika hodin či dnů dorazí zboží na Vámi určenou adresu. I takové věci, jako jsou odpadkové koše či chlebníky, mohou být vytvořeny v moderním designu a mohou tak zpestřit vzhled Vaší domácnosti.

Kde pořídit produkty značky Brabantia

Pořiďte si produkty značky Brabantia v eshopu home4design.cz a sami brzy poznáte, že jste v tomto ohledu zcela jistě učinili výhodný a chytrý nákup. Značka Brabantia je totiž zárukou kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. I proto se její produkty skvěle hodí pro nově zařízené či zrekonstruované sídlo, v němž se chcete cítit opravdu útulně a příjemně.

foto: home4design.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby představují nezbytnou součást každého kancelářského provozu, bez nichž by se plnohodnotný chod neobešel. Co vše si lze pod širokým pojmem kancelářské potřeby představit? Kde je nejlépe nakoupit?

Drtič kuchyňského odpadu

Drtič kuchyňského odpadu

Jedním z šikovných spotřebičů do domácnosti a do kuchyně je také drtič odpadu. Vzhledem ke stále se zvyšující potřebě třídit odpad a řádně jej zpracovávat tak, aby nedocházelo k ještě většímu znečišťování přírody a ke zbytečnému zaplavování skládek materiálem, který lze znovu zpracovat či jinak využ…


Drtiče zahradního odpadu

Drtiče zahradního odpadu

Mezi velice populární stroje na zahradu patří kromě sekaček, pil a dalších také drtiče zahradního odpadu. Ty dokáží likvidovat a zpracovávat nejen větve, které spadnou ze stromu, ale také například zbytky ovoce, posekanou trávu, případně i další odpad, který se na zahradě vyskytne.

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Jak vybrat zahradní vysavače listí a fukary?

Při podzimním úklidu zahrady na vás čekají haldy listí, které spadají ze stromů. Abyste se nemuseli trápit s jeho sbíráním pomocí obyčejných hrábí, je vhodné si pořídit zahradní vysavač nebo alespoň fukar.


Podle čeho vybírat zahradní traktor?

Podle čeho vybírat zahradní traktor?

Dostavěli jste dům a řešíte údržbu zahrady? Především u větších ploch je dobré se zamyslet, zda není na vhodnější místo sekačky zvolit spíše traktor. Jak si ho vybrat? „Pokud jste v zahradničení úplní nováčci a chcete si pořídit vhodnou zahradní techniku, měli byste zvážit velikost a členitost poze…

TZ: Jak má vypadat dokonale vyladěná koupelna? Důležitou roli hraje kvalita topení

TZ: Jak má vypadat dokonale vyladěná koupelna? Důležitou roli hraje kvalita topení

TZ: Hledáte vhodné topení do koupelny? Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů a několika barevných provedení koupelnových radiátorů a topení tak sladit s barvou koupelny. K dispozici jsou tato otopná tělesa s rovnými i prohnutými trubkami,