Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

TZ: Jak má vypadat dokonale vyladěná koupelna? Důležitou roli hraje kvalita topení

7. leden 2016 - Rubrika: Domácnost - reaguj na článek

Hledáte vhodné topení do koupelny? Pod značkou KORALUX si můžete vybrat z mnoha typů a několika barevných provedení koupelnových radiátorů a topení tak sladit s barvou koupelny. K dispozici jsou tato otopná tělesa s rovnými i prohnutými trubkami, takže zapadnou jak do přísně geometricky laděné koupelny, tak i do prostor preferujících oblé tvary a zaberou přitom jen minimum místa.

Reklama

Vedle vzhledu je důraz kladen na širokou možnost použití a napojení na stávající vytápění objektů, varianta standardního i moderního středového připojení je samozřejmostí.

Radiátory lze doplnit též sadou pro elektrické vytápění. Teplo je tak možné mít v koupelně rychle kdykoli i bez toho, že byste topili v radiátorech v celém domě. K nejoblíbenějším typům koupelnových těles patří například KORALUX RONDO CLASSIC. Pořídit ho lze podle rozměru již od 1 065 Kč (cena bez DPH).

Koupelnové vytápění
Koupelnové vytápění

Koupelnový radiátor oceníte i v okamžiku, kdy je třeba něco rychle usušit, a to díky praktickému příslušenství. „Na sušení ručníků či prádla existují držáky a věšáky. Zakrytím tělesa, především v létě, dochází k postupnému korodování a znehodnocení topení, na které se poté nevztahuje ani záruka,“ radí Kateřina Knihová ze společnosti Korado.

Koupelnové vytápění
Koupelnové vytápění

Sušáky a věšáky pro desková i trubková tělesa jsou vyrobena z nerezové oceli a snesou zatížení až 5 kg.

Sušák zvolíte v jedné ze dvou nabízených délek, např. v délce 370 mm je jeho cena 1180 Kč. V délce 518 mm pak 1250 Kč. Délku sušáku zvolíte podle délky otopného tělesa.

Druhou možností je zmíněný věšák, který stojí 320 Kč. Navíc montáž i demontáž sušáků a věšáků je velice snadná. Tato částka váš rozpočet jistě nijak radikálně nenabourá a prodlouží životnost vašeho topení o pár let.

Tisková zpráva Botticelli s.r.o.

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety jsou důležitou součástí domu

Předokenní rolety zkrášlují tvář domu, jejich další funkcí je ochrana před rozmary počasí a dalšími rušivými vlivy zvenčí.

Designová koupelna: Je libo radiátor se zrcadlem či bez něj?

Designová koupelna: Je libo radiátor se zrcadlem či bez něj?

Koupelna neznamená jen keramiku, obklady či baterie. Je také symbolem tepla. A proto je třeba pořídit do ní vhodný radiátor. Vybírat můžete například ze sortimentu společnosti HOPA CZ, která nyní představila hned 11 nových typů radiátorů. Firma vychází z celosvětových módních trendů, jež jedinečným …


Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Infra topení: Posezení na zahradě v teple i během chladných večerů

Při posezení na zahrádce či na terase je v chladnějším období nutné se tepleji obléci, což může být značně nepohodlné. Ve večerních hodinách, kdy sice panuje stále hezké počasí, může být na tričko přeci jen již chladno. Problém se však dá vyřešit velmi jednoduše, a to tím, že si pořídíme moderní inf…

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?


Malujte rychle a jednoduše: Prim hraje sádrová omítka

Malujte rychle a jednoduše: Prim hraje sádrová omítka

Tento způsob omítání je totiž jednoduchý, rychlý a zdravotně nezávadný. Navíc jím docílíte hladké a zářivé stěny. Ušetříte i na spotřebě materiálu. Sádrová omítka je z přírodního sádrovce a další výhodou je použití na veškerý typ zdiva interiéru.

Stavba nízkoenergetického domu: III. nízkoenergetický nebo pasivní dům

Stavba nízkoenergetického domu: III. nízkoenergetický nebo pasivní dům

Pokud se již člověk rozhodne stavit rodinný dům, většinou začne přemýšlet o tom, zda stavit „klasický“ dům, nízkoenergetický nebo dokonce pasivní. Tento článek bude o tom, jaký je v těchto pojmech rozdíl.