Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Luxusní byty k prodeji a pronájmu v usedlosti Šafránka

28. srpen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Zájemci, kteří si chtějí pořídit luxusní byty v Praze, může zaujmout usedlost Šafránka, která se nachází v šestém městském obvodu hlavního města. Tento historický objekt byl před nedávnem kompletně zrekonstruován a nyní se v něm nachází celkem 14 bytů k prodeji či pronájmu.

Komplex s bohatou minulostí

Historie usedlosti Šafránka sahá až do sedmnáctého století. Díky rozsáhlé rekonstrukci se zde podařilo vybudovat nádherný areál, v němž se nacházejí luxusní domy s několika nadstandardně zařízenými byty a nebytovými prostory ke komerčnímu využití. Celý komplex je situován v klidné části Prahy, je odtud ale velmi dobrá dostupnost do centra města a také na dálnici či letiště Praha Ruzyně. Usedlost Šafránka nabízí poklidné bydlení. O komplex se stará správce, který pečuje o zahrady i jednotlivé luxusní byty.

Luxusní bydlení v poklidném a udržovaném objektu

Případní majitelé tak budou mít ideální podmínky pro poklidné bydlení. V komplexu jsou k dispozici také společné prostory, sauna, bazén či dětské hřiště. Součástí areálu je také parkoviště, část parkovacích míst je krytá. V usedlosti se nachází také původní vinný sklípek, který nadchne jedinečnou atmosférou.

Nové byty Praha 6 v usedlosti Šafránka jsou určeny pro nejnáročnější klienty, kteří vyžadují maximální komfort, služby a soukromí. Objekt je neustále střežen a oplocen, takže se do něj nedostanou žádní nepovolaní lidé. Jednotlivé byty jsou ve velikostech od 2+kk až po 7+1. Kromě bytů je zde možné si zakoupit či pronajmout také nebytové prostory, které mohou sloužit například jako kancelářské prostory pro firmy. Výměra nebytových prostor je od 80 do 120 m2.

Den otevřených dveří

Usedlost Šafránka je místem, kde budou spokojeně žít celé rodiny s dětmi. Pakliže máte zájem dozvědět se o možnosti nákupu či pronájmu jednoho z bytů v Šafránce, pak můžete navštívit webové stránky usedlost-safranka.cz, kde naleznete detailní informace o bytech i ceníky. 15. září se zde také koná Den otevřených dveří, na který jsou zváni všichni zájemci o nové luxusní byty.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: usedlost-safranka.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny Vám poskytne dokonalý komfort. Dopřejte svému tělu ty nejkvalitnější materiály povlečení a vyberte si některý z nádherných vzorů bavlněného povlečení.


Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pronájem bytu: Na co nesmíte zapomenout?

Pokud se sháníte po novém pronájmu bytu, pak jistě uvítáte rady, které se týkají změny bydliště i toho, co je součástí smlouvy o pronájmu.

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Jak na hledání nového bytu v Praze?

Hledání nového bytu nebo jiné nemovitosti může zabrat mnoho času, zvláště pokud máme přesně stanovena kritéria pro výběr. Na trhu je dnes sice mnoho nových nemovitostí, developerské společnosti se celkem činí ve výstavbě nových bytů, nicméně je také důležité se vejít do určitého rozpočtu. Například…


Kde se nejvíce staví? Jedničkou je Plzeňsko

Kde se nejvíce staví? Jedničkou je Plzeňsko

Výstavba nových nemovitostí a projektů není rovnoměrně rozložená po celé České republice. V některých krajích to jde rychleji, jinde to například může být horší s legislativními procesy pro povolení nové stavby. Kraje se na první příčce v celkovém po

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze: Jaké lokality a projekty jsou aktuálně nejžádanější?

Bydlení v Praze patří dlouhodobě k nejatraktivnějším. Není proto divu, že zde vznikají neustále nové projekty, které nabízejí nové možnosti pro zájemce. Které jsou v posledních měsících ty nejžádanější? Jde o Britskou čtvrť a Rezidenci Letokruhy.