Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Led osvětlení je nedílnou součástí vybavení moderních domácností: Jaké máte možnosti?

15. květen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Snažíte se o maximální úspory v domácnosti? Pak nezapomeňte ani na takový detail, jakým je osvětlení. S moderním LED osvětlením ušetříte ročně stovky až tisíce korun za elektřinu. Lze jej přitom využít prakticky v celém domě a každé jeho místnosti.

Druhy LED osvětlení

Při vyslovení pojmu LED osvětlení si většina z vás vybaví především úsporné LED žárovky. Víte ale, že se vyrábějí také LED zářivky a panely, případně různá doplňková osvětlení, jimž dominují vysoce atraktivní LED pásky?

Všechny tyto druhy lze využít jako hlavní prostředky pro nasvícení místností v domě i osvětlení prostoru před ním. Zejména LED pásky ale mohou posloužit také ke zvýšení atraktivnosti a designu interiéru.

Výhody LED osvětlení

Hlavním důvodem je finanční úspora. LED žárovky a zářivky jsou sice stále dražší nežli klasické varianty, je ale nutné si uvědomit, že mají mnohem delší životnost. V případě LED žárovek se hovoří až o 100.000 hodin. Jsou také odolnější, nevadí jim časté vypínání a zapínání. Spotřebují samozřejmě i méně elektrické energie. Světlo je navíc přirozenější pro lidské oko.

Vysoce výkonná LED žárovka Philips

Pro inspiraci uvedu jeden příklad. LED žárovka Philips CorePro je produktem, který má garantovanou životnost až 15 tisíc hodin. Na výrobek je poskytována záruka v délce 24 měsíců, což by u klasických žárovek bylo takřka nepředstavitelné. Vyzařuje příjemně měkké a teplé světlo. Hodí se namísto klasických žárovek do kuchyní, ale například i na chodby či haly, kde se často svítí.

Prodejce LED osvětlení všeho druhu

Žárovky od výrobce Philips i dalších značek zakoupíte v internetovém obchodě http://www.ledline.cz. Provozuje jej společnost LED Line, s.r.o., jež má kromě něj i kamennou pobočku na Praze 2, v Ječné ulici č. 32. V nabídce firmy nechybí ani další varianty osvětlení – LED pásky, LED panely a zářivky. Všechny produkty je možné využít v domácnostech, ale například i v kancelářích a dalších nebytových prostorech.

Foto: ledline.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jaké máte možnosti pojištění domácnosti?

Jaké máte možnosti pojištění domácnosti?

Pojišťovny dnes nabízejí celou řadu druhů pojištění. Některé z nich se týkají nemovitostí. Jako majitelé rodinného domu či bytu byste měli důkladně zvážit, zda se vám vyplatí obejít se bez pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti a případně též po

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Mezi praktické domácí spotřebiče, které se řadí do kategorie „bílá technika“, patří domácí pekárny chleba. Vzhledem k tomu, že pečivo, chléb nevyjímaje, je stále dražší, neboť jeho výrobci musejí při nastavení cen zohlednit rostoucí ceny všech surovin, stává se domácí pekárna stále častějším pomocní…


Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Moderní systém ovládání osvětlení Philips Hue přináší neustále další a další možnosti, jak si zpříjemnit každý den tím nejlepším způsobem podle toho, jakou atmosféru zrovna potřebujete vytvořit.

Bezdrátový vypínač pro ovládání osvětlení v domácnosti

Bezdrátový vypínač pro ovládání osvětlení v domácnosti

Pevně instalované vypínače světla v místnosti mohou být problémem v případě, kdy se například rozhodneme pro změnu rozestavení nábytku. Rázem se totiž může stát, že vypínač, kterým ovládáme lustr či lampu v místnosti, bude znepřístupněn, ocitne se třeba za novou skříní. V případě, že takovéto komp…


Podlahy: Jaké možnosti existují?

Podlahy: Jaké možnosti existují?

Chystáte se na rekonstrukci bytu a nevíte, kterou podlahovou krytinu zvolit? Redakce Maxibydleni pro vás přichystala základní přehled možností nabízených na trhu a v následujících týdnech vám přinese články shrnující výhody a nevýhody jednotlivých podlahových krytin.

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

Automatické ovládání venkovních žaluzií: Jaké jsou možnosti?

V letních vedrech, kdy vám do oken domácnosti praží sluneční paprsky, je mimořádně praktické používat stínící prvek v podobě venkovních žaluzií. Předokenní žaluzie jsou mnohem účinnější nežli interiérové žaluzie. Jejich instalace je sice poněkud obtížnější a je potřeba počítat také s trochu vyšší …