Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak vybrat vrtačku, která vydrží dlouho sloužit?

11. listopad 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Na trhu je dnes nepřeberné množství vrtaček až z toho jde zákazníkovi mnohdy hlava kolem. Jak ale vybrat tu správnou vrtačku? V první řadě je třeba si uvědomit, jaké nároky budete na svoji vrtačku klást, jak často ji hodláte používat nebo zatěžovat.

Hobby vrtačka - rozhodující kritérium je opravdu cena?

 

Pokud hledáte opravdu to nejlevnější, doporučujeme návštěvu supermarketu, kde ve většině případů naleznete levné vrtačky hned vedle rohlíků popřípadě piva. Tyto vrtačky mají za úkol jedno jediné – přinést rychlý zisk prodávajícímu a nezabývat se nějakým servisem nebo náhradními díly. U většiny těchto vrtaček naleznete místo ocelových ložisek pouze plastová pouzdra. Pokud hledáte opravdu kvalitní hobby vrtačku, doporučíme vám vrtačky Extol Craft nebo Powerplus. Vrtačky nabízí velmi dobrý poměr cena / kvalita, vyznačují se spolehlivostí, funkčností i dalšími nadstandardními funkcemi nebo příslušenstvím. A další výhodou je dostupnost servisu a náhradních dílů.

 

Řemeslo – vrtačka na koukání nebo na práci?

 

Třída vrtaček pro řemeslníky a jiné náročné uživatele, kteří potřebují velmi dobrý výkon za dostupnou cenu – to vše nabízí a splňuje řada vrtaček Extol Premium nebo vrtačky Powerplus. Základní konstrukční prvky těchto vrtaček jsou velmi blízké těm profesionálním – pancéřové vinutí s protiprachovou úpravou, kvalitní převodovky, regulace otáček i oboustranný chod. V této řadě lze pořídit velice kvalitní, výkonnou vrtačku i do 1400 Kč.

Extol Profesional – vrtání bez kompromisů

 

Základními parametry těchto strojů jsou vysoce odolná vinutí z nejčistší mědi, zaručující mimořádnou tepelnou odolnost až do 250 °C. Obsah stříbra v komutátoru činí celých 0,8%. Mezi další patří i cementové převody z oceli legované chromem, vanadem, niklem a titanem s vysokou životností. Celokovová rychloupínací sklíčidla Click – Lock s 1,6 x větší silou utažení oproti ostatním typům dostupným na trhu umožňují rychle a spolehlivě vyměnit vrták. Mimořádně odolná NSK kuličková ložiska patří ke světové špičce a zajišťují dokonalý chod rotujících částí těchto vrtaček. Ceny se pohybují již od 2000 Kč.

Pokud potřebujete poradit s výběrem vrtačky, zeptejte se specializovaného prodejce vrtaček, který nabídne vždy něco navíc.

Komerční sdělení

-pla- 

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

V5N2lcbi595c

neděle, 2. říjen 2016
18:23

Wham bam thank you, ma'am, my qunstioes are answered!


Napsal: V5N2lcbi595c [Odpovědět]

Aleš

sobota, 26. říjen 2019
18:57

Já jsem si nedávno také koupil novou vrtačku. Sice mám dvě vrtačky, ale všechny na kabel a teď jsem našel velké zalíbení v aku nářadí. Je to super, protože za sebou člověk nemusí tahat kabel. K vrtačce jsem si koupil rovnou i nové vrtáky z https://www.nastroje.cz/vrtaky/ , takže teď je radost něco dělat.


Napsal: Aleš [Odpovědět]


Čtěte také...

TZ: Víte, jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

TZ: Víte, jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

Přírodní a živelné katastrofy, potravinové krize, kolapsy rozvodových sítí, energetické blackouty, občanské nepokoje a krizové situace, kdy selže ochranná role státu. Myslíte si, že tyto výjimečné okolnosti v Česku nemůžou nastat?

Vyberte si vanu, která vyhoví vašich představám

Vyberte si vanu, která vyhoví vašich představám

Vana je tím, co dominuje koupelně. Nejenže poskytuje prostor pro hygienu, ale je i místem relaxace po náročném pracovním dni. Na trhu je v současné době nepřeberné množství různých typů van, které se liší svým tvarem, barvou, funkcemi a dalšími parametry.


Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Šindele: Asfaltová střešní krytina, která váš dům ochrání před nepřízní počasí

Jednou z možností střešní krytiny pro váš dům se mohou stát šindele. Tato střešní krytina je velmi zajímavou alternativou. Lze ji využít nejen pro rekreační objekty či starší rodinné domy, ale dokonce i pro moderní novostavby. Předurčují je k tomu vynikající vlastnosti. O nich se dozvíte v následují…

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Kuchyně v českých domácnostech obměňujeme v průměru asi po dvaceti letech. Máte doma starou kuchyni, na kterou se už nemůžete dívat? Stěhujete se do zbrusu nového bytu a pořizujete novou kuchyni? Přinášíme rady a tipy, na co si dát pozor.


Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Palivové dřevo: Jak ho vybrat?

Vytápíte doma dřevem? Jak vybrat palivové dřevo, aby bylo vytápění efektivní? Kolik palivové dřevo stojí a jaké vlastnosti by mělo mít?

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

TZ: Jak vybrat vhodné substráty

Zima pomalu končí, a tak se mnoho z nás vydává na své zahrady, aby upravili terén po nánosech sněhu a připravili vhodnou půdu pro jarní výsev. Základem každé zeminy jsou vhodné živiny, které jsou součástí substrátů, speciálně upravených pro určitý druh rostlin. Aby vaše zahrada nebo balkon vzkvétaly…