Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Investice do nové kuchyně se vyplatí

21. červenec 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Renovace kuchyně je krokem, k němuž se mnoho domácností dlouho odhodlává. Není divu, investice to není zrovna nepodstatná. Jste-li zvyklí na svou stařičkou kuchyňku, najdou se určitě argumenty, které hrají jednoznačně pro uskutečnění modernizace. Zařídit si kvalitní kuchyni by mělo být zásadou i při stěhování do nového.

Co můžete mít a možná to ani nevíte

V první řadě je důležité, aby byla kuchyně funkční. Často je na ni v bytě nebo i domě vyhrazen jen zoufale malý prostor, a tak je potřeba s ním ani v nejmenším neplýtvat. Moderní kuchyně dnes bývají koncipovány tak, že každá deska, každý kus v sobě skrývá úložný prostor; působí, jako kdyby byla nafukovací. Dřív to nebylo tolik zvykem, možná protože s kuchyní často sousedila prostorná spížka. Kolik místa ale ušetříme jen s jednou otočnou rohovou skříňkou? Obzvláště na úsporu místa musíme myslet při sestavování panelákové kuchyně. Možná používáte starý plynový nebo sklokeramický sporák a ještě se k vám nedoneslo, že lidé, kteří si pořídili indukční desku, na ni nedají dopustit. Je mírně úspornější, ale hlavně při vaření nesmírně pohodlná. Vybavujete-li novou kuchyni, nemělo by být o čem přemýšlet: indukční desku stojí za to koupit i bez kompletní renovace.

Stvořte si kuchyni k obrazu svému

Důležité je, jak se ve své nové kuchyni budete cítit, a tomu je potřeba přizpůsobit i její design. Moderní černobílé nebo bílošedé kombinace (případně doplněny dřevěným dekorem) s hladkými liniemi jsou čím dál oblíbenější pro jejich nízké nároky na údržbu. Ozdobná držátka jsou možná chvilku pěkná, ale při úklidu je moc neoceníte. Sestavit si kuchyň podle svých představ, prostorových a cenových možností je varianta, kterou jistě oceníte. Více o možnostech ve vašem okolí najdete na kuchyně Olomouc, kuchyně Ostrava a kuchyně Brno.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Vladimíra

čtvrtek, 26. leden 2023
15:22

Myslíte si že lidé opravdu v době takto vysoké inflace budou měnit jádra bytů a tak podobně? Na to se vám určitě vykašlou, přebytečnou likviditu dají přeperou přes investování do půjček a budou rádi. Každý není takový že by hned ty peníze spotřeboval jak vy asi.


Napsal: Vladimíra [Odpovědět]


Čtěte také...

Tipy, jak bude vaše bydlení působit luxusněji i bez větší finanční investice

Tipy, jak bude vaše bydlení působit luxusněji i bez větší finanční investice

Máte pocit, že vaše bydlení si už žádá změnu a nemáte finance na nákladnou rekonstrukci? Rozhodně není důvod si zoufat. I bez větších investic si můžete předělat své bydlení tak, aby působilo luxusním dojmem.

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Vyplatí se hypotéka na nemovitost k pronájmu?

Dlouhodobě se hovoří o tom, že investice do nemovitostí je zlatý důl, který vám v budoucnosti zajistí slušný přísun peněz. Takzvaně na stáří. Avšak zavázat se hypotékou pouze na nemovitost k pronájmu má i svá úskalí. Na vhodnou investici totiž musíte


Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Pasivní a nízkoenergetický dům: Vyplatí se?

Stavíte dům nebo plánujete jeho koupi? Zvažujete, zda investovat do nízkoenergetického nebo pasivního domu, který slibuje úsporu energií? Kolik energie spotřebuje pasivní dům? Kde na jeho výstavbu získat dotace?

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!


Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Stavební pouzdra se vyplatí kupovat od značkových výrobců

Ne vždy se vyplatí kupovat levné vybavení do domácnosti. Často je to totiž na úkor kvality. Raději investovat více peněz a mít jistotu, že vám daný produkt vydrží a nebudete jej muset brzy opravovat, měnit a pořizovat nový. Přesně tuto zásadu uplatně

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?