Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Kuchyně snů: Výběr usnadní kuchyňský návrhář

15. leden 2015 - Rubrika: Kuchyně - Komentáře: 2

Kuchyně je srdcem každého domu. Aby bylo možné v kuchyni připravovat dobré pokrmy, mělo by se nám v ní dobře pracovat. Už dávno jsou pryč doby, kdy byly k dostání dva tři druhy kuchyňských linek. Nabídka kuchyní je dnes více než široká. A nastává tak jiný problém – jak vybrat kuchyni snů?

Reklama

Každý byt nebo dům má trochu jiné dispozice, kterým je potřeba uzpůsobit výběr kuchyně. Nemusíte se omezovat ani v případě panelových bytů, kde se na první pohled může zdát, že je umístění linky a sporáku striktně dané. I v tomto případě je možné najít takové řešení, které bude praktické a zároveň elegantní.

Kuchyně na míru?

První otázka, kterou je třeba si při výběru kuchyně zodpovědět, je nasnadě. Pořídit si kuchyni na míru nebo sektorovou kuchyni? Jestliže vaše nároky na kuchyni nejsou příliš vysoké a nemůžete si dovolit vyšší investici, zkuste vybrat některou ze sektorových kuchyní. Kuchyně na míru ocení náročnější zákazníci, kteří si chtějí zařídit domov podle svých představ.

Mobilní kuchyňský návrhář

Pořízení kuchyně na míru je v současné době snadné. Pokud nejste zrovna bytoví designéři, sjednejte se i konzultaci mobilního kuchyňského návrháře, který s vámi vše zkonzultuje a pomůže vám vybrat kuchyni snů.

Vyberte kuchyni snů z domova

Čas je v dnešní době drahocenný. Naštěstí ani při výběru kuchyně snů nemusíte nikam cestovat. Mobilní kuchyňský návrhář přijede k vám domů ve sjednaný čas a hodinu. Pro inspiraci si můžete najít na internetu fotogalerii kuchyní a přečíst si informace o výrobcích a značkách kuchyní Budete tak maximálně připraveni na to navrhnout kuchyně snů společně s odborníky.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Zuzana

úterý, 29. září 2015
14:04

Pri vyberu kuchyne jsem popravde ani navrhare nezvazovala. V kazdem studiu maji uz vymakane programy na navrhy. Mam kuchyn z Oresi a asi dve hodiny jsem tam stravila se slecnou nad ruznymi moznymi kombinacemi me nynejsi kuchyne. Slecna byla se mnou velmi trpeliva a sikovna. Vsechno to bylo zadarmo a kuchyn jsem si rovnou na miste mohla objednat.


Napsal: Zuzana [Odpovědět]

lek

čtvrtek, 25. srpen 2022
17:23

Napsal: lek [Odpovědět]


Čtěte také...

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Zatímco v minulosti byl chloubou domácnosti obývací pokoj, v dnešní době jednoznačně vede kuchyň. Na trhu se objevuje celá řada komplexních i dílčích návrhů a mnozí z vás si jistě lámou hlavu nad tím, jak zařídit právě tu svou kuchyni. Od toho tu jsou kuchyňští návrháři, kteří vám poradí!

Kuchyňská váha: Závěsné a stolní váhy do kuchyně, jejich výběr a vlastnosti

Kuchyňská váha: Závěsné a stolní váhy do kuchyně, jejich výběr a vlastnosti

Při vaření není každý z nás obdarován schopností naměřit jednotlivé ingredience „od oka“. Na to je potřeba mít dostatek praxe. Zejména ti z vás, kteří s vařením a pečením teprve začínají, tak určitě budou potřebovat pomocníka v podobě kuchyňské váhy.


TOP kuchyňské spotřebiče: kávovar, kuchyňský robot, mixér

TOP kuchyňské spotřebiče: kávovar, kuchyňský robot, mixér

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na top desítku kuchyňských pomocníků, kterou pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení.

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Robotický vysavač iRobot vám usnadní úklid domácnosti

Stěžuje si vaše manželka na neustálé uklízení? Nebaví vás každý týden luxovat či vytírat? Máme pro vás skvělý tip na vánoční dárek, který potěší nejen vaši ženu, ale rozhodně i vás samotné. Robotický vysavač uklidí za vás! Jedinou vaší starostí bude jeho spuštění. Řekněte sami, kdo by tento dárek ne…


TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

TOP kuchyňské spotřebiče: fritovací hrnec, kráječ, kuchyňský příruční vysavač

Co by ve vaší domácnosti nemělo zaručeně chybět? Mrkněte se na další tři kuchyňské pomocníky, které pro Vás připravil redakční tým časopisu Maxibydlení. Předchozí díl naleznete zde: TOP kuchyňské spotřebiče: odšťavňovač, toustovač, rychlovarná konvice, kuchyňská váha

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Domácí pekárna se stala běžnou součástí vybavení kuchyně

Mezi praktické domácí spotřebiče, které se řadí do kategorie „bílá technika“, patří domácí pekárny chleba. Vzhledem k tomu, že pečivo, chléb nevyjímaje, je stále dražší, neboť jeho výrobci musejí při nastavení cen zohlednit rostoucí ceny všech surovin, stává se domácí pekárna stále častějším pomocní…