Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Domácí wellness: S vířivkou si můžete dopřát hydroterapii každý den

7. červenec 2016 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pobyt ve vířivce přispívá ke zlepšení vašeho zdraví. Ne náhodou jej lékaři a fyzioterapeuti doporučují lidem v okamžiku, kdy regenerují po nějakém zranění. Účinky vířivky či domácí sauny si dnes můžete snadno dopřát i doma, stačí vědět, na jakého prodejce se obrátit.

Účinky hydroterapie

Existuje celá řada důvodů, proč investovat do domácí vířivky jako wellness zařízení. Jde hlavně o možnost dokonale regenerovat po náročném pracovním dnu. Přijdete domů unavení, bolí vás tělo a máte chuť sebou jen praštit do postele? Pak právě pro vás bude vířivka ideální pomůckou, jak opět nabrat síly a energii. Pokud je vířivka dostatečně kvalitní a správně si nastavíte přívod vody, pomáhá tato wellness procedura snížit únavu. Dochází totiž k rychlejšímu prokrvení pokožky, díky čemuž se napjaté a natažené svaly uvolňují. Dlouhodobý pobyt ve vířivce má prokazatelně příznivé účinky na činnost srdce a cév. Kromě fyzických projevů však účinky poznáte i po psychické stránce. Pár minut denně ve vířivce dokáže člověka až neuvěřitelně zklidnit a dostat do pohody. Stres, který se u vás za celý den nashromáždil, doslova zmizí.

Kde pořídit kvalitní wellness zařízení na doma?

Klasické vířivky i takzvané jacuzzi, stejně jako domácí sauny nabízí renomovaná tuzemská společnost Albixon a.s. Jedná se o firmu, která se prodejem wellness zařízení pro domácnosti zabývá již celou řadu let. V jejím sortimentu najdete produkty špičkových výrobců. Krom jiných právě vířivky značky Jacuzzi, které jsou oblíbené prakticky po celém světě. A to zejména díky důmyslně propracovanému systému vodních trysek, které napomáhají ideální regeneraci organismu. Ve vířivce jacuzzi budete chtít trávit opravdu každý den. Kromě vířivky doporučuji investovat také do domácí sauny. Nezabere příliš mnoho místa, můžete ji umístit třeba na chodbu či do koupelny. Díky tomu už se nebudete muset spoléhat na veřejné sauny, které jsou často drahé a pro mnohé lidi nedostupné, protože se nacházejí pouze ve větších městech. Takto si saunu může užívat každý z vás, aniž by musel chodit někam ven.

  • pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Domácí wellness zařízení: Vířivé vany a sauny do domu

Také už Vás nudí a otravuje chodit neustále na masáže a do sauny či vířivky do veřejných lázní a wellness center? Není se čemu divit, v těchto zařízeních nikdy nebudete mít takové soukromí jako doma. Pokud však máte dostatek financí a vhodné prostory přímo ve Vašem domě či bytě, pak si můžete pořídi…

Wellness pobyty v Beskydech

Wellness pobyty v Beskydech

Stále ještě plánujete, kam letos vyrazit na dovolenou? Pak pro vás mám tip na ubytování v Moravskoslezských Beskydech, kde si můžete pronajmout špičkově zařízené wellness chaty.


Užijte si hydroterapii ve vířivé vaně

Užijte si hydroterapii ve vířivé vaně

V masážních vanách člověk dokonale zregeneruje své tělo a jsou jedním z vítaných způsobů relaxace. Rozlišujeme masážní vany vířivé, perličkové, anebo kombinované – čili vířivé + perličkové. Při koupi masážní vany by se měl každý zamyslet nad tím, co od ní očekává a nechat si poradit od odborníka.

TZ: I bez zahrady můžete mít vlastní zeleninu

TZ: I bez zahrady můžete mít vlastní zeleninu

Také jste si již několikrát posteskli nad tím, že není nad vlastní úrodu ze zahrádky a vy bydlíte v paneláku? Pokaždé, když ochutnáte zeleninu a ovoce přímo ze záhonu, říkáte si, že ta chuť je nenahraditelná? Ne každý má však možnost pěstovat si vlastní plody. Řešením pro ty, kteří bydlí na sídliští…


Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Pořizujete si novou vinylovou podlahu? Poradíme 5 značek, ze kterých si můžete vybrat

Podlaha je v jakémkoliv interiéru komponentem, který udává hlavní charakter designu celé místnosti. Kromě vzhledu jsou vyhledávanými aspekty i kvalita či životnost. Všechny tyto atributy splňují vinylové podlahy.

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.