Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dětský pokoj by měl hrát barvami

7. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Dětské pokoje jsou místnostmi, v nichž by se měla odrážet osobnost dítěte. Děti jsou zejména v menším věku hravé, bezstarostné a veselé. Právě tyto vlastnosti je dobré mít na paměti, pokud se hodláme pustit do zařizování dětského pokojíku. Vzhled místnosti může ovlivnit nejen dětský nábytek, ale také například barvy, které zvolíme na stěny pokojíku.

Vybavení dětského pokoje uzpůsobte věku dítěte

Dětské pokoje bychom měli zařizovat vždy podle věku dítěte. Menším dětem v kojeneckém či předškolním věku asi nebude vhodné do pokoje umisťovat pracovní stolek, zbytečně by zde překážel. Pokud je naopak dítě ve věku, kdy již navštěvuje základní či střední školu, je zapotřebí dětský pokoj vybavit tak, aby zde školák měl nejen prostor na hraní, ale také na práci. V každém případě je dobré dětský pokoj a jeho vybavení konzultovat přímo s dětmi, přeci jen se jedná o prostor, který budou využívat především ony a měly by se zde cítit dostatečně příjemně a pohodlně.

Při malování dětského pokoje zvolte veselé, světlé barvy

Pakliže se chystáme zařizovat dětský pokoj, určitě budeme také malovat a pokládat koberec. Barvy, které budou zdobit stěny, by měly být pokud možno veselé. Jen si představte, co by s dítětem a jeho psychikou udělal dětský pokoj, jehož stěny by byly vymalovány v tmavých barvách ( černé, šedivé apod.). Pokud naopak pokoje bude mít světlé, příjemné barvy, bude hned vypadat útulněji, přirozeněji a také vhodněji k věku dítěte. Stěny lze samozřejmě obohatit i o různé obrázky ( postavičky z oblíbených filmů či knížek).

Prodejce značkového dětského nábytku

Stylový dětský nábytek a kompletní dětské pokoje vyrábí a realizuje společnost Montero. Značkový nábytek tohoto výrobce je určen pro nejmenší děti, ale i školáky a studenty. Součástí nabídky obchodu jsou celé sestavy nábytku i jeho jednotlivé kusy- patrové postele, pracovní stoly, komody, šatní skříně a také doplňky, které dětem slouží na hraní (skluzavky apod.). Na výběr máte z několika nábytkových řad, které zpestří a oživí prostor dětského pokoje. Obchod montero.cz dopravuje nábytek pro dětské pokoje po celé České republice i na Slovensko zdarma, na přání provádí také montáž nábytku přímo na místě.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: montero.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Lenka

čtvrtek, 13. prosinec 2018
05:53

Dcera má pokoj taky barevný. Například postel si vybrala růžovou
https://hrackyzadobrekacky.cz/detsky-pokoj/detska-postel-kidkraft-sleigh-ruzova-2vyg , prý si v ní připadá jako princezna. Postel je opravdu pěkná a kvalitní, ale důležité pro mě je, že se líbí dceři.


Napsal: Lenka [Odpovědět]

Kamila

sobota, 26. listopad 2022
11:29

Pro naši dceru jsme si zvolili nejdříve jednoduchý design pouze v bílé barvě v kombinaci se dřevem. Až nakonec jsme začali pracovat s více barvami a za mě to byla nejlepší volba. Hodně jsme sázeli na bytový textil, ale i třeba úložné boxy a koše na hračky:https://www.dreamboutique.cz/ulozne-boxy-a-kose-na-hracky/, u nichž lze vybírat z opravdu široké škály barev.


Napsal: Kamila [Odpovědět]


Čtěte také...

Dětský pokoj: 3 tipy, jak ho vytvořit co nejlépe

Dětský pokoj: 3 tipy, jak ho vytvořit co nejlépe

Ve vašem životě právě nastala ta významná chvíle, kdy je třeba zařídit dítěti jeho vlastní dětský pokoj, ale vy vůbec nevíte, jak na to? V dnešním článku vám poradím, jak dětský pokojík zařídit tak, aby byl přesně podle dětských představ.

Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Podle čeho vybírat záclony do obýváku?

Součástí vybavení obýváku jsou v drtivé většině také záclony. Ty mají několik funkcí. Především slouží jako dekorační prvek, který se hodí k oknům, potažmo k balkonovým dveřím. Dále slouží jako stínící prvek, zejména v kombinaci se závěsy. Pokud nevíte, jak vybrat záclony, je právě pro vás určennásl…


Malování bytu aneb změna je život - 1. část

Malování bytu aneb změna je život - 1. část

Máte poslední dobou pocit, že je váš byt poněkud zašedlý a staromódní a potřeboval by oživit? Neustále ho modernizujete, ale cítíte, že ani to nepomáhá? Zkuste konečně experimentovat a dejte vašemu domovu nový nátěr. Prozradím vám jak na to.

Japonská zahrada: Postup, jak ji založit

Japonská zahrada: Postup, jak ji založit

VIDEO! V dnešní uspěchané době často jen těžko hledáme chvilku, kdy bychom v klidu seděli a meditovali. A většinou nám tomu chybí i vhodné místo, kde bychom nebyli ničím rušeni. Pokud si doma zařídíte japonskou zahradu, nejenže dáte vaší zahradě nebo terase nový vzhled, ale vytvoříte si i místo, kte…


Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Vytvářejme nové prostory pomocí dělících stěn a příček

Podzim je tu, a tak se víkendové kutilské činnosti ubírají ze zahrad a exteriérů dovnitř do tepla našich domů a bytů. Právě teď je tedy ten pravý čas budovat a renovovat. Použitím systémů suché výstavby lze snadno a rychle také u vás doma zhotovit vysněný interiér. Pokud máte nevyužitý prostor, kter…

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Nečekaná návštěva? Jak rychle uklidit?!

Čas od času se u vás doma zjeví nečekaná návštěva a vy přitom nemáte uklizeno. Jak rychle uklidit, aby si o vás nemysleli, že nepořádek v domácnosti máte pořád?