Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Dětská hřiště na zahradu - skvělá zábava pro nejmenší

20. červenec 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Pokud nemáme v blízkosti našeho domu veřejné dětské hřiště, pak jej můžeme našim dětem pořídit přímo na zahradu před rodinný dům. Děcka zde budou moci dovádět kdykoliv se jim zlíbí, zároveň se zde nebudou muset o hřiště dělit s ostatními dětmi. Domácí dětská hřiště jsou i mnohem bezpečnější.

Právě bezpečnost je při výběru dětského hřiště na zahradu tím nejdůležitějším, co bychom měli brát v potaz. Je důležité, aby všechny součástky a díly splňovaly normy. Nesmí se zde například vyskytovat šrouby či vruty, o něž by se na skluzavce či na pískovišti děti mohly zranit.

Bezpečná dětská hřiště

Mezi zajímavé produkty v této oblasti patří dětská hřiště Jungle Gym, která jsou vyráběna pod přísným dohledem, jsou vyzkoušena a tudíž jsou naprosto bezpečná. Dětská hřiště Jungle Gym lze i postupně dokupovat, jsou zde velké možnosti kombinací houpaček, sítí ke šplhání, pískovišť a dalších doplňků, díky nimž může být dětské hřiště opravdu skvělou zábavou pro malé děti. Dětská hřiště a skluzavky Jungle Gym mají bezpečnost zaručenou certifikátem TUV. Lze je pořídit přes internetový obchod junglegym.cz. Doprava zboží je v rámci celé České republiky zcela zdarma. Pokud si nebudete vědět rady se stavbou doručeného dětského hřiště, je možné si na pomoc zavolat odborníky z této společnosti, kteří dětské hřiště postaví, nicméně je dobré zmínit, že dětská hřiště Jungle Gym jsou na stavbu poměrně jednoduchá.

Různé designy

Při nákupu si zvolíte design dětského hřiště. Je možné vybírat z mnoha variant. Poté Vám bude na zadanou adresu doručena zásilka, která bude obsahovat kompletní dětské hřiště včetně úchytů, spojovacího materiálu a samozřejmě i řeziva.

foto: junglegym.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Pískoviště a další doplňky, které se hodí pro dětská hřiště na zahradu

Postavit dětem na zahradě vlastní hřiště má nesporné výhody. Děti si zde mohou hrát ve volných chvílích, jakmile to umožňuje počasí. Nemusí přitom chodit někam na veřejná prostranství, takže jsou ve větším bezpečí a vy na ně snadno dohlédnete i ve ch

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Dětská hřiště Jungle Gym: Stavebnice, kterou zvládne složit každý šikovný kutil

Uvažujete-li o pořízení dětského hřiště pro vaše ratolesti, dětské hřiště Jungle Gym je to pravé. Představuje kvalitu za rozumnou cenu. Jeho montáž je velmi jednoduchá a bezpečnost vašich dětí je samozřejmostí.


Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Dětská hřiště a skluzavky dnes pořídíte komplet: Na zahradě už stačí provést pouze jejich sestavení

Letní dny plné slunka se blíží, a pokud přemýšlíte, čím udělat vašemu dítěti radost, měli byste zapřemýšlet o dětských hřištích, jejichž součástí bude i dětmi tolik oblíbená skluzavka. Jaké jsou v současné době možnosti?

Zavlažovací systémy na zahradu

Zavlažovací systémy na zahradu

Zapomeňte na ruční zavlažování zahrady. Zavlažovací systém pro zahradu udělá vše za Vás. Stačí jen naprogramovat dobu a frekvenci zavlažování a máte po práci.


3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

Když investujete do rodinného domu, nezapomeňte na zahradu

V momentě, kdy se rozhodujete, zda si pořídíte nový rodinný dům, v němž byste strávili vy i vaše rodina zbytek života, je vhodné se zaměřit nejen na samotný dům, ale také na prostor, který je k dispozici kolem něj. Není dobré si kupovat rodinný dům, kdy součástí pozemku není žádná zahrada.