Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

5 důvodů, proč si nechat vyrobit skříně na míru

7. duben 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Zakázková výroba skříně na míru vám přinese několik zásadních výhod. 5 hlavních důvodů, proč si je objednat a nekupovat sériové produkty v obchodech, najdete v tomto článku.

1. Možnost volby materiálů

Velkou výhodou je možnost vybrat si materiál dle vašich představ. Kvalitní výrobce vás v tomto směru jistě neodmítne ani v okamžiku, kdy máte nějaké speciální přání.

Nejoblíbenější jsou zejména skříně z masivního dřeva. Jde o materiál, který má vynikající parametry z hlediska odolnosti a trvanlivosti. Zároveň působí velmi příjemně na pohled. Využít přitom můžete jak čistě přírodní vzhled, tak i variantu, kdy je dřevo namořeno na jiný odstín a ošetřeno kvalitním lakem či například voskem.

2. Objednat se dají v jakýchkoliv tvarech

Klasický volně stojící nábytek z velkoobchodů se vyrábí v omezených tvarech. Povětšinou tak máte možnost vybrat si jen z několika variant. V případě, že vsadíte na skříně na míru, můžete si určit i specifické parametry tak, aby nábytek ideálně zapadl do místnosti a nevytvořil se tak zbytečně volný prostor u stěn či stropů bez možnosti dalšího využití.

3. Univerzálnost

Volně stojící i vestavěné skříně na zakázku jsou i díky tomu, že vám je firma vyrobí v požadovaném tvaru, vhodné prakticky do jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti. Hodí se nejen do ložnice či předsíně, ale klidně i do koupelny, spíže či obývacího pokoje.

4. Variabilita úložného prostoru

Nejen materiály, ale i členění úložného prostoru je v případě objednání skříně na míru zcela na vaší volbě. Záleží jen na vás, zda chcete mít uvnitř skříně zásuvky, sami si určíte také počet poliček, šatních tyčí a přihrádek.

5. Možnost objednání online

Nábytek na zakázku se dá lehce objednat i online. Stačí najít tu správnou firmu. Možnost online objednávky nabízí kupříkladu společnost A-Typ nábytek s.r.o.skříně na míru Praha. Stačí navštívit její webové stránky a-typ.cz. Na nich najdete i poptávkový formulář, do něhož lze přidat i soubory s nákresy skříně, kterou požadujete, případně i s jinými údaji. Na základě poptávky vám pak firma vypracuje cenovou kalkulaci. V případě potřeby zaměření a dalších detailů objednávky vás po domluvě navštíví technik a domluví s vámi veškeré detaily.

Foto: a-typ.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

5 důvodů, proč si pořídit pergolu

Uvažujete o tom, že byste si u svého rodinného domu nechali postavit pergolu, avšak stále nenacházíte dostatek argumentů, které by vás o investici přesvědčily. Následujících 5 důvodů se pro vás snad stanou pádným důvodem.

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Stropní podhledy: 10 důvodů, proč je využít

Výrazným estetickým doplňkem, který zároveň slouží také jako praktická součást interiéru domácnosti, jsou stropní podhledy. Jejich pomocí se dají vyrovnávat křivé stropy, slouží ale také k lepší tepelné izolaci a mají i dekorativní smysl. Nejvíce se vyrábějí z plastových materiálů (PVC), mohou však …


Kdy je vhodné nechat vyčistit komín?

Kdy je vhodné nechat vyčistit komín?

Používáte-li k vytápění rodinného domu kotel na tuhá paliva, případně máte třeba v místnosti krb, je nezbytně nutné se starat o nejen o čistotu v samotném zařízení, ale také o spalinové cesty a komín. Je to důležité nejen z hlediska správné funkčnost

Správná péče o komín: Kdy si nechat udělat revize komínu?

Správná péče o komín: Kdy si nechat udělat revize komínu?

Komínové systémy prošly v posledních letech výraznými změnami. Zatímco dříve jsme se prakticky výlučně setkávali se zděnými komíny, dnes jsou realizovány z moderních materiálů. Je to dáno hlavně tím, že se využívají pro jiné typy vytápěcích zařízení a nároky se tak mění. Ať už máte klasický komín, n…


Jak vyrobit stojánek na vánoční stromeček?

Jak vyrobit stojánek na vánoční stromeček?

Máte už koupený vánoční stromeček a těšíte se na chvíli, až jej začnete zdobit? Před tím, než se pustíte do zdobení vánočního stromku, je potřeba nezapomenout také na to, že k němu musíte mít odpovídající stojánek.

Jak vyrobit vánoční ozdoby z papíru, ze slámy nebo z vizovického těsta

Jak vyrobit vánoční ozdoby z papíru, ze slámy nebo z vizovického těsta

Ozdoby na vánoční stromeček, do oken či třeba na vánoční stůl nemusejí být nutně pouze kupované. V následujícím článku si stručně nastíníme, jak vyrobit vánoční ozdoby z papíru, slámy nebo vizovického těsta.