Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Jak na správný výběr interiérových a vchodových dveří?

28. listopad 2016 - Rubrika: Domácnost - reaguj na článek

Při obměně stávajících dveřních systémů ve vašem rodinném domě nebo bytě byste si měli nejprve pořádně promyslet, co od nových prvků očekávat. Hlavní roli by měla hrát kvalita. Samozřejmostí je dnes i stylové provedení, které nepůsobí kontraproduktivně s ostatními prvky v blízkém okolí. Uvažujete-li o pořízení nových interiérových či vchodových dveří, vyplatí se poohlédnout po portfoliu od společnosti Grimax, která není jen tak náhodou zasloužilou ikonou ve světě dveří.

Reklama

Grimax nabídne celou paletu konkurenčních výhod

Toužíte-li po komfortním bydlení, je správný výběr dveří důležitým předpokladem ke spokojenosti. Rozhodnete-li se pro produkty od Grimax, neuděláte chybu. Očekávejte vyváženost v oblasti kvality, stylu a pořizovací ceny. Díky sedmnáctileté zkušenosti na trhu se nemusíte obávat, že byste snad vstupovali do neznáma. Široký sortiment typových variací v nejrůznějších dekorech zajistí, že dveře zapadnou do jakýchkoliv prostorů. Exklusivitou je potom čtrnáctidenní dodací lhůta, kterou jinde nenajdete.

Interiérové i vchodové dveře

Grimax nabízí interiérové dveře i vchodové dveře od předních tuzemských i zahraničních dodavatelů. Jedná se o Vasco Doors, Porta Doors, Door’sy Doors a Vegas Doors. Tím to však zdaleka nekončí – v nabídce objevíte rovněž zárubně a veškeré dveřní příslušenství. Do interiérových prostorů, které se vyznačují nedostatkem místa, se budou hodit posuvné dveře. Lze vybírat mezi uložením do pouzdra, na stěnu nebo rolovací variantou. V portfoliu nechybí ani celoskleněné dveře a protipožární dveře. S Grimax můžete realizovat rekonstrukci stávajících dveřních systémů, ale stejně tak i osazení nových dveří u novostaveb. Při objednávkách nad 20 000 Kč je doprava zcela zdarma. Nezbývá tedy než se podívat, jaké interiérové a vchodové dveře vás nejvíce zaujmou!

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéky jsou hitem posledních let. Milovníci vína si konečně dávají záležet na správném skladování jejich oblíbeného moku. Dříve si většina z nás vystačila s klasickou chladničkou, spíží nebo jiným místem, kam víno jednoduše uskladnila. Jenže málokde jsou natolik ideální podmínky pro to, aby…

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře: Porovnání plastových a hliníkových dveří

Vstupní dveře jsou branou do každé domácnosti. Pokud doma máte zastaralé vchodové dveře, které již nevyhovují z estetického hlediska, ale také kupříkladu z pohledu tepelně izolačních vlastností, je vhodné přistoupit k pořízení zcela nových dveří.


Přehled izolačních materiálů: Vyberte ten správný

Přehled izolačních materiálů: Vyberte ten správný

Zateplování domů je stále v kurzu. Každoročně rostou ceny tepla a možná i vy jste na jaře zjistili, že vám značně ubylo uhlí ve sklepu nebo jste spálili mnohem víc plynu. Řešením je zateplení fasády vašeho domu. Jaký izolační materiál ale zvolit?

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

Sítě proti hmyzu - výběr a montáž

V letních měsících nás může v domácnosti trápit velký výskyt hmyzu. Mouchy, včely, vosy či různí brouci a pavouci si razí cestu do našeho domu, kde nás pak obtěžují. Zabránit tomu můžeme tím, že na okna či dveře instalujeme sítě proti hmyzu.


Žaluzie a rolety: Jak na výběr a čištění

Žaluzie a rolety: Jak na výběr a čištění

Čas od času je příjemné nechat do bytu dopadat sluneční paprsky. Někdy se ovšem potřebujeme vyspat a uvítáme tmu, jindy zase potřebujeme soukromí. Řešením jsou žaluzie a okenní rolety. Podívejte se, jak vybrat ty správné!

Okapové systémy a jejich výběr

Okapové systémy a jejich výběr

Zima dokáže na domě udělat velkou paseku. Platí to i o okapech. Pakliže jsme nezvolili vhodný typ okapu, nebo byl špatně instalovaný, pak na jaře musíme přistoupit k jeho výměně. V následujícím článku se dozvíte o tom, jak vybírat okapový systém a jaké typy okapů se dnes prodávají.