Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vyhrajte v soutěži elektřinu na rok ZDARMA

27. červenec 2011 - Rubrika: Úspory a finance - Komentáře: 1

Finanční náklady, které jsou spojené s bydlením, rok od roku rostou a mnozí majitelé domácností si začínají dělat starosti s tím, jak budou do budoucna schopni splácet účty za plyn či elektřinu.

Reklama

Právě například elektřina je dnes již dosti drahá. Vyšším platbám se však přeci jen dá vyhnout, neboť na českém trhu dnes v každém regionu působí hned několik dodavatelů elektrické energie, takže máme možnost v případě, že se nám nelíbí ceny našeho současné dodavatele, přistoupit ke jeho změně.

Změna dodavatele elektřiny s možností výhry

Změna dodavatele elektřiny může být velmi významným krokem k tomu, abychom za elektřinu platili výrazně méně nežli doposud. V současné době se navíc naskýtá jedinečná možnost, jak se na celý rok zbavit nutnosti platit za účty za elektřinu, neboť od 25.7.2011 do 31.10.2011 probíhá soutěž „Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA“. hlavní podmínkou této soutěže je to, že si sjednáte a realizujete převod elektřiny z Vašeho současného dodavatele na společnost Europe Easy Energy.

Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA

Soutěž „Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA“ je skvělou příležitostí, jak výhodně přestoupit k jinému dodavateli elektrické energie a kromě lepších cen mít možnost po celý rok za elektřinu neplatit vůbec nic.

Do soutěže je možné se přihlásit přes několik webů, které provozuje společnost AdFinance s.r.o., tedy například přes internetový portál ušetřeno.cz.

Soutěž platí pro domácnosti

Je důležité zmínit, že soutěž „Vyhrajte elektřinu na rok ZDARMA“ je určena výhradně pro domácnosti, nikoliv pro ty, kteří odběr elektřiny využívají pro potřeby podnikání. Jste-li fyzickou osobou starší 18 let a máte trvalý pobyt na území ČR, pak se můžete této soutěže o elektřinu na rok zdarma účastnit.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Milan

čtvrtek, 15. srpen 2019
13:27

Elektřina na rok zdarma by se mi taky líbila. Já se ale do podobných soutěží nezapojuju, protože nevěřím, že bych vyhrál. Co mám rád, tak je sázení na sportovní utkání. Sázím na hokej a fotbal na https://www.tiptiket.cz a docela mám dobrý tipy.


Napsal: Milan [Odpovědět]


Čtěte také...

Šetřete doma elektřinu!

Šetřete doma elektřinu!

Jaký byl váš poslední účet za elektřinu? Říkáte si, že už s těmi vysokými částkami za energie musíte něco udělat? Jak ale na to? Nevěste hlavu – v každé domácnosti existuje velký potenciál úspor. Poradíme vám, kde je hledat!

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Fotovoltaická elektrárna na střeše: Vyrábějte si levně vlastní elektřinu

Cena elektřiny rok od roku stoupá. Také už vás nebaví platit vysoké faktury za energii? Pořiďte si na střechu vašeho domu fotovoltaickou elektrárnu a vyrábějte si doma vlastní elektřinu!


Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Domácí větrná elektrárna: Výroba elektrické energie z větru

Zatímco solární kolektory vyrábějí elektřinu pouze ve chvílích, kdy svítí sluneční paprsky, větrné elektrárny dokáží produkovat elektřinu i v noci. Vítr totiž vane za každého počasí. Díky tomu může být domácí větrná elektrárna velmi žádoucím zařízením, které pomáhá zvýšit energetickou soběstačnost d…

Cena elektřiny 2011: Připlatíme si stovky korun

Cena elektřiny 2011: Připlatíme si stovky korun

Cena elektřiny v roce 2011 opět naroste. Ačkoli zdražení proudu není tak výrazné, jak se očekávalo, domácnosti si v závislosti na spotřebě připlatí několik stokorun ročně. Zdražení elektřiny ale nemusíte akceptovat. Řešením je změna dodavatele elektřiny!


Jak ušetřit za energie? 3 tipy pro rychou úsporu

Jak ušetřit za energie? 3 tipy pro rychou úsporu

V době zdražování se lidé snaží ušetřit, kde se dá. Velkou část výdajů často tvoří platba za elektřinu. A ačkoli částku na faktuře mnohdy vnímáme jako fixní, díky několika jednoduchým tipům je možné ji výrazně snížit. Stačí dodržovat několik jednoduchých pravidel.

Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Ceny energie neustále stoupají: Krby a krbová kamna jsou řešením!

Chceme-li si pořídit topení, které by bylo levné, pak je několik variant, které bychom mohli doporučit. Levné způsob vytápění je dnes majiteli domů velice žádaný, což souvisí s tím, že ceny energií neustále stoupají. Ušetřit na energiích lze pořízením krbu nebo krbových kamen.