Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zkušenosti s čištěním koberců Brno

22. prosinec 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Ráda bych se s vámi podělila o mou zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, kdy jsem využila jejich služby kotoučového čištění koberců pro náš koberec v obývacím pokoji. Koberec je, pěkně řečeno, letitý, takže fleky a vyšlapané špinavé cestičky byly krásně vidět.

Já osobně jsem s čištěním koberce měla vždy starosti a mockrát jsem ho chtěla vyměnit za jiný druh podlahy, avšak koberec se mně a mému manželovi stále zdál jako nejlepší varianta, co se týče výhřevnosti a pohodlnosti. Při „domácím“ čištění jsem používala různé nápady, které jsem vyčetla na internetu a z doporučení reklam, ale nikdy se mi výsledek nezdál dobrý na to, kolik jsem se nadřela a neklečela, než jsem prostředek do koberce „vetřela“. Výsledkem by nádherně flekatý koberec, takže jsem od těchto metod upustila, pokud se nejednalo o nějaký menší flíček, který se dal snadněji odstranit.

Pro plošné vyčištění koberce jsem využila služeb dvou firem, které mě a manžela velmi zklamaly. Koberec zůstal po „vyčištění“ flekatý a co se týče okrajů koberce, tak k těm se nejspíš ani nepřiblížili, takže nám najednou vznikl další barevný odstín koberce. Co se týče ceny za takovéto podařené čištění, tak to byly vyhozené peníze… Zpětně jsem se dozvěděla, že šlo o extrakční čištění, které nebylo vůbec tak účinné, jak mnozí tvrdí.

Jelikož jsme koberec vyhodit nechtěli, tak jsem hledala další řešení a nápady na internetu, až jsem narazila na firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí kotoučové čištění koberců Brno. Z počátku jsem nevěděla, jestli může být nějaké účinnější řešení, ale požádala jsem tuto firmu o vyčištění koberce. Výsledek mě opravdu nadchnul, protože za léta používání koberce se ztratila jeho původní barva a řekněme si na rovinu, už rozhodně nevoněl, což se ovšem po tomto čištění změnilo. Koberec byl po vyčištění jako nový, všechny barvy oživené, po vyšlapaných cestičkách ani vidu a navíc krásně voněl! Proto můžu všem tuto firmu vřele doporučit.

Komerční sdělení

-ada-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3m25UV7uk7

neděle, 2. říjen 2016
18:07

It's a relief to find somneoe who can explain things so well


Napsal: 3m25UV7uk7 [Odpovědět]


Čtěte také...

Možnosti čištění koberců

Možnosti čištění koberců

Alespoň malý koberec má v domácnosti skoro každý. Ti z nás, kteří mají koberce na větší ploše, dobře vědí, že o koberec je zapotřebí se důkladně starat, jinak se do něj snadno zachytávají nečistoty. Existuje několik možností, jak čistit koberce.

Rohožka je důležitým doplňkem do domácnosti: Jak vytvořit důkladnou čistící zónu

Rohožka je důležitým doplňkem do domácnosti: Jak vytvořit důkladnou čistící zónu

Ve chvíli, kdy přicházíme domů, přinášíme si sebou na botách spoustu nečistot. Obuv sice sundáme ještě před tím, než vejdeme do hlavních obytných místností, nicméně i v předsíni nebo na chodbě, kde ji necháme, bychom měli udržovat co největší pořádek. Mikroby a špína se totiž snadnou mohou přesunout…


Koberce: Jaké máme možnosti při výběru podle materiálu a techniky výroby?

Koberce: Jaké máme možnosti při výběru podle materiálu a techniky výroby?

Pořizujete-li si nový koberec na podlahu, pak by vás mělo zajímat také to, jakým způsobem byl vyroben. Kvalita koberce se často pozná právě podle toho, zda je vyroben strojově nebo ručně a také dle toho, jaké z jakých materiálů je výrobce vytvořil. Mnohé zdánlivě pěkné koberce totiž mohou být vyrobe…

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Zatímco v minulosti byl chloubou domácnosti obývací pokoj, v dnešní době jednoznačně vede kuchyň. Na trhu se objevuje celá řada komplexních i dílčích návrhů a mnozí z vás si jistě lámou hlavu nad tím, jak zařídit právě tu svou kuchyni. Od toho tu jsou kuchyňští návrháři, kteří vám poradí!


Myslete již nyní na zimu: vyměňte okna a ušetříte!

Myslete již nyní na zimu: vyměňte okna a ušetříte!

Léto je v plném proudu, a však již nyní je ten správný čas připravit své domy a byty na zimu tak, abychom nemuseli platit horentní sumy za vytápění. Finanční prostředky za energie lze ušetřit například výměnou oken. Jak ji realizovat levně a kvalitně, poradí Hornbach.

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…