Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Závěsný plynový kotel: Optimální řešení pro malé domácnosti

10. říjen 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Mít doma k dispozici teplou vodu je dnes už naprostou samozřejmostí. V domácnostech se ale liší způsoby, jakým je teplá voda získávána. Nejlehčí situaci mají ti, kteří jsou napojení na centrální rozvody vody. Majitelé takovýchto domácností pak s dodávkami nemají vesměs žádné problémy a nemusejí ani příliš řešit, jakým způsobem si teplou vodu zajistí.

V trochu obtížnější situaci jsou přeci jen ti lidé, kteří musejí vodu ohřívat přímo doma. K ohřevu pak potřebují kotle. Hlavně v malých bytech ale může nastat poměrně velký problém s tím, kam takový plynový kotel na ohřev vody vůbec umístit. Dobrým řešením se jeví pořízení závěsného plynového kotle.

Závěsné plynové kotle Junkers

Plynové kotle v závěsné variantě nabízí internetový obchod topenivodaplyn.cz. Tento eshop nabízí zejména plynové kotle značky Junkers, která patří k předním výrobcům těchto zařízení. Obecně mají závěsné plynové kotle tu výhodu, že potřebují jen minimum místa díky tomu, že je lze umístit přímo na stěnu, tedy třeba nad umyvadlo v koupelně. Jsou tak vhodné do malých bytů, kde je s nedostatkem místa velký problém a klasické plynové kotle by se do nich zkrátka nevešly.

Junkers Ceraclass - bestseller mezi plynovými kotli

V současné době je bestsellerem značky Junkers závěsný plynový kotel Ceraclass. Ten má minimální rozměry, přičemž dokáže zajistit efektivní ohřev vody. Lze jej také napojit na vytápěcí systémy. jeho rozměry jsou 700x400x298mm, což jak jistě sami uznáte, je opravdu miniaturní zařízení svého druhu.

Kromě toho se vyznačuje také jednoduchou a bezproblémovou údržbou, při potížích lze velmi snadno odstranit přední kryt, který je fixován pouze dvěma šrouby. Není tak vůbec potřeba snímat celý plášť kotle ve chvíli, kdy je nutný jeho servis či oprava.

Na webu topenivodaplyn.cz naleznete také další závěsné kotle od značky Junkers, jejíž počátky se datují už ke konci předminulého století. Plynové kotle Junkers dnes patří k tomu nejlepšímu, co lze v daném odvětví na českém trhu zakoupit.

Komerční sdělení

Foto: topenivodaplyn.cz

-sad-

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Máte nový kotel: víme na koho se obrátit

Máte nový kotel: víme na koho se obrátit

Nacházíte se právě v období rekonstrukce, respektive modernizace svého rodinného domu? Ve fázi navrhování a vymýšlení nejrůznějších částí domácnosti, do které samozřejmě patří i vytápění? Potom neváhejte a využijte služeb společnosti vstavby.cz, která se řadí mezi odborníky na plyn, topení a řadu da…

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…


Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Větrání a rekuperace: Řešení i pro váš dům?

Bez vzduchu se neobejde nikdo z nás. Pokud správně a dostatečně nevětráme, jsme unavení, špatně se nám spí i pracuje. Jenže častým otvíráním oken přicházíme především v zimě o drahé teplo. Jak tedy dostatečně větrat a přitom šetřit energii? Řešením je rekuperace.


Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.

Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Topné rohože: Řešení pro podlahové vytápění

Stavíte nebo rekonstruujete dům? Hledáte úsporné, moderní a komfortní vytápění? Už jste v souvislosti s podlahovým vytápěním slyšeli o topných rohožích? Jak fungují, kolik energie ušetří a jak probíhá jejich instalace?