Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vestavěné skříně - praktický nábytek do domu, který šetří prostor

19. říjen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Při zařizování domácnosti máme možnost vybírat si z různých druhů nábytku. Pakliže bydlíme v menším bytě, kde není příliš mnoho prostoru na prostorný a robustní nábytek, přesto chceme mít dost úložného prostoru na naše oblečení a další věci, můžeme zvolit vestavěný nábytek.

Kde všude se dají vestavěné skříně využít

Vestavěné skříně jsou moderním a elegantním nábytkem, který se hodí prakticky do všech místností v domácnosti. Mohou zútulnit nejen prostor obývacího pokoje či ložnice, hodí se například i do kuchyně, kde mohou vestavěné skříně sloužit k ukládání kuchyňských potřeb, stolování či různých doplňků.

Pakliže se podíváme na důvody, proč si domů pořídit právě vestavěné skříně, začít bychom měli právě prostorem. Vestavěné skříně nezabírají tak velké množství prostoru, což je ještě umocněno tím, že se dají vyrobit přímo na míru. Skříně pak mohou dokonale vyplnit prostor u stěn pokoje, nevznikají zde žádná hluchá místa v rozích. Vestavěné skříně působí mnohdy kompaktněji nežli klasické skříně.

Velký úložný prostor a další přednosti vestavěných skříní

Další velkou předností, kterých si lze u vestavěných skříní povšimnout, je jejich úložný prostor. Pakliže zvolíme vestavěnou skříň o stejných rozměrech jako klasické skříně, zjistíme, že nám nabízejí mnohem více prostoru. Firmy, které tyto skříně vyrábějí, navíc mohou na vaše přání vyrobit různé množství příček, poliček a zásuvek, které prostor vestavené skříně opticky ještě zvětší.

Moderní vestavěné skříně mají velmi dobře vyřešeny dveře. Obvykle se zde montují posuvné dveře. I díky tomu se tyto skříně dají využít ve velmi těsných prostorách, jako jsou chodby panelových bytů. Při otevírání nepotřebujete mít u skříně prakticky žádný volný prostor.

Vestavěné skříně jsou obvykle vyráběny z odolných materiálů - dřeva, dřevotřísky apod. Velmi pěkná je také varianta, kdy jsou tyto materiály zkombinovány se sklem.

Foto: jninterier.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petra2258

pátek, 15. březen 2019
08:39

My taky nemáme úplně největší byt, ale potřebujeme toho v něm mít hodně. Proto využíváme každý kousek a vestavěné skříně jsou super pomocník. V ložnici máme velkou vestavěnou skříň, protože mám hodně oblečení, které si kupuji v second handu https://www.onlinesekac.cz/ , takže ho mám hodně, tak abych ho měla kam dát, tak musíme mít velkou skříň.


Napsal: Petra2258 [Odpovědět]


Čtěte také...

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

Osvětlení verandy a zahrady: jak vybrat světla pro venkovní prostor u domu

Osvětlení verandy a zahrady: jak vybrat světla pro venkovní prostor u domu

Prostor zahrady využíváme zejména během dne, kdy venku svítí sluníčko a je k dispozici dostatek denního světla. Mnoho z nás však chce zejména během letních měsíců trávit na zahradě či na verandě svého domu i večery, kdy už venku panuje tma. V tomto případě je nutné použít umělé osvětlení. Jak vybrat…


Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Žaluzie venkovní a vnitřní: Praktický doplněk do domácnosti i kanceláře

Potřebujete do vašeho bytu či kanceláře kvalitní žaluzie, které účinně zabrání pronikání slunečních paprsků? Vybírat můžete ze široké nabídky. Podívejte se na ni spolu s námi!

Jak opticky zvětšit prostor v předsíni bytu?

Jak opticky zvětšit prostor v předsíni bytu?

Předsíň je částí domácnosti, která zejména v panelových bytech neposkytuje příliš mnoho prostoru. Často tak řešíme problém, jak sem umístit veškeré potřebné předměty a nábytek tak, aby zde zůstalo dostatek místa pro volný pohyb. Řešení tohoto problému se dají najít, je ovšem nutné přistoupit k drobn…


Zahradní domek: dobrý úložný prostor

Zahradní domek: dobrý úložný prostor

Zahradní domky jsou čím dál více oblíbené a tvoří tak nedílnou součást okolí našich domů. Proč tomu tak je? Odpovědí je několik. Nabízí totiž například možnost získání nového úložného prostoru.

Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Domácí sluneční hodiny na dům: Dekorativní prvek, který může být i plně funkční

Sluneční hodiny byly v minulosti využívány jako hlavní prostředek k tomu, aby se lidé orientovali v čase. V dnešní době je samozřejmě jejich funkce zastíněna moderními prostředky. I přesto se ale objevují na mnoha stavbách, v parcích a zahradách.