Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Vaření v nádobí Tescoma: Moderní tlakové hrnce i další nádobí, s nímž bude příprava jídel radostí a zábavou

6. září 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Máte pocit, že vaření je pro vás spíše utrpením než zábavou? Problém možná tkví v tom, že používáte nekvalitní nádobí. V něm se vám neustále pokrmy připalují, nedopékají nebo z nich jídla nejsou tak chutná, jak byste očekávali. V tom případě doporučuji se ho ihned zbavit a pořídit si skutečnou kvalitu. Tu představují produkty od společnosti Tescoma.

S Tescomou vaří i profesionálové

Nádobí od Tescomy je léty prověřené. Vaří v něm koneckonců i ve vyhlášených restauracích po celé zemi.

Proč byste si jej tedy nemohli pořídit i vy. Je na čase, aby vás vaření také konečně začalo bavit a jídla byla v přesně takové kvalitě, o jaké sníte.

Kde zakoupit komplet nádobí od Tescomy

Pořídit si nádobí od Tescomy není nijak složité. Prakticky kompletní nabídku hrnců, pánviček, zapékacích mís, ale i kuchyňských nožů a potřeb pro stolování od Tescomy zakoupíte v internetovém obchodě LevneELEKTRO.cz.

Tento eshop patří mezi oblíbené internetové obchody. Zaručuje vysokou kvalitu prodávaného zboží. Čekají zde na vás výrobky za velmi příznivé ceny. Nákupu nového nádobí do kuchyně vám tak nestojí vůbec nic v cestě.

Tlakový hrnec Tescoma? Ideální pro přípravu mnoha chutných jídel

Typickou ukázkou toho, že nádobí od Tescomy splňuje ty nejvyšší nároky, jsou její tlakové hrnce. Jedná se o špičkové „papiňáky“, které jsou naprosto bezpečné díky svému vychytralému designu a systému ovládání.

V tlakovém hrnci Tescoma je hračkou dušení potravin, tvorba omáček, polévek, příprava masa. Dá se v něm dělat téměř vše, nač pomyslíte. Přitom je vaření v tlakovém hrnci navíc i zdravé.

Nerezové nádobí, v němž jídlo nepřipálíte

Nádobí Tescoma je vyráběno z nerezových materiálů. Díky tomu vám bude v kuchyni sloužit po mnoho let. Hodně dlouho si tak nebudete muset stěžovat, jak se vám jídla připalují, pokud tedy samozřejmě umíte alespoň trochu vařit.

Díky zvoleným materiálům je daleko snadnější také následné umývání nádobí. Hrnce, pokličky, misky a další produkty od Tescomy lze jednoduše umývat v myčce.

Navštivte eshop LevneELEKTRO.cz a pořiďte si nové nádobí do kuchyně. Kvalitu, kterou zde zakoupíte, ocení všichni strávníci ve vaší rodině.

Foto: levneelektro.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Vaření v titanovém nádobí je elegantní a zdravé

Možná jste již někde zaslechli, že se v kuchyních po celém světě objevila novinka v oblasti nádobí, která nemá daleko k úplné dokonalosti a jíž si pochvalují všichni lidé, kteří s ní přijdou do kontaktu. Tou novinkou je titanové nádobí. Titanové hrnce a pánve patří v současné době mezi to nejlepší, …

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Indukční titanové nádobí: Zdravé vaření každý den

Při nákupu nového sporáku do kuchyně si mnoho lidí vybírá moderní indukční vařiče. V případě, že si takovýto vařič pořídíte, je třeba si také zjistit, zda na něm budete moci využívat nádobí, tedy hrnce či pánve, které doma máte. Ne všechny druhy nádobí totiž na indukčních vařičích lze používat.


Měděné a litinové nádobí: moderní trend pro kuchyně

Měděné a litinové nádobí: moderní trend pro kuchyně

Moderní kuchyně si jistě zaslouží také kvalitní a technicky dokonalé nádobí. Dnes mají hospodyňky a vůbec všichni ti, které občas nemine vaření v domácnosti, na výběr z mnoha druhů nádobí. Vyrábí se klasické smaltované nádobí, které však již moderním trendům v kuchyni příliš nevyhovuje. Naopak skvěl…

Titanové nádobí: Hit letošních Vánoc

Titanové nádobí: Hit letošních Vánoc

Už se nemusíte bát připáleného jídla nebo nezdravého smažení. S titanovým nádobím se vaření stává hračkou. A vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce a s nimi i čas předvánočních nákupů, je čas pouvažovat, zda právě titanové nádobí nebude tím správným dárkem pro vaše blízké.


Výběr titanového nádobí je široký

Výběr titanového nádobí je široký

Připálené jídlo a nezdravé smažení se díky titanovému nádobí stává minulostí. A jaká nabídka se v současné době objevuje na trhu? Výběr je poměrně široký! K dostání jsou titanové hrnce, pekáče i pánve. Titanové nádobí je velmi kvalitní nádobí zhotovené ze zdravotně nezávadné slitiny Siluminu. Silné …

Myčka nádobí: Jak ji správně používat

Myčka nádobí: Jak ji správně používat

Myčka nádobí se stala nedílnou součástí většiny domácností. Používají ji zejména vícečlenné rodiny, kde je větší spotřeba nádobí. Ruční mytí je pak zbytečně zdlouhavé. Víte ale, jaká jsou doporučení pro každodenní používání myčky?