Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stínící pergoly italské výroby: Exkluzivní produkty bez kompromisů

2. červen 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Stínící pergoly na terasy rodinných domů jsou prvkem, který oceníte zejména v parných letních dnech, kdy vás venku doslova spalují sluneční paprsky. Chcete-li se před nimi ukrýt, pak není lepšího řešení, než povytáhnout střechu pergoly. Pod ní se pak v klidu usadíte a sluníčko vás nebude obtěžovat.

Pergoly se dnes dají pořídit v mnoha variantách i cenových relacích. Ti z vás, kteří dávají přednost kvalitě před cenou, ať zvolí špičkové stínící pergoly od italských výrobců. Ty v tuzemsku nabízí společnost T-shade s.r.o.

Jedinečný design

Exkluzivní stínící pergoly od předních italských výrobců jsou v lecčems výjimečné a nenahraditelné. V první řadě vás osloví už jen samotný design. Jsou vyráběny s maximální precizností. Je kladen důraz i na ty nejmenší detaily. Samozřejmostí je kvalita použitých materiálů.

Hliníkové a dřevěné pergoly s látkovými střechami

Prodejce T-shade s.r.o. nabízí pergoly se stahovacími látkovými střechami. Samotná konstrukce je pak vyrobena z hliníku nebo ze dřeva.

Oba materiály se vyznačují nejen příjemným vzhledem, ale i vysokou odolností. Díky tomu mají pergoly mimořádně dlouho životnost. Oba dva druhy materiálů lze kombinovat a docílit tak ještě zajímavějšího vzhledu a hlavně dokonalé funkčnosti.

Pergoly pro náročné klienty

Cena luxusních italských pergol se sice pohybuje v řádech stovek tisíců korun, nicméně investice do nich stojí za to. Zejména pro ty z vás, kteří nechtějí mít jen tak ledajaký stínící prvek na terasu, ale vyžadují skutečnou kvalitu a originalitu. Jde o produkty, které jsou určeny hlavně pro klienty, jež vyžadují exkluzivní produkty bez kompromisů.

Nezávazná poptávka

Nezávaznou poptávku na italské dřevěné nebo hliníkové pergoly od firmy T-shade s.r.o. můžete podat prostřednictvím jejích webových stránek t-shade.cz. Zde rovněž najdete detailní informace k jednotlivým produktům a materiálům, které jsou při výrobě pergol italskými výrobci používány.

Foto: t-shade.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Petr

středa, 12. červenec 2023
06:45

My jsme si udělali pergolu sami. Koupil jsem hliníkové profily z https://eshop.sharplayers.cz/hlinikove-profily , nějaké šrouby, latě a plech a za víkend byla pergola na světě :-) . Byla to vcelku rychlovka a manželka ji pak ještě doladila květinami a na zem jsme dali zámkovou dlažbu a sedí s nám tu pěkně :-) .


Napsal: Petr [Odpovědět]


Čtěte také...

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Tepelná čerpadla od Klima Rapid: Produkty značek Daikin a Sanyo

Jedním z velmi účinných způsobů, jak snížit výdaje a náklady na vytápění, může být pořízení tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla se dnes stále více využívají nejen v průmyslových objektech, ale i v domácnostech, tedy rodinných domech, chatách a chalupách.

Koberce: Jaké máme možnosti při výběru podle materiálu a techniky výroby?

Koberce: Jaké máme možnosti při výběru podle materiálu a techniky výroby?

Pořizujete-li si nový koberec na podlahu, pak by vás mělo zajímat také to, jakým způsobem byl vyroben. Kvalita koberce se často pozná právě podle toho, zda je vyroben strojově nebo ručně a také dle toho, jaké z jakých materiálů je výrobce vytvořil. Mnohé zdánlivě pěkné koberce totiž mohou být vyrobe…


Stavba zahradní pergoly svépomocí

Stavba zahradní pergoly svépomocí

Letní počasí k posezení na zahradě přímo láká! Ideálním místem, kde si vypít kávu nebo přečíst knihu, je zahradní pergola. Nekupujte drahé pergoly v obchodech, postavte si svoji vlastní! Je to jednodušší, než si myslíte…

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.


Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.

Zastřešení zahradních pergol

Zastřešení zahradních pergol

Zahradní pergoly jsou oblíbeným místem odpočinku na našich zahradách. Lze si je vytvořit svépomocí, tehdy stačí jen nakoupit potřebný materiál a mít dostatek informací o jejich výstavbě, existuje však již mnoho společností, které se výstavbou pergol zabývají. Tyto firmy buď zajišťují pouze dodávku m…