Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Sanitární keramika do koupelny

3. prosinec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Koupelna je místností, kterou je zapotřebí udržovat neustále v maximální čistotě. Právě hygienické hledisko by mělo být zohledňováno při výběru koupelnového nábytku. Je vhodné sem umístit takový nábytek, který bude dobře odolávat vlhkosti. Právě zvýšená vlhkost je totiž pro prostor koupelny zcela typická. V případě, že bychom do koupelny umístili nábytek a sanitární zařízení, které budou špatně snášet vlhkost a zároveň bude problematické je udržovat v čistotě, projeví se to negativně v přítomnosti plísní a mikrobů, které nám v konečném důsledku mohou přivodit nemalé zdravotní potíže.

Přednosti sanitární keramiky

Z hlediska hygieny patří mezi nejvyužívanější materiály do koupelny keramika. Typicky se jedná o keramické obklady, ovšem vhodná je také sanitární keramika v podobě umyvadel, toalety a dalších zařízení, která jsou součástí každé koupelny. Keramické předměty a technika se dají snadno udržovat v čistotě, k zamezení výskytu mikrobů je stačí pravidelně čistit koupelnovými přípravky, které jsou pro tyto účely vhodné.

Keramika Jika

Výrobou sanitární keramiky do koupelny se již více než sto let zabývá česká společnost Jika. Historie této značky spadá dokonce již do druhé poloviny devatenáctého století. Produkty Jika jsou i dnes přítomny v mnoha domácnostech. Je to dáno tím, že jde o velmi kvalitní produkty, které navíc “jdou s dobou”, mají moderní design a dokonalou funkčnost.

Nejoblíbenější produktové řady značky Jika

Značka Jika v současné době vyrábí několik produktových řad sanitárních zařízení do domácích koupelen. Jako příklad lze uvést řadu Jika Cubito. Jedná se o moderní, stylová a přitom maximálně funkční umyvadla, která jsou vhodná do každé koupelny. Dalším příkladem budiž produktová řada Jika Lyra Plus, která zahrnuje koupelnový nábytek, baterie a také sprchové kouty. Tato řada přichází s elegantními produkty s perfektně řešenými designovými prvky, a to za velmi příznivé ceny.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: onlinekoupelny.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Konečně jste se dočkali své vytoužené rekonstrukce staré a nevzhledné koupelny, která pouze hyzdila moderní vizáž Vašeho nadčasového bytu? S vervou a nadšením jste se pustili do bourání prohnilého jádra s vidinou rychlé výstavby a brzkého užívání koupelny? Potom jste určitě během tohoto procesu nara…

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…


Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Keramické dlažby a obklady, které hodláte využít při realizaci či rekonstrukci koupelny, případně i dalších prostor v domácnosti, je potřeba vybírat nejen podle jejich vzhledu, ale hlavně podle vlastností.


Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Během rekonstrukce koupelny je vhodné položit si otázku, jaký způsob ohřevu vody zvolíte. V tomto článku se zaměřím na srovnání plynové karmy a elektrického bojleru.

Obklady do koupelny: Jaké povrchové úpravy a rozměry zvolit?

Obklady do koupelny: Jaké povrchové úpravy a rozměry zvolit?

V každém bytě či domě se najde místo, kde by obklady přímo vyjímaly. Zkuste si jen představit, jak krásně by mohla vypadat vaše koupelna, kdyby byla obložena kvalitními velkoformátovými obklady! Nebo toaleta, kuchyně či chodba... Možností je opravdu nepřeberně a fantazii se meze nekladou!