Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

3. listopad 2012 - Rubrika: Tipy a triky - reaguj na článek

Konečně jste se dočkali své vytoužené rekonstrukce staré a nevzhledné koupelny, která pouze hyzdila moderní vizáž Vašeho nadčasového bytu? S vervou a nadšením jste se pustili do bourání prohnilého jádra s vidinou rychlé výstavby a brzkého užívání koupelny? Potom jste určitě během tohoto procesu narazili na jeden podstatný problém. Staré vodovodní rozvody. I v jejich případě samozřejmě existují dvě možnosti, z nich jedna nemá dlouhodobé trvání. Buď budete stav svých rozvodů ignorovat a pouze očekávat další nutné rekonstrukce a bourání nové výstavby nebo provedete jejich výměnu, respektive ji svěříte do rukou zkušených profesionálů.

Reklama

Společnost vstavby.cz – instalatérství na té nejvyšší úrovni

Mezi možné adepty pro realizaci těchto úkonů lze zařadit společnost VStavby.cz, která patří k subjektům s bohatými zkušenostmi v této oblasti. Právě v jejím podání se Vám dostane mnohých služeb, díky čemuž se v případě výměny rozvodů vody, nemusíte o cokoliv starat. I ty nejmenší prvky a detaily spojené s tímto procesem je vhodné svěřit těmto specialistům.

Právě oni budou stavebním článkem, který Vám poskytne prvotřídní poradenství, přínosné konzultace a zajistí analýzy Vašich stávajících rozvodů. Doporučen Vám bude nejen stavební materiál, ale také řada jiných věcí, které se týkají důležitých a zásadních prvků, určených pro zabezpečení vody v daných prostorách.

Vodoinstalace - to nemusí být jenom koupelna

Vstavby.cz proto nepracují jenom se samotnými vodovodními rozvody, ale také kanalizací nebo odpady, které jsou nedílnou součástí celého fungujícího systému. I v rámci vhodné volby sanitární techniky a především její montáže, Vám bude nabídnuta profesionální pomocná ruka. Díky tomu mohou být rekonstrukce Vašich koupelen opravdu kompletní a účelné.

Rozvody vody dle přání zákazníka

Omezovat se samozřejmě nemusíte svými stávajícími a původními rozvody. Vycházet můžete z inspirací a návrhů, kterými Vás instalatéři od VStavby.cz mohou zahrnout. V závislosti na Vašich potřebách bude voda s odpadem dotažena opravdu kamkoliv si budete přát. Za velice přijatelných finančních podmínek Vám bude představeno individuální a praktické řešení přímo na míru. Výslednou činností jakýchkoliv pracovních úkonů bude samozřejmě názorné odzkoušení kvalitně a precizně zhotovené práce. No uznejte sami, co více si ještě v případě modernizace a obměny koupelny, potažmo rozvodů vody, můžete přát?

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Během rekonstrukce koupelny je vhodné položit si otázku, jaký způsob ohřevu vody zvolíte. V tomto článku se zaměřím na srovnání plynové karmy a elektrického bojleru.

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Rekonstrukce bytu: Průběh a cena

Koupili jste byt, který je již staršího data a nevyhovuje požadavkům na moderní bydlení? Chcete se pustit do rekonstrukce panelového bytu, ale nevíte, jak na to? Podívejte se na několik tipů co a jak rekonstruovat.


Rekonstrukce bytu: Sádrokarton a možnosti jeho využití

Rekonstrukce bytu: Sádrokarton a možnosti jeho využití

Pokud jste se rozhodli, že se pustíte do rekonstrukce Vašeho bytu, pak určitě přemýšlíte o materiálech, které budou pro zrenovování jednotlivých místností nejlepší. Zejména v panelových domech se pro rekonstrukci hodí sádrokartonové desky. Jedná se o speciální desky, které jsou vyrobeny ze sádry a r…

Rekonstrukce chalupy: topit dřevem může být komfort

Rekonstrukce chalupy: topit dřevem může být komfort

Zdědit starou chalupu po rodičích nebo si ji koupit třeba na víkendové pobyty na venkově může být romantika i noční můra. Jen málokterý starý dům je totiž v takovém stavu, aby odpovídal současným potřebám. Starší generace byly zvyklé na každodenní práci na chalupě, ke které patřila i ustavičná s…


Jak ušetřit za teplou vodu? Volbou vhodného kotle na ohřívání vody

Jak ušetřit za teplou vodu? Volbou vhodného kotle na ohřívání vody

Ohřev užitkové vody v domácnosti může být velmi nákladnou záležitostí. Zejména tehdy, používáte-li k tomu nevhodný kotel. Jde především o jeho výkon, ale také o umístění.

Využití dešťové vody

Využití dešťové vody

Také nemáte rádi dny, kdy z nebe padají dešťové kapky a Vy kvůli dešti nemůžete sedět na zahrádce před domem, nebo jít na procházku? Většina lidí nemá déšť v oblibě, nicméně i dešťová voda může být pro naši domácnost užitečná. V následujícím článku se pokusíme najít důvody, proč je dobré dešťové kap…