Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Rondo Design: Jak probíhá realizace návrhu interiérů v podání odborníků?

1. únor 2011 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 1

Vybavujete byt, dům či kancelář a nevíte si rady? Nechte si poradit od odborníků v oblasti návrhu a realizace obytných a komerčních interiérů. Nechte si kolem sebe vytvořit prostor, který bude na míru právě vám!

Zařizujete byt a nevíte si rady, jak ho vybavit? Rádi byste se doma cítili příjemně, rádi byste, aby interiér vyzařoval něco z vás? Právě pro vás jsou zde návrhy interiérů od Rondo Design.

Poradí vám, jak zařídit byt, dům, kancelář, renovovat kavárnu nebo jen doladit stávající interiér. Interiérový design sehrává v zařizování těchto prostor velmi důležitou úlohu. Vždyť právě domov, kancelář či jakýkoli prostor, kde trávíte svůj čas, by měl odrážet váš životní styl a přání.

Realizace interiérů

Zajímá Vás, jak spolupráce s odborníky v oblasti realizace interiérů vypadá? Nejprve vás zkontaktuje bytový architekt, který zjistí vaše požadavky a přání na interiéry. Poté dojde k vypracování optimální nabídky k zajištění vašich požadavků.

Následně design studio vypracuje návrh řešení interiéru ve 2D a 3D, představí vám navrhované materiály a zařizovací prvky. Pokud se vám návrh bude líbit, může vám pomoci i se zkontaktováním ověřených realizačních firem a samotnou realizací. Můžete se pak těšit, že váš bytový design bude opravdu stát za to.

Komerční sdělení Rondo Design
www.rondodesign.cz

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

ULM05ts0

úterý, 3. leden 2017
23:47

coinntue with the the good work on the blog. I love it. Could maybe use some more updates more often, but iÂ’m quite sure that you got more or better things to do , hehe. =p


Napsal: ULM05ts0 [Odpovědět]


Čtěte také...

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

Hotové garáže: Vypracování návrhu, montáž a servis - vše od jedné firmy

V dnešní uspěchané době se novým progresivním trendem stávají hotové garáže. Nejenže poskytují ochranu vašemu vozu, navíc mohou harmonicky zapadat do celkového architektonického obrazu a nabídnout vám celou řadu dalších výhod.

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Základové desky na klíč: Realizace krok za krokem

Stavíte dům? Pak se neobejdete bez základové desky , která je nezbytnou a klíčovou součástí každého domu. Proč se při budování základové desky spolehnout na profesionály než na Frantu z vedlejší vesnice?


Jak namíchat barvy na malování interiéru

Jak namíchat barvy na malování interiéru

Na malování interiéru si řada lidí zve odbornou malířskou firmu, která provede všechny potřebné záležitosti - od přípravy na malování, přes namíchání barev, vymalování až po závěrečný úklid. Je však spousta kutilů, kteří si raději vymezí nějaký ten den volného času a do vymalování bytu se pustí sami…

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Malířské barvy Dulux: Jaké jsou vhodné pro malování interiéru?

Pokud se chceme sami pustit do malování bytu a jeho místností, pak je třeba si dát záležet hlavně na výběru barvy. Malířské barvy musí být pokud možno co nejkvalitnější, to znamená dostatečně kryjící a trvalé.


Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Bezrámové zasklení představuje novinku v oblasti stavby oken

Novinkou v oblasti realizace oken v rodinných domech i bytových jednotkách je takzvané bezrámové zasklení. Toto architektonicky velmi působivé řešení, které oproti klasickým způsobům stavby oken přináší několik výhod, představuje společnost ACTUAL.

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Kuchyňský návrhář ušetří čas, peníze i nervy

Zatímco v minulosti byl chloubou domácnosti obývací pokoj, v dnešní době jednoznačně vede kuchyň. Na trhu se objevuje celá řada komplexních i dílčích návrhů a mnozí z vás si jistě lámou hlavu nad tím, jak zařídit právě tu svou kuchyni. Od toho tu jsou kuchyňští návrháři, kteří vám poradí!