Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Levné byty na prodej: Praha 5 nabízí hned několik zajímavých míst k bydlení

17. listopad 2014 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Hledáte nový byt a upřednostňujete levné bydlení v centru Prahy? Pak právě vám bude vyhovovat nemovitost na Praze 5, která je v samém srdci hlavního města. Praha 5 je ideální lokalitou pro všechny z vás, kteří mají rádi velkoměstský ruchu, přitom však hledají kvalitní bydlení na celý život. V současné době zde vzniká či v nedávné minulosti vzniklo hned několik projektů, v jejich rámci jsou stále k dispozici levné byty na prodej.

Hlavní důvody, proč si pro bydlení vybrat Prahu 5

Ptáte se, proč právě Praha 5? Jde o lokalitu, která zahrnuje typicky městské čtvrtě. Ti z vás, kteří to nevědí, však budou mile překvapeni i řadou odpočinkových míst a spoustou zeleně. Typickým příkladem budiž oblast kolem Motolského potoka.

Samotným centrem Prahy 5 je pak městská čtvrť Smíchov, která je jedním z nejvýznamnějších rezidenčních míst v Praze. Právě zde dochází k výstavbě nových bytových domů i k rekonstrukcím stávajících. Díky tomu zde mají možnost usídlit se noví obyvatelé, kteří hledají městské bydlení v atraktivní lokalitě.

Rezidence Výhledová – cenově dostupné byty v centru Prahy

Typickým příkladem toho, že Praha 5 je, podobně jako například i Praha 6, atraktivní pro developery i samotné zájemce o bydlení, je projekt Rezidence Výhledová. Ten nabízí na tamní poměry levné bydlení v Praze. Nový byt zde pořídíte i hluboko pod 2 miliony korun. Vzhledem k lokalitě se najde jen málo novostaveb, kde byste nové bydlení pořídili levněji. K dispozici zde jsou ale i velkoprostorové bytové jednotky pro náročnější zájemce.

Kromě Rezidence Výhledová nabízí Praha 5 aktuálně byty i v rámci dalších projektů. Kompletní přehled naleznete na portále bytyprodejpraha.cz, kde jsou také informace o dalších městských částech Prahy – Praha 6, Praha 4 a dalších.

Foto: bytyprodejpraha.cz

Komerční sdělení

-fil-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Láká vás bydlení na venkově? Máte vlastní pozemek a rozmýšlíte se, zda postavit dům? Chcete se vejít do rozpočtu, za který pořídíte levný panelákový byt? Jaké domy za cenu bytu je možné postavit?

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Grilování na zahradě - několik rad a tipů

Před grilováním na zahradě se Vám mohou hodit různé tipy a triky, díky nimž budou připravovaná jídla mnohem chutnější a grilování bude daleko větší zábavou.


Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly nabízí příjemné posezení i dostatek soukromí

Pergoly jsou velmi oblíbeným zahradním stavitelským prvkem. Tím víc je vhodné, abyste dobře promysleli jejich správné umístění v terénu a docílili tak kýženého efektu.

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Rychlý nákup a prodej bytu? Pomůže realitní kancelář

Před oslovením realitní kanceláře, která nabízí pronájem a prodej bytů, kanceláří a domů, si však pečlivě najděme vhodnou společnost. Realitní kanceláře by měly mít dostatečně silné zázemí a postavení na trhu s realitami, profesionálně vyškolené zástupce a také vstřícný přístup ke každému klientovi.


Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Zakládání staveb: Od profesionálů je to levné a rychlé

Máte pozemek a představu o tom, jak bude vypadat váš dům. Ten se staví od základů a zakládání staveb je důležitou součástí výstavby každého domu. Nechte si základovou desku udělat od profesionálů. Vyhnete se řadě nepříjemností.

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…