Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

K vytápění objektů mohou dobře posloužit mobilní plynová topidla Remko

6. listopad 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Nejen doma, ale také v práci potřebujeme mít v zimním období teplo. Asi nikomu se nebude pracovat dobře, pokud bude mít ve výrobní hale, kde tráví osm a více hodin denně, pouze několik stupňů nad nulou, až mu bude vycházet pára z úst. Ve výrobních halách je však s topením často problém, neboť se jedná o velký prostor, který navíc obvykle není dobře tepelně izolován. Ústřední topení zde proto nemá příliš smysl, mnohem vhodnější je využití alternativních topidel. Pro vytápění průmyslových objektů lze využít například plynová topidla.

Přednosti plynových topidel Remko

Plynová topidla do domácností i průmyslových objektů vyrábí a prodává kupříkladu společnost Remko. Díky jejím produktům máte jistotu, že v jakémkoliv objektu vytvoříte ideální tepelné podmínky. Plynové topení dnes sice nepatří mezi nejlevnější způsoby vytápění, nicméně plynová topidla od společnosti Remko jsou velmi účinná, díky vysoké efektivitě a výhřevnosti je spotřeba energií zcela minimální. Výhodou plynových topidel Remko je i fakt, že kromě plynu se dají napojit také na elektrickou síť se standardním napájením 230V. Všechny plynová topidla Remko mají automatickou regulaci, nechybí u nich ani elektrické startování, které lze připojit na termostat. I přestože se jedná o velmi efektivní vytápěcí zařízení, jsou poměrně malá a díky tomu jsou lehce přenositelná. V případě potřeby je tak lze přemisťovat z jedné místnosti do druhé.

Využití plynových topidel

Plynová topidla Remko mohou mít široké využití. Kromě průmyslových objektů, kde asi naleznou největší uplatnění, se dají používat také v běžné domácnosti, na chatě či chalupě, ale také například na zahradách, ve sklenících apod.

Více informací o možnosti nákupu plynových topidel Remko naleznete na webových stránkách společnosti- remko.cz. Firma sídlí na Praze 9- Letňanech, v areálu Letov.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: remko.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Jak na vytápění chaty či chalupy? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

Jak na vytápění chaty či chalupy? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

Přemýšlíte, jak si při stále chladnějších letních večerech a nadcházejícím podzimu zpříjemnit pobyt na své chalupě? Velké množství chatařů a chalupářů využívá propan-butanové lahve k vaření, roste však i počet těch, kteří prostřednictvím LPG, zkapalněného ropného plynu, své objekty vytápí. Dle průzk…

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?


Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Plynová karma nebo elektrický bojler? Jaký ohřívač vody zvolit do koupelny

Během rekonstrukce koupelny je vhodné položit si otázku, jaký způsob ohřevu vody zvolíte. V tomto článku se zaměřím na srovnání plynové karmy a elektrického bojleru.


Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Mobilní domy jsou zajímavou alternativou ke klasickému bydlení

Možnou alternativou ke klasickému bydlení v rodinném domě, bytě či v letní sezóně na chatě nebo chalupě může být mobilní dům. Mobilní domy sice u nás ještě zdaleka nemají takovou popularitu jako na západ od českých hranic, nicméně postupně zde obliba tohoto způsobu bydlení roste. Mobilní domy se daj…

TZ: Se zvýšením DPH se rozplynul sen o levnějším teple. Situaci mohou zachránit dotační programy.

TZ: Se zvýšením DPH se rozplynul sen o levnějším teple. Situaci mohou zachránit dotační programy.

V lednu letošního roku došlo k jednoprocentnímu navýšení sazeb DPH. Očekává se tak zdražení v podstatě všeho – potravin, služeb i energií, včetně tepla. Výdaje za teplo přitom podle nedávného průzkumu* Sdružení EPS ČR tvoří nejčastěji okolo 10 % nákladů na chod domácnosti. Čtvrtina Čechů za něj vydá…