Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Samolepky na zeď: Čím se řídit při jejich výběru

3. leden 2015 - Rubrika: Interiér a nábytek - reaguj na článek

Hitem tohoto roku se staly samolepky na zeď. Dokážou místnost oživit, zpříjemnit a učinit ji originální. Na trhu se objevuje celá řada nejrůznějších motivů. Nejsnazší je vybrat si přes internet a nechat si samolepky doručit až do domu. Při objednávání přes internet je ovšem velmi důležité vědět, jak při výběru samolepky postupovat.

Reklama

Samolepky na zeď se staly symbolem moderní výzdoby. I tu nejvšednější kancelář, či obývací pokoj dokáže samolepka se správným motivem výrazně oživit. Pokud ji dokážete sladit s barvou vašeho pokoje a nábytkem, můžete se těšit na pochvaly návštěvníků.

Co při výběru samolepky rozhoduje

Při výběru samolepek je nejdůležitější zvolit dobrého prodejce, který vám poskytne dostatek informací u každého motivu. Důležité je zjistit si skutečné rozměry po nalepení motivu, abyste po doručení nebyli nemile překvapení. Dobrý prodejce by vám měl umět nabídnout motivy v několika velikostech a doporučit vám nejvhodnější barvy, které jsou dostupné.

Při výběru samolepky na stěnu byste rozhodně měli dbát na to, zda je použita přenosová fólie a jak je obtížné samolepku nalepit. Pokud se budou nálepky na stěnu skládat z drobných částí, znamená to pro vás složitější lepení, které ne vždy musí dopadnout dobře.

Vždy si zjistěte skutečné rozměry samolepky
Vždy si zjistěte skutečné rozměry samolepky

Pokud se samolepky na zeď skládají z více částí, tak byste společně s nimi měli obdržet podrobný návod, jak nalepit jednotlivé části krok za krokem. Dále byste měli obdržet informace popisující samolepku a to, co je na ní zachyceno a kam ji nejlépe umístit. Správný prodejce by měl na svých stránkách zveřejnit fotografie od svých zákazníků, aby tak pomohl s výběrem těm, kteří o koupi teprve uvažují.

Samolepky mohou potěšit i dětská srdce
Samolepky mohou potěšit i dětská srdce

Na co si dát při výběru pozor

Při výběru samolepky na zeď byste se rozhodně měli vyhnout nakupování v pochybných obchodech, či dokonce přes inzerát. A jak je poznáte? Tyto obchody uvádí velmi málo informací o svých produktech. Velmi často se jedná o zboží pochybné kvality, které je sice levné, ale jeho nákup se rozhodně nevyplatí.

Nízká cena často značí použití levnější fólie, která není určena na stěny, nebo je použita papírová samolepka, která nic nevydrží.

 Důležité je, aby byla samolepka na stěnu kvalitní
Důležité je, aby byla samolepka na stěnu kvalitní

Sledujte tedy především množství informací, které prodejce nabízí. Důležité je, aby byly na webových stránkách uvedeny kontaktní údaje, možnost vrátit zboží do 14 dnů, a aby bylo možné zaplatit až při předání zboží a nikoli pouze předem na účet.

Výběr dobrého prodejce vám usnadní výběr motivu a zaručí kvalitu dodaného zboží. A jaké jsou vaše zkušenosti s nákupem samolepky na zeď? Podělte se o ně s námi!

Autor: Martina Nováková

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Trend poslední doby? Samolepky na zeď!

Trend poslední doby? Samolepky na zeď!

V poslední době zažily v oblasti bytové dekorace největší boom samolepky na zeď. Za svou krátkou existenci si rychle získaly přízeň zákazníků a o této „novince“ už vědí takřka všichni. Stále ještě váháte, zda si samolepky na zeď také pořídit?

Jak si poradit s ergonomií kuchyně? Stačí se řídit jednoduchými zásadami

Jak si poradit s ergonomií kuchyně? Stačí se řídit jednoduchými zásadami

Někdy je pohled na domácí hospodyně a příležitostné kuchaře doslova tragikomický. Neustále běhají od plotny k pracovní ploše linky, hledají potřebné pomůcky a ingredience. V případě, že jsou zde dokonce dvě osoby naráz, je situace o to horší. Je to d


Nový byt: 3 nejdůležitější kritéria výběru

Nový byt: 3 nejdůležitější kritéria výběru

Rozhodli jste se právě učinit důležitý krok v životě a vybrat si nový byt, kde strávíte další roky svého života? Víte však, co je při výběru bytu nejdůležitější a jaká kritéria byste měli zohlednit?

3D televize do domácnosti: Na co si dát pozor při výběru?

3D televize do domácnosti: Na co si dát pozor při výběru?

Televize se stala nedílnou součástí našich domovů. Černobíle obrazovky jsou již dávnou historií a ve většině moderních domácností vládnou velké ploché televizory. Technologický vývoj ovšem nejde zastavit, a proto si nyní i u vás doma můžete vychutnat film ve 3D. Podívejte se, jak vybrat 3D televizor…


Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Aktuální trendy při výběru kuchyňských linek

Při vytváření kuchyně a kuchyňské sestavy bychom se měli držet některých základních kritérií. Moderní trendy při vytváření kuchyně kladou důraz zejména na prostor, v němž se kuchyňská linka bude nacházet, na uspořádání kuchyňské ( rozmístění jednotlivých částí a jejich velikosti), dále pak na osvětl…

Koberce: Jaké máme možnosti při výběru podle materiálu a techniky výroby?

Koberce: Jaké máme možnosti při výběru podle materiálu a techniky výroby?

Pořizujete-li si nový koberec na podlahu, pak by vás mělo zajímat také to, jakým způsobem byl vyroben. Kvalita koberce se často pozná právě podle toho, zda je vyroben strojově nebo ručně a také dle toho, jaké z jakých materiálů je výrobce vytvořil. Mnohé zdánlivě pěkné koberce totiž mohou být vyrobe…