Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Veronika Miklasová

Poslední přihlášení: 28. únor 2012

Poslední články autora

Sklopná postel ušetří místo

Sklopná postel ušetří místo

Jestliže opravdu nemáte ve svém bytě místo nazbyt, může vám přijít jako dobrý nápad řešení v podobě sklopné postele. Ušetřený prostor, který budete mít k dispozici ve dne, jistě využijete nějakým jiným způsobem.

Dřevo do bytu - vynikne, jen když ho nebude příliš

Dřevo do bytu - vynikne,  jen když ho nebude příliš

Dřevo je odedávna používaným materiálem pro výstavbu a rekonstrukce, je přírodní a zároveň moderní. Pokud patříte k těm, kteří preferují dřevo a chtějí díky němu získat příjemný interiér, nezapomínejte na to, že všeho s mírou. U dřeva totiž platí, že když ho budete mít v interiéru hodně, nevynikne t…

Vyberte si vanu, která vyhoví vašich představám

Vyberte si vanu,  která vyhoví vašich představám

Vana je tím, co dominuje koupelně. Nejenže poskytuje prostor pro hygienu, ale je i místem relaxace po náročném pracovním dni. Na trhu je v současné době nepřeberné množství různých typů van, které se liší svým tvarem, barvou, funkcemi a dalšími parametry.

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Nafukovací postel - řešení pro hosty

Má k vám přijet rodina, nebo očekáváte, že u vás přespí přátelé? Přemýšlíte, kam je uložit? Právě nafukovací postele mohou představovat řešení této situace. Nejenže jsou rychle připravené a skladné, ale poskytují i patřičné pohodlí.

Venkovní vířivka - relaxace na zahradě nebo terase

Venkovní vířivka - relaxace na zahradě nebo terase

Mít doma bazén není už v dnešní době žádnou zvláštností či nedostupným luxusem. Kromě bazénů se však nabídka rozšířila také na venkovní vířivky. Takové zahradní koupeli by určitě nepohrdnul nikdo z nás…

Užijte si hydroterapii ve vířivé vaně

Užijte si hydroterapii ve vířivé vaně

V masážních vanách člověk dokonale zregeneruje své tělo a jsou jedním z vítaných způsobů relaxace. Rozlišujeme masážní vany vířivé, perličkové, anebo kombinované – čili vířivé + perličkové. Při koupi masážní vany by se měl každý zamyslet nad tím, co od ní očekává a nechat si poradit od odborníka.


Komentáře autora

Je nám líto, ale vybraný uživatel napřispěl žádným komentářem!