Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Zahradní grily na dřevěné uhlí: V čem jsou lepší než ostatní?

14. duben 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Sezóna letních grilovaček se nezadržitelně blíží a nám už se sbíhají sliny na šťavnaté steaky, grilované sýry i jemně orestovanou zeleninku. V následujícím článku vám poradíme, jak vybrat ten správný gril na dřevěné uhlí.

Aby bylo jídlo chutné a zdravě připravené, je nutné vybrat vhodný gril i jeho příslušenství. Domácím kutilům nechceme bránit ve výrobě originálních grilů ze sudů či nákupních vozíků, ostatně kdo by neměl rád vtipné historky z rodinné kroniky. Kdo ale nechce hazardovat s bezpečím ani zdravím, vsadí na produkty profesionálně zkonstruované a řádně otestované.

Pro 75 % Čechů je léto bez grilování nepředstavitelné

My, Češi, grilování milujeme. Není pro nás jen alternativní přípravou jídla, ale chvílí, kdy se scházíme s rodinou či přáteli a vychutnáváme si vůni letních podvečerů i opečeného masa. Pro příjemné okamžiky v kruhu blízkých je nutné zvolit nejen ten správný recept na domácí marinádu a opatřit kvalitní maso, vybrat musíme především vhodný gril. Protože to je základ, se kterým všechno stojí i padá.

V oblasti zahradních grilů existuje velké množství různých typů i provedení. Můžete opékat na grilu plynové či elektrickém, používat brikety nebo dřevěné uhlí, grilovat na desce žulové či mramorové. Pokud si při grilování rádi vychutnáváte vůni grilovaného masa mísící se s vůní dřeva, je pro vás gril na dřevěné uhlí tím pravým.

Gril na dřevěné uhlí zajistí jedinečnou chuť jídla

Grily na dřevěné uhlí jsou velmi lehké oproti svým plynovým kolegům. Snadno je přenesete z místa na místo nebo odvezete s sebou na dovolenou. Díky systémům QuickStart a QuickStop je lehce zažehnete i uhasíte, aniž byste potřebovali speciální fén či chemický podpalovač. Zahradní grily na dřevěné uhlí vám navíc zajistí charakteristickou chuť masa i dalších pochutin, o které si elektrický či plynový gril může nechat leda zdát.

Některé grily umí grilovat bez kouře i bez zápachu, takže se nemusíte bát, že načichne oblečení nebo polstrovaný zahradní nábytek. Konkrétní typ, který sedne vašim praktickým i estetickým požadavkům, si můžete vybrat u renomované firmy Mountfield.

Foto: pixabay.com

Komerční sdělení

-hje-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

Zahradní grily Smoky Fun dokážou grilovat i udit najednou

Ačkoli je léto ještě daleko, mnozí z vás se jistě už nemohou dočkat příjemných teplých večerů strávených s přáteli a rodinou na zahradě a zpříjemněný dobře ugrilovaným prasátkem. Pokud si pořídíte zahradní gril Smoky Fun, můžete si masíčko nejen ugrilovat, ale i vyudit.

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Zahradní pergoly: Vybíráme vhodné zahradní dřeviny

Aby zahradní pergoly poskytovaly dostatek pohodlí při posezení během pěkných slunečných dní a zároveň také zapadaly do celkové koncepce zahrady, je dobré je osadit různými dekorativními rostlinami.


Jak čistit dřevěné podlahy

Jak čistit dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy a parkety patří mezi nejzajímavější. Majitelé rodinných domů či bytů, kteří si tento typ podlahy zvolí, však musí počítat s tím, že dřevo klade větší nároky na údržbu. Na rozdíl od jiných typů podlah tak budeme mít při čištění a údržbě dřevěné podlahy mnohem více práce. V tomto člán…

Je lepší vrtaná nebo kopaná studna?

Je lepší vrtaná nebo kopaná studna?

Mnoho rodinných domů využívá užitkovou a pitnou vodu ze studní. Jsou dva způsoby, jak si na vlastním pozemku udělat studnu- kopáním nebo vrtáním.


Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Nákup nemovitosti: Je lepší starý, nebo nový byt?

Budete kupovat nový byt a váháte, zda je lepší novostavba nebo starší bytový dům? Jaké jsou výhody a nevýhody nového a starého bytu?

Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Technologie ThermoFrame pro lepší tepelnou izolaci

Pořídit si okna a dveře, která zabraňují zbytečným tepelným ztrátám z obytných prostor, je dnes již zcela běžné. Majitelé rodinných domů s garáží přiléhající k obytné časti by však měli dávat pozor i při výběru garážových vrat. Speciálně vyvinutý umělohmotný profil ThermoFrame dokáže díky dvojitému …