Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Typové dřevostavby NOVAHOME: Nové bydlení na míru

5. duben 2013 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

V posledních letech roste zájem o stavby rodinných domů na míru. Lidé, kteří si chtějí pořídit nové bydlení, se již nespokojují se stavbami, které jsou fádní. Typicky se jedná o satelitní městečka, kde jeden dům vypadá stejně jako desítky dalších. Snaha o jedinečné architektonické prvky je rozhodně žádoucí, je však potřeba spolupracovat se zkušenými architekty, jinak by mohla vzniknout stavba, která sice bude na první pohled pěkná, avšak nebude zapadat do celkového kontextu okolní krajiny a zástavby.

Velmi oblíbené se v poslední době staly dřevostavby na klíč, takzvané typové domy. Tyto stavby jsou charakteristické tím, že využívají moderních architektonických prvků a systémů, díky nimž lze hovořit o nízkoenergetickém či pasivním bydlení.

Konstrukční systém z velkoformátových dřevěných panelů

Typové dřevostavby na klíč představují kupříkladu domy NOVAHOME. Tyto domy jsou vždy vytvářeny ve spolupráci s předními architekty, kteří dokáží stavbě dodat neotřelý vzhled. Typické je u nich také využití moderních stavebních prvků. Ke stavbě se využívá špičkový konstrukční systém NOVATOP, který je tvořen z velkoformátových dřevěných panelů. Díky tomu jsou tyto dřevostavby na klíč mimořádně působivé a navíc fungují v nízkoenergetickém nebo pasivním režimu.

Nízkoenergetické domy NOVAHOME

Nízkoenergetické typové dřevostavby NOVAHOME využívají krom jiného technologie, které snižují energetickou náročnost. Díky tomu pak majitelé nemají tak vysoké náklady na provoz domácnosti. Dřevostavby jsou nejen ekonomické, ale také ekologické, neboť je při jejich výstavbě využito přírodních materiálů, které neničí životní prostředí. Konstrukční systém NOVATOP je stabilní, realizované dřevostavby na klíč tak mají životnost v řádech desítek či dokonce stovek let.

Více informací o možnosti objednání a realizace typových domů NOVAHOME naleznete na webových stránkách novahome.cz. Zde se dozvíte o výhodách konstrukčního systému NOVATOP a přednostech nízkoenergetických dřevostaveb, které jsou realizovány na klíč ve spolupráci s předními stavebními architekty.

Foto: novahome.cz

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Dřevostavby: Úsporné bydlení 21. století

Dřevostavby: Úsporné bydlení 21. století

Při listování katalogem nemovitostí nebo při brouzdání na realitních serverech si nelze nevšimnout, že se v nabídkách realitních kanceláří stále častěji objevují inzeráty prodávající montované dřevostavby. Proč jsou poslední dobou dřevostavby tak oblíbené? Nechá se v dřevěném domě skutečně kvalitně …

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Srovnání bydlení: nové pasivní domy versus starší stavby

Bydlení ve starších domech, které byly postaveny třeba i před čtyřiceti lety, má sice své kouzlo, neboť zde rodiny mají své sídlo již po několik generací, nicméně z hlediska komfortu a hlavně nákladů toto bydlení nemusí být tak atraktivní ve srovnání s moderními nízkoenergetickými a pasivními domy.


Nízkoenergetické dřevostavby

Nízkoenergetické dřevostavby

Plánujete s Vaší partnerkou založit rodinu a rádi byste tak učinili již ve vlastním domě? Možností, jak může vypadat Vás rodinný dům snů je hned několik. Můžete si nechat postavit klasický zděný dům, nebo si koupit již postavený dům. Chcete-li si spl

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Levné domy za milion: Bydlení za cenu bytu?

Láká vás bydlení na venkově? Máte vlastní pozemek a rozmýšlíte se, zda postavit dům? Chcete se vejít do rozpočtu, za který pořídíte levný panelákový byt? Jaké domy za cenu bytu je možné postavit?


Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Kupujete nový byt? Bratislava se rychle rozrůstá o nové rezidence

Přemýšlíte o koupi nového bytu? Děláte správně! Investice do nemovitostí se v současné době vyplatí. V nabídce se teď objevují i lukrativní novostavby v Bratislavě. Podívejte se na ně spolu s námi!

Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Nové možnosti ovládání osvětlení Philips Hue

Moderní systém ovládání osvětlení Philips Hue přináší neustále další a další možnosti, jak si zpříjemnit každý den tím nejlepším způsobem podle toho, jakou atmosféru zrovna potřebujete vytvořit.