Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Povlečení Kaeppel z mako saténu vám zajistí pohodlný spánek v jakémkoliv ročním období

7. duben 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Zdravý spánek je téma, které se v poslední době hodně přetřásá. Odborníci krom jiného doporučují v posteli používat kvalitní ložní prádlo. I to totiž významnou měrou přispívá k vašemu pohodlí během noci. Špičkovou záležitostí je povlečení Kaeppel.

Egyptská bavlna – luxusní materiál pro vaše pohodlí

Německý výrobce ložního povlečení, značka Kaeppel, vsadila na mako satén. Jde o materiál, který se vyrábí z luxusní egyptské bavlny. Dlouhé nitě, které se při výrobě používají, jsou mimořádně husté. Povlečení je tak velmi jemné. Přitom se vyznačuje lehkostí. Výhodou je také jeho vysoká odolnost vůči poničení. A v neposlední řadě samozřejmě i jeho vzhled.

Povlečení Kaeppel splňuje nejnáročnější požadavky na tento druh lůžkovin. Jde o luxusní variantu povlečení, která sice není nejlevnější, investice do ní se ale rozhodně vyplatí. Vždy je lepší dát o nějakou tu korunu navíc, než si každý rok kupovat nové povlečení. Berte v potaz, že u ložního povlečení jde, stejně jako při výběru postele a matrace, právě především o kvalitu. Není tak dobré za každou cenu šetřit.

Povlečení pro celosezónní využití

U povlečení Kaeppel bych vyzdvihnul ještě jednu zajímavost. Díky zmíněnému materiálu, který se při jeho výrobě používá, se hodí pro celoroční využití. V zimě dokáže příjemně zahřát, v létě pro změnu nehrozí, že by bylo i při vyšších nočních teplotách nějakou přítěží.

Německý výrobce jej navíc nabízí s mnoha sezónními motivy, takže si můžete vybrat varianty na jaro, léto, podzim i zimu.

Informace o povlečení Kaeppel a možnosti nákupu

Podrobné informace o povlečení Kaeppel naleznete na webových stránkách kaeppel.cz. Na nich se dovíte i o případných novinkách, akčních nabídkách a výprodejích. Samotný nákup tohoto luxusního povlečení pak provedete v eshopu www.domacipohoda.cz.

Foto: kaeppel.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní ložní povlečení podpoří spokojený spánek

Kvalitní spánek je pro každého z nás naprosto nepostradatelnou podmínkou k tomu, abychom si pravidelně odpočinuli a zregenerovali síly do dalších aktivit pracovních i svátečních dnů. Velice důležitým specifikem je i to, jak se v posteli cítíme.

Péče o trávník v podzimním období - vertikutace

Péče o trávník v podzimním období - vertikutace

Péče o trávník na zahradě našeho domu se nesmí zanedbat v žádném ročním období. Platí to dvojnásobně o podzimu, kdy je potřeba trávu připravit na zimu. Pokud bychom trávník nechali v tomto čase bez povšimnutí, na jaře by nám při pohledu na něj bolely oči. Pro úpravu trávníku před zimou je velmi důle…


Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé bavlny

Luxusní povlečení z pravé egyptské bavlny Vám poskytne dokonalý komfort. Dopřejte svému tělu ty nejkvalitnější materiály povlečení a vyberte si některý z nádherných vzorů bavlněného povlečení.

Výzdoba okenního parapetu v zimním období

Výzdoba okenního parapetu v zimním období

Zatímco v jarních či letních měsících si většina z nás vyzdobí okenní parapety květinami, v chladnějším období, které panuje právě nyní, je pohled na venkovní parapety před okny mnohde výrazně smutnější, doslova totiž zejí prázdnotou. To je jistě škoda, vždyť i v zimě se dají okenní parapety vyzdobi…


Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Zdravý spánek: Polštáře a přikrývky

Základem zdravého způsobu života je i zdravý a kvalitní spánek. Je třeba si uvědomit, že spánek tvoří zhruba třetinu našeho života a člověk se bez dobrého spánku prostě neobejde. Ideálně by člověk měl spát mezi 5 až 8 hodinami denně. Na délce tedy ani tak nezáleží, jako na tom, abychom spali na kvali…

TZ: Víte, jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

TZ: Víte,  jak dlouho přežijete v případě katastrofy? S-kit zajistí přežití 14 dnů

Přírodní a živelné katastrofy, potravinové krize, kolapsy rozvodových sítí, energetické blackouty, občanské nepokoje a krizové situace, kdy selže ochranná role státu. Myslíte si, že tyto výjimečné okolnosti v Česku nemůžou nastat?