Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Oprava auta vás nemusí vyjít na desítky tisíc korun. Stačí vědět, jak na to.

19. červen 2018 - Rubrika: Komerční sdělení - Komentáře: 2

Máte doma v garáži zaparkované auto, které je momentálně nepojízdné a je na něm zapotřebí udělat opravy, abyste s ním mohli znovu bez obtíží vyjet na silnici? Určitě se bojíte, kolik vás oprava a případná montáž náhradních dílů bude stát, až auto dopravíte do servisu. Nemusí se jednat o nijak horentní sumu, stačí vykonat pár kroků.

Servisy si za náhradní díly nechávají hodně zaplatit

V momentě, kdy přijedete se svým vozem do servisu s tím, že potřebujete udělat nějakou náročnější opravu, mechanici vám vyčíslí cenu i s novým dílem, který do auta nainstalují. Jenže za náhradní prvky si často účtují dost peněz navíc, což vám opravu notně prodražuje.

Řešením je vlastní nákup dílů

Jestliže tedy potřebujete opravit nějakou součástku ve vašem voze, je dobré se porozhlédnout po náhradních dílech ještě před tím, než vyrazíte do servisu. Nákup dílů vlastní cestou vám ušetří klidně i tisíce korun. Zvláště tehdy, využijete-li možnosti nákupu online. V eshopech se totiž dnes už poměrně snadno a levně dají pořídit součástky prakticky na všechny běžné značky a modely aut, která brázdí tuzemské silnice.

Využijte možnosti nákupu online

Příkladem budiž web euautodily.cz. V něm seženete kromě jiných náhradní díly na vozidla od výrobce Peugeot. Pořídíte zde brzdové hadičky a kapaliny, novou spojku, ale také autobaterie či klínové řemeny. Zkrátka všechny komponenty, jež se dají běžně zakoupit v obchodech. Jedná se o oficiální náhradní díly značky Peugeot, takže máte jistotu, že do vozidla od tohoto výrobce vám budou pasovat. Oprava automobilu může vyjít na spoustu peněz. Proto myslete dopředu a vždy si raději sjednejte pojištění pro případ, že způsobíte nějakou havárii. Stejně tak se dají zařídit pojištění autoskel i dalších dílů, díky čemuž při jejich poškození nemusíte platit ani korunu, pojišťovna vše uhradí za vás.

Autor: PR inzerce

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Karel

pátek, 9. srpen 2019
07:24

Já si platím havarijní pojištění a povinné ručení. Oboje mám od https://www.insiacare.cz/ a jsem spokojený. Nic víc si myslím potřeba není. Pojistit by se dalo samozřejmě všechno, ale to mi přijde zbytečný.


Napsal: Karel [Odpovědět]

Dominik

čtvrtek, 12. listopad 2020
19:41

Rozhodně mohu jen souhlasit s Vaším článkem, někdy je skutečně zbytečné navštěvovat servis nebo dokonce autorizovaný servis, který bývá mnohem dražší. S čím se ale tedy bojím sám zabývat je přezouvání letních nebo zimních pneumatik, s tím se vždycky svěřím do rukou pneuservisu. Zrovna minulý týden jsem kupoval nové gumy na https://www.pneuok.cz/ a jsem moc spokojen.


Napsal: Dominik [Odpovědět]


Čtěte také...

Jak na vytápění chaty či chalupy? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

Jak na vytápění chaty či chalupy? LPG využívá skoro 250 tisíc rekreačních objektů

Přemýšlíte, jak si při stále chladnějších letních večerech a nadcházejícím podzimu zpříjemnit pobyt na své chalupě? Velké množství chatařů a chalupářů využívá propan-butanové lahve k vaření, roste však i počet těch, kteří prostřednictvím LPG, zkapalněného ropného plynu, své objekty vytápí. Dle průzk…

Oprava plovoucí podlahy: II. Co dělat při větším poškození

Oprava plovoucí podlahy: II. Co dělat při větším poškození

V minulém díle jsme si nastínili, jak se pomocí vosku zbavit drobných rýh a škrábanců. Dnes se zaměříme na větší poškození, které se u plovoucí podlahy mohou objevit.


Oprava plovoucí podlahy: I. Drobné škrábance a rýhy

Oprava plovoucí podlahy: I. Drobné škrábance a rýhy

Máte-li doma plovoucí podlahu, pak jistě oceňujete to, že se jedná o povrch, který je poměrně nenáročný na údržbu a má vysokou kvalitu, která se projevuje v dlouhé životnosti. Obecně lze říci, že plovoucí podlahy patří mezi nejvhodnější povrchy do domácností, kterým neškodí ani například šoupání náb…

Lednička A++ ušetří tisíce korun ročně

Lednička A++ ušetří tisíce korun ročně

Nelíbí se vám účet za elektřinu a marně pátráte po viníkovi? Možná je jím vaše stará lednice. Zkuste ji vyměnit za úspornou ledničku A++, která ušetří několik tisíc korun ročně. Pokud se vám do výměny spotřebiče nechce, vyzkoušejte alespoň několik tipů, které zaručeně sníží spotřebu i starší ledničk…


Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…

Přesklení oken: Ušetříte tisíce korun za vytápění

Přesklení oken: Ušetříte tisíce korun za vytápění

Okna jsou kritickou součástí každého domu. Jde totiž o místo, kterým uniká největší množství tepla – tedy i peněz. Abyste ušetřili, nemusíte hned vyměňovat celá okna. Velká část energie se totiž ztrácí přes skla oken. Proto je velmi účinné jejich přesklení!