Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Nízkoenergetické rodinné domy v Kouřimi

17. duben 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Rodinné domy Praha východ jsou v poslední době velmi v kurzu. Příkladem může být projekt Nízkoenergetické rodinné domy Kouřim developerské společnosti XABLE, high-end development s.r.o., která staví v této lokalitě řadové domy v ulici „Nová“. Jde o domy, které mají dvě nadzemní podlaží.

16 zcela nových rodinných domů

V rámci projektu je k dispozici je zde celkem 16 rodinných domů, které jsou koncipovány ve dvou blocích po 8 domech. Jedná se o domy, které jsou v příjemné lokalitě. Obec Kouřim patří mezi města, která jsou pro bydlení přímo ideální. Relativní blízkost Prahy, která je vzdálena jen kolem 40 km, umožňuje kdykoliv v případě potřeby do hlavního města si zajet. Kouřim však sama o sobě disponuje kompletní občanskou vybaveností. Jsou zde obchodní domy, restaurace, školy, městský úřad a další objekty, které jsou potřeba ke každodennímu životu.

Prostorné bydlení

Podíváme-li se blíže na zmíněný projekt Nízkoenergetické rodinné domy v Kouřimi, pak zjistíme, že každý rodinný dům je prostorný, celkem se jedná o dispoziční řešení 4+1. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, kuchyně, jídelna, vstupní hala, koupelna, spíž a technická místnost. V horním patře jsou pak 3 ložnice a šatny, koupelna a prostor, který je určen pro úklidové prostředky. Nechybí ani pěkná lodžie. K celému objektu lze také dodat, že dům má i garáž, před samotným pozemkem každého domu je pak k dispozici ještě parkovací stání.

Skvělá lokalita

Domy Kouřim ze zmíněného jsou určeny hlavně pro mladé rodiny s dětmi, zakoupit si je však může opravdu každý. Jedná se o příjemné bydlení v krásné lokalitě, odkud to není daleko do přírody ani do samotného centra města. Vzhledem k tomu, že se jedná o nízkoenergetické domy, jsou náklady na provoz domácnosti jen minimální, což je ostatně trendem moderního bydlení. Pakliže se chcete dozvědět více o projektu „Nízkoenergetické domy Kouřim“ od společnosti XABLE, high-end development s.r.o., pak navštivte její webové stránky - xable.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: xable.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Nízkoenergetické domy - Řešení budoucnosti

Každý z nás bude muset jednoho dne čelit důležitému životnímu rozhodnutí. Rozhodnutí v otázce bydlení. Mnoho z nás přemýšlí o tom, zda si postavit vlastní dům. Nabízí se nám však mnoho různých možností a mnohdy nevíme, která je pro nás ta pravá. Jedno z perspektivních řešení nám nabízí stavbu domu N…

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory: Typy kolektorů pro rodinné domy

Solární kolektory se stále častěji objevují na střechách rodinných domů. Existuje několik typů kolektorů. Abychom dosáhli maximální účinnosti, je zapotřebí zvážit, který typ kolektorů bude pro náš rodinný dům nejvýhodnější.


Nízkoenergetické dřevostavby

Nízkoenergetické dřevostavby

Plánujete s Vaší partnerkou založit rodinu a rádi byste tak učinili již ve vlastním domě? Možností, jak může vypadat Vás rodinný dům snů je hned několik. Můžete si nechat postavit klasický zděný dům, nebo si koupit již postavený dům. Chcete-li si spl

TZ: Nízkoenergetické a pasivní bydlení: Co je pravda a co je mýtus?

TZ: Nízkoenergetické a pasivní bydlení: Co je pravda a co je mýtus?

Světová zdravotnická organizace (WHO) varuje, že až 60 % populace trpí tzv. syndromem nezdravých budov. Ten souvisí se špatnou kvalitou vnitřního ovzduší a projevuje se různými zdravotními problémy. „Lidé málokdy tuší, že za jejich obtíže může nevyhovující budova, ve které žijí nebo pracují. Přitom …


Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Mobilní domy: Výhody a nevýhody

Chcete se přestěhovat z malého bytu do vlastního domku, ale nedisponujete tak velkým kapitálem, abyste si ho mohli dovolit? Nechcete se kvůli hypotékám zadlužit? Zajímavou alternativu nabízejí mobilní domy. A jaké mají výhody a nevýhody?

Mobilní domy k trvalému bydlení

Mobilní domy k trvalému bydlení

Přemýšlíte, že si pořídíte vlastní dům, ale nemáte našetřené peníze, nechcete si brát hypotéku a nemáte čas čekat, až vyřídíte stavební povolení a postavíte dům? Pokud potřebujete bydlet levně, rychle a pohodlně, jsou řešením mobilní domy.