Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Koupelnové doplňky jako nenápadné šperky

1. leden 2012 - Rubrika: Interiér a nábytek - Komentáře: 1

Také Vás v koupelně rozčiluje věčně upatlaný okraj umyvadla od mýdla, ručníky padající z plastových nalepovacích háčků či studená dlažba pod nohama? Přitom stačí drobnost - vhodné koupelnové doplňky, které a href="http://www.inkoupelna.cz/">koupelnu doladí a vytvoří z ní příjemné, útulné místo.

Reklama

Nejedná se pouze o ručníky nebo koupelnové předložky, které můžeme volit v pestrých barevných variacích a koupelně tak pokaždé dodat jiné ladění, ale také o mýdlenky, WC štětky, poličky nebo držáky toaletního papíru. Ty můžeme vybírat z nepřeberného množství tvarů i originálních designů.

Série Valeta svým stylem perfektně doplňuje stejnojmenné baterie.

MOC v SIKO KOUPELNY: držák skleničky 490 Kč, dávkovač tekutého mýdla 680 Kč, dvojháček 290 Kč

„Koupelnové doplňky lze báječně sladit sesanitou a nábytkem a sjednotit tak celkový vzhled koupeny. Některé doplňky jsou vyrobeny v takovém designu, aby vhodně dokreslily například série koupelnových baterií,“ říká Karel Novotný, vedoucí oddělení designu ze SIKO KOUPELNY. Velmi elegantně a designově čistě působí série Spirit od stejného výrobce. „Nabízí skleněné poličky, které působí subtilně a jsou velmi vhodné i do malých koupelen, které nijak opticky nestísní,“ dodává Novotný.

Doplňky Spirit
Doplňky Spirit

polička, výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: 590 Kč

Nenápadný i designový styl

Ne každý ovšem preferuje nenápadný styl. Také ti, kteří mají rádi originalitu, si v nabídce koupelnových studií přijdou na své. Koupelnu lze dovybavit v retro stylu, který je v současnosti velmi populární, nebo ji naopak doplnit nějakým odvážným futuristickým prvkem nebo elegantním kouskem. Třeba ze sortimentu značky VitrA, jejíž několik sérií vzniklo ve spolupráci s designérem Rossem Lovegrovem. Jeho působivý rukopis spočívá v jednoduchosti, praktičnosti a funkčnosti, ale přesto vždy spolehlivě upoutá.

Držák WC štětky ze série Istanbul
Držák WC štětky ze série Istanbul

výrobce VitrA, MOC v SIKO KOUPELNY: 6.790 Kč

Zajímavý design s sebou často přináší větší náklady. Naštěstí tomu tak není ve všech případech. „Na trhu existují také ekonomické série, které jsou vzhledově i cenově velmi atraktivní a koupelnu určitě ozvláštní. Stačí se jen porozhlédnout,“ uklidňuje Karel Novotný.

Doplňky Donata
Doplňky Donata

vhodné ke kombinaci se stejnojmennými bateriemi, výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: mýdlenka 510 Kč, držák skleničky 540 Kč

Další doplňky do koupelny z nabídky SIKO KOUPELNY:

Kosmetické zrcátko s osvětlením - 2.490 Kč
WC štětka ze série Laceta - 459 Kč
Dávkovač tekutého mýdla ze série Libra - 299 Kč
Háček ze série Zen - 79 Kč

Tisková zpráva SIKO Koupelny

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Taťána Horká

pondělí, 30. leden 2023
13:53

Když jsem si naposledy v koupelně odložilahttps://www.eppi.cz/sperky šperky, tak jsem úplně zapomněla jak máme agresivního pejska. Ten přišel do koupelny, vyskočil k umyvadlu a normálně mně některé drahé šperky zničil. Byla jsem na něj moc naštvaná, ale vlastně ještě více na sebe za takovou velkou blbost..


Napsal: Taťána Horká [Odpovědět]


Čtěte také...

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Estetické doplňky do obývacího pokoje

Prostor obývacího pokoje je místem, kde nejen odpočíváme po náročném pracovním dnu, slouží také k přijímání návštěv, které do naší domácnosti zavítají. Abychom se zde my i případná návštěva cítili dobře, je dobré se zaměřit nejen na praktické vybavení ( nábytek, pohovky a křesla atd.), ale také na r…

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví jako univerzální zahradní pomocník

Drtič větví našel v zahradách univerzální uplatnění a přitom je zároveň ekologicky šetrný. Při zbavování se odřízlých či odpadlých větví totiž nemusíte podstoupit riziko nekontrolovatelného požáru, které hrozí při klasickém pálení dřeva.


Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Doplňky, které by neměly chybět v žádné kuchyni

Jsou věci, bez kterých se v kuchyni neobejdeme, pokud si chceme uvařit nějaké chutné jídlo. Kromě základních kuchyňských potřeb, jakými jsou hrnce, pánvičky, příbory atd., je v kuchyni zapotřebí mít i mnohé další kuchyňské doplňky, které nám pomáhají zjednodušit přípravu jídel a také usnadňují celý …

TZ: Potravinové zahrady, web o zahradách jako obnovitelném zdroji 21. století

TZ: Potravinové zahrady, web o zahradách jako obnovitelném zdroji 21. století

Web Potravinovezahrady.cz věnovaný permakultuře, zahradničení a budoucnosti průmyslové společnosti zahájil provoz v březnu 2011. Posláním stránek je šířit informace o významu potravinových zahrad a hlubším zájemcům o problematiku nabízet odborné kurzy.


Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Praktické bytové doplňky a vkusný nábytek, který rozzáří vaši domácnost

Aby se z vaší domácnosti stalo útulné místo, je potřeba ji náležitě vybavit. A to nejen vkusným a stylovým nábytkem, ale také různými drobnými či většími doplňky a dekoracemi, které místnostem dodají tu pravou atmosféru. Celou řadu potřeb do domácnos

3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v