Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

TZ: Jak sladit styl podlahy s vaší osobností

25. leden 2016 - Rubrika: Interiér a nábytek - Komentáře: 2

Nové trendy v bydlení se objevují tak rychle, že přizpůsobit se jim může být často obtížné. Vítanou změnou oproti dnešním stereotypům je interiér navržený tak, aby odrážel povahu a osobitý styl svých obyvatel. Zcela individuální podobu můžete svému domovu vtisknout díky různým variantám dřevěných, keramických nebo dalších podlahových krytin. Díky tomu můžete ze své podlahy učinit zcela jedinečnou součást domácnosti s její vlastní osobností.

Reklama

Ve snaze sledovat nejnovější trendy je podoba dnešních interiérů ovlivněna kombinacemi různých stylů a materiálů. Pokud však vybíráte novou podlahu, nemusíte se držet pouze jedné designové linie. Netradiční, ale poutavou kombinaci poskytne litá podlaha společně s dlažbou, anebo třeba beton a dřevěná prkna. „Fantazii se meze nekladou, proto se nebojte používat živé vzory, střídat barvy nebo různé druhy dřeva. Díky tomu bude váš interiér skutečně odrážet váš vlastní charakter,“ radí Zdislava Černá ze společnosti Quick-Step.

SLAĎTE STYL PODLAHY S VAŠÍ OSOBNOSTÍ
SLAĎTE STYL PODLAHY S VAŠÍ OSOBNOSTÍ

Nebojte se kombinovat

Sestavení podlahy, která bude stylově sladěna s vaší osobností, je díky výrobkům Quick-Step jednoduchá a rychlá. Můžete popustit uzdu své fantazie a kombinovat různé varianty podlah ze stejné řady, které vaší podlaze dodají osobitý šarm. Práci vám výrazně usnadní systém klikových zámků na spojích prken.

Vzhled domácnosti může oživit spojení i jen nepatrně odlišných barevných odstínů stejné dřeviny. K tomuto účelu se například výborně hodí světlé odstíny dekoru Dub strukturovaný bílý olejovaný a Dub strukturovaný šedý olejovaný z kolekce dřevěných podlah Quick-Step Imperio.

„Nemusíte ale zůstat pouze u dvou barev, vyzkoušet můžete klidně tři, čtyři nebo i více dekorů z jedné kolekce a vytvořit z vaší podlahy skutečné umělecké dílo,“ uvádí Zdislava Černá. Laminátové podlahy z kolekce Impressive zase nabízejí textury v různých barevných provedeních, které společně vyvolávají dojem nevšední přirozenosti a evokují tradiční dřevěný nádech domova. Podlaha z této kolekce je navíc voděodolná a můžete ji bez obav umístit i do kuchyně.

SLAĎTE STYL PODLAHY S VAŠÍ OSOBNOSTÍ
SLAĎTE STYL PODLAHY S VAŠÍ OSOBNOSTÍ

Proměňte podlahu ve vaše osobní umělecké dílo. Zkombinujte tři, čtyři nebo i více různě barevných druhů dekorů.

Abyste docílili skutečně unikátního vzhledu vaší podlahy, můžete využít i různé vzory pokládky podlahových dílců. Ty mohou přecházet od světlejších po tmavší odstíny, anebo mohou být položeny do klasického rybinového vzoru. Tento zajímavý vzor je nyní opět v kurzu a hodí se nejen pro parkety, ale i pro laminátové a vinylové podlahy.

Tisková zpráva Native PR

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]

Reklama


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Radka

pátek, 19. duben 2019
05:43

My jsme neladili podlahu s naší osobností. Vybrali jsme si do bytu podlahu, která se nám líbila. Našla jsem si pěknou podlahu na https://www.csbydleni.cz/ a tu jsme pak sháněli, protože se mi líbila a chtěla jsem ji do bytu.


Napsal: Radka [Odpovědět]

Jarka21

úterý, 29. březen 2022
20:05

Pro mne bylo naprosto zásadní sladit styl podlahy se šatními skříněmi, které jsme si přestěhovali do nového bytu z toho původního :-) Jsou totiž obrovské a velice praktické, což je v mém případě hodně důležité, když mám opravdu hodně oblečení - například bund z online tržiště s oblečením https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-bundy/c-7


Napsal: Jarka21 [Odpovědět]


Čtěte také...

Styl bydlení podle kuchyňské desky

Styl bydlení podle kuchyňské desky

Kuchyně, to je místo, kde každá z nás tráví hodně času. Proto chceme, aby měla styl, byla krásná na oko, a samozřejmě to nejdůležitější, musí být především praktická. Existuje mnoho typů kuchyní a každá žena si musí vybrat ten svůj.

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Plovoucí podlahy: Výhody a nevýhody

Podlahy ve vašem bytě jsou již zastaralé a vy přemýšlíte o modernějším stylu? Chcete rychlé a nenáročné řešení? Zkuste plovoucí podlahy, moderní trend dnešní doby. Dnes vám přiblížím,jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody.


Jak čistit dřevěné podlahy

Jak čistit dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy a parkety patří mezi nejzajímavější. Majitelé rodinných domů či bytů, kteří si tento typ podlahy zvolí, však musí počítat s tím, že dřevo klade větší nároky na údržbu. Na rozdíl od jiných typů podlah tak budeme mít při čištění a údržbě dřevěné podlahy mnohem více práce. V tomto člán…

Výběr podlahy: Laminátové, PVC, korkové či jiné varianty?

Výběr podlahy: Laminátové, PVC, korkové či jiné varianty?

Chystáte se na rekonstrukci bytu a nevíte, jaký typ podlahy se pro vaše účely hodí nejlépe? Každý typ podlahy má své charakteristiky, které byste před koupí rozhodně měli znát. Podívejte se na ně spolu s námi!


Plovoucí podlahy: dřevo nebo laminát?

Plovoucí podlahy: dřevo nebo laminát?

Díky rychlosti pokládky, snadné údržbě, vysoké odolnosti, přijatelné ceně a pěknému vzhledu, patří plovoucí podlahy k nejoblíbenějším podlahovým krytinám. Mezi kterými druhy může zákazník vybírat? Jaké jsou hlavní výhody a nevýhody plovoucích podlah?

Podlahy: Jaké možnosti existují?

Podlahy: Jaké možnosti existují?

Chystáte se na rekonstrukci bytu a nevíte, kterou podlahovou krytinu zvolit? Redakce Maxibydleni pro vás přichystala základní přehled možností nabízených na trhu a v následujících týdnech vám přinese články shrnující výhody a nevýhody jednotlivých podlahových krytin.