Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Silvestr na horách: Tipy, kam vyrazit

14. prosinec 2010 - Rubrika: Tipy a triky - Komentáře: 1

Je to neuvěřitelné, ale za pár dnů je tu opět Silvestr. Nemáte ještě program na poslední večer v roce 2011? Ale zároveň víte, že ho nechcete slavit doma s mísou chlebíčků a nudným televizním pořadem? Oslavte Silvestra na horách. Ještě není pozdě!

Reklama

Silvestr na horách je nezapomenutelný

Hory jsou ideálním místem pro oslavu Silvestra – můžete na ně vyrazit jen ve dvou a užít si třeba romantický prodloužený víkend, nebo na hory jet s přáteli a zažít oslavu roku 2011, na kterou budete všichni dlouho vzpomínat.

Na horách přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si od každodenního stereotypu, zalyžujete si, nadýcháte se čerstvého vzduchu a uděláte něco pro své zdraví. Elegantně tak spojíte příjemné s užitečným.

Tipy na Silvestra na horách 2011

Silvestrovský pobyt

Pravdou sice je, že některé hotely a penziony na horách jsou již na Silvestra 2011 obsazené, najdou se ale stále ještě volná místa, podívejte se na několik tipů, kam vyrazit a kde oslavit nový rok.

Krkonoše

Krkonoše patří mezi oblíbené české hory. Na Silvestra 2010 zde má volno ještě například Chata nad Pecí pod Sněžkou. Užít si zde můžete lyžování a na silvestrovský večer je připraven raut, přípitek, večeře, živá hudba i ohňostroj. V Krkonoších má volno také Penzion v Rokytnici nad Jizerou, který nabízí týdenní silvestrovský pobyt.

Jizerské hory

Také v Jizerských horách se ještě najdou volná místa na Silvestra 2011. Pokud toužíte po romantice, vyzkoušejte hotel v Josefově Dole. Volno má také chata v Jindřichově. Na Silvestra se zde chystá silvestrovské občerstvení i hudba.

Šumava

Ani Šumava není na Silvestra zcela vyprodaná. Poslední noc v roce si můžete užít například v Hotelu v Hojsově Stráži, v Hotelu v Hořicích nebo v Hotelu v Petrovicích. Volné jsou také některé chaty na Šumavě.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Lenka

pátek, 4. leden 2019
19:32

Silvestr na horách je super. My taky trávíme Silvestra na chatě. Jezdíme lyžovat na naše hory i do zahraničí. Pokaždé ale máme cestovní pojištěníhttps://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni/cestovni-pojisteni-na-hory . A zatím jsme ho naštěstí nepotřebovali.


Napsal: Lenka [Odpovědět]


Čtěte také...

Plynové kotle: Kam je umístit?

Plynové kotle: Kam je umístit?

K ohřevu vody a potažmo také k vytápění interiéru domácnosti mnozí z vás používají plynový kotel. Při jeho pořízení je důležité dbát na odbornou instalaci, napojení na odvod spalin a také na správné umístění. Špatně umístěný plynový kotel může způsobit hodně neplechy a zároveň se také sníží jeho úči…

Kam s nefunkční žárovkou? Recyklujte ji.

Kam s nefunkční žárovkou? Recyklujte ji.

Stále více domácností používá takzvané úsporné, nebo-li kompaktní zářivky. Jejich užívání je v dnešní době takřka hitem už jen kvůli úspoře energie. Dosud běžné wolframové žárovky jsou už pomalu na ústupu.


Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna: kam je umístit a jakou zvolit velikost

Střešní okna jsou vhodná do půdních prostor, kde dochází k rekonstrukci a počítá se s obytnými prostorami. Díky tomu, že nainstalujeme namísto klasických oken střešní okna, docílíme intenzivnějšího prosvětlení prostoru místnosti.

3 tipy na letní doplňky na zahradu

3 tipy na letní doplňky na zahradu

Během letních slunečních dní je obzvláště příjemné, když můžete využít prostor vaší zahrady. Pro co nejlepší komfort je dobré v ní kromě laviček a stolu umístit také další doplňky. V tomto článku vám představím zajímavé tipy, které jistě během léta v


Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Tipy na bleskový úklid během půl hodiny

Zvoní vám telefon a zpráva je jasná – vaše tchýně se neočekávaně blíží. Vy jste se právě vrátili z práce, nemáte uklizeno a všude ve vašem bytě panuje chaos a nepořádek. Nebojte! S našimi tipy zvládnete uklidit domácnost rychle a hravě.

Tipy na vánoční dárky nejen pro rodiče

Tipy na vánoční dárky nejen pro rodiče

Vybíráte vánoční dárek pro maminku, jejímž koníčkem je domácnost? Nebo přemýšlíte, čím letos potěšit tatínka? Přinášíme tipy na vánoční dárky pro rodiče, prarodiče nebo kamarády! Chcete jim darovat pěkný designový dárek, který bude zároveň užitečný? Podívejte se na praktické vánoční dárky, které pot…