Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Tipy, jak bude vaše bydlení působit luxusněji i bez větší finanční investice

30. srpen 2017 - Rubrika: Moderní dům - reaguj na článek

Máte pocit, že vaše bydlení si už žádá změnu a nemáte finance na nákladnou rekonstrukci? Rozhodně není důvod si zoufat. I bez větších investic si můžete předělat své bydlení tak, aby působilo luxusním dojmem.

Reklama

Jak na špinavé zdi?

Nechce se vám pouštět do velkého malování, ale máte velmi špinavé zdi? Pořiďte si tapety. Ozdobit s nimi můžete dle libosti jednu stěnu nebo klidně celý byt.

Stará kuchyň?

Pomocí samolepících omyvatelných tapet snadno a rychle vylepšíte kuchyňskou linku. Tapetu můžete použít i na pracovní desku. Staré a nevzhledné úchytky vyměňte za moderní. Taková změna nevyžaduje mnoho peněz, ale pokud vám přece jen na její realizaci nějaké ty korunky chybí, můžete vyzkoušet půjčku do výplaty, díky které získáte i malou částku.

Chce to novou podlahu?

Byt dostane nový vzhled také díky podlaze. Místo celoplošného koberce můžete mít jednoduchou a hladkou podlahu, kterou ozdobíte kusovými koberečky. Na podlahu můžete vyzkoušet samolepící vinylové dlaždice v imitaci dřeva, parket, dlažby či mozaiky.

Nový nábytek? Zkuste ten z palet!

Toužíte po novém nábytku? Zkuste si vyrobit vlastní, z palet. Ušetříte při jeho výrobě tisíce korun. Z palet můžete mít konferenční stolek, postel, pohovku, police, klidně ve zlaté či stříbrné barvě.

Máte rádi umění?

Kousek umění si můžete vyrobit i doma. Stačí si v obchodě s látkami vybrat tři různé druhy, které spolu budou ladit barvou či vzorem. Pořiďte si latě, kterými látku zachytíte na stěně. Latě stačí spojit a připevnit na ně vaše nové originální umělecké dílo. Pokud si troufáte, můžete si vytvořit na plátno vlastní motivy. Jak vidíte, i za pár korun si můžete zdokonalit svou domácnost a nemusíte hned vymýšlet rozsáhlé předělávky, které bez nebankovní půjčky neutáhnete. Důležité je, abyste se cítili ve svém vylepšeném domově dobře.

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Kancelářské potřeby, bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby,  bez kterých se vaše domácí pracovna neobejde

Kancelářské potřeby představují nezbytnou součást každého kancelářského provozu, bez nichž by se plnohodnotný chod neobešel. Co vše si lze pod širokým pojmem kancelářské potřeby představit? Kde je nejlépe nakoupit?

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

Inteligentní dům: vhodné řešení pro vaše bydlení

V rámci snahy o co největší úspory na energiích a zároveň zajištění komfortnějšího bydlení se používají mnohé počítačové a komunikační technologie. Využití těchto moderních systémů nese hromadný název inteligentní dům.


Zazimování stromů: Jak připravit vaše rostliny k zimnímu spánku

Zazimování stromů: Jak připravit vaše rostliny k zimnímu spánku

Tak jako se lidé i zvířata připravují na zimu, také rostliny potřebují důkladnou péči ještě předtím, než padnou první noční mrazy. Některé květiny a stromky v květináčích přemístíme dovnitř do místností nebo zimních zahrad. Jiné, zpravidla ty mohutnější, které se nevejdou do interiéru, necháváme cel…

Jak uklidit domácnost bez chemie: 5 tipů

Jak uklidit domácnost bez chemie: 5 tipů

Nejste příznivcem všech těch chemických prostředků, které je možné zakoupit v drogérii? Příčí se vám dezinfekce a přistupujete ke své domácnosti se zdravým selským rozumem? Pak se vám bude hodit několik tipů, jak si doma uklidit bez chemie!


Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Jak vybrat kuchyni? Rady a tipy

Kuchyně v českých domácnostech obměňujeme v průměru asi po dvaceti letech. Máte doma starou kuchyni, na kterou se už nemůžete dívat? Stěhujete se do zbrusu nového bytu a pořizujete novou kuchyni? Přinášíme rady a tipy, na co si dát pozor.

Chalupy v čím dál větší oblibě

Chalupy v čím dál větší oblibě

Že je stále finanční recese? V jak kterých odvětvích. Prodávající rekreačních objektů si nemohou stěžovat. Krize do poptávky po chalupách, chatách či rekreačních apartmánech nijak nezasáhla. Češi jsou správní chalupáři a do rekreačních nemovitostí s oblibou nadále investují.