Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Stylové vodovodní baterie do koupelny a kuchyně v klasickém i retro provedení

23. říjen 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Umyvadlové baterie se v dnešní době vyrábějí v několika provedeních. Klasické kohoutkové baterie jsou používána již po celá desetiletí. Jejich životnost je však do jisté míry omezena, záleží samozřejmě na kvalitě jejich provedení. Mnohem praktičtější a v současné době více používanější jsou pákové baterie, které se vyznačují jednoduchou obsluhou a také delší životností. Dalšími možnostmi jsou pak nástěnné či stojánkové baterie.

Baterie do koupelny

V případě, že si chcete pořídit moderní koupelnové baterie, lze je vybírat v internetovém obchodě water-fall.cz. Tento eshop nabízí designové baterie v pákovém i klasickém kohoutkovém provedení. V nabídce obchodu naleznete koupelnové baterie v různých povrchových úpravách, krom jiného bronzové či chromované, které jsou vysoce odolné vůči stárnutí a korozi. Do koupelny si můžete pořídit nejen běžné baterie, k dispozici jsou zde také stylové retro koupelnové baterie, které se stanou ozdobou místnosti.

Kuchyňské baterie

Internetový obchod water-fall.cz dále nabízí také dřezové baterie do kuchyně. Ty jsou nezbytnou součástí každé kuchyňské linky. Při jejich výběru je důležité snadné ovládání a vysoká odolnost vůči poškození. Eshop water-fall.cz nabízí moderní kuchyňské baterie v klasickém i retro provedení, a to z různých materiálů - broušeného niklu, mědi, chromu, bronzu a dalších. V nabídce naleznete také praktické dřezové baterie se sprchou, která usnadňuje manipulaci.

Chcete-li mít v koupelně a kuchyni kvalitní a spolehlivé baterie, pak navštivte internetový obchod water-fall.cz. V jeho nabídce naleznete široký sortiment koupelnových a kuchyňských baterií za výhodné ceny, které jsou svojí kvalitou na vysoké úrovni a mají moderní design.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: water-fall.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?

Vodovodní voda z kohoutku vs. balené vody

Vodovodní voda z kohoutku vs. balené vody

Reklamy na balené pitné vody nás ujišťují, že právě tyto kupované vody jsou kvalitnější než obyčejná voda z kohoutku. Jak však ukazují pravidelné průzkumy a kontroly hygieniků, opak je pravdou. Kvalita vodovodní vody z kohoutku mnohdy značně převyšuje kvalitu balené vody. Česká republika se v tomto …


Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Rekonstrukce koupelny si žádá také nové rozvody vody

Konečně jste se dočkali své vytoužené rekonstrukce staré a nevzhledné koupelny, která pouze hyzdila moderní vizáž Vašeho nadčasového bytu? S vervou a nadšením jste se pustili do bourání prohnilého jádra s vidinou rychlé výstavby a brzkého užívání koupelny? Potom jste určitě během tohoto procesu nara…

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Fotogalerie koupelen a wc: Tisíc inspirací koupelny SIKO

Společnost SIKO KOUPELNY spouští 1. září unikátní projekt Galerie tisíce inspirací. Webová stránka bude sloužit všem, kdo si zařizují či rekonstruují koupelnu a chtějí se inspirovat nejmodernějšími trendy v koupelnovém vybavení. Na adrese koupelnova-galerie.cz si zájemci mohou prohlížet množství viz…


Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Jak vybrat obklady a dlažby do koupelny: Používané stupnice

Keramické dlažby a obklady, které hodláte využít při realizaci či rekonstrukci koupelny, případně i dalších prostor v domácnosti, je potřeba vybírat nejen podle jejich vzhledu, ale hlavně podle vlastností.

Záclony vhodné do kuchyně

Záclony vhodné do kuchyně

Při výběru kuchyňské záclony do okna je třeba myslet nejen na estetické hledisko. Tato místnost je totiž vzhledem ke svému účelu dosti specifická, což krom jiného znamená, že ne všechny záclony se sem hodí.