Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Domácí vinotéka pro snadné a kvalitní skladování vína

20. červenec 2012 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Stále více Čechů přichází na chuť vínu. Přestože stále převažují „pivaři“, rok od roku roste právě spotřeba vína. Je také vidět, že dáváme přednost spíše kvalitě. Trend směřuje k tomu, že si kupujeme kvalitní dražší vína, která lze skladovat, levná krabicová či stolní vína jsou naopak na ústupu.

Pro skladování vína je ideální mít vlastní vinný sklípek. Je však logické, že ne každý milovník vína si hned bude stavět sklípek. V případě, že i přesto chce mít doma místo pro uskladnění kvalitních vín, může si pořídit domácí vinotéku.

Aby mělo víno ideální podmínky

Domácí vinotéky jsou moderními zařízeními, která dokáží uchovat vínu jeho charakteristické vlastnosti. Zároveň vinotéka přisppívá k tomu, že víno je drženo v optimálních podmínkách, tedy zejména teplotě a vlhkosti. Kvalitní domácí vinotéka totiž umožňuje nastavit teplotu dle druhu vína. Zároveň také pouští dovnitř zařízení čerstvý vzduch, který je filtrován, tudíž se k vínu nedostávají žádné částice, které by mohly negativně ovlivnit jeho kvalitu.

I laici vědí, že každý druh vína potřebuje pro uskladnění jinou teplotu. Zatímco například pro červené víno je ideální teplota kolem 15 až 18 stupňů, bílé víno je vhodné skladovat při teplotách jen kolem 10 stupňů, pro šumivé víno je zapotřebí vytvořit ještě chladnější prostředí. A právě domácí vinotéka umožňují nastavit přesně takovou teplotu, jakou dané víno vyžaduje.

Domácí vinotéka jen nejen praktickým zařízením, ale také elegantním doplňkem do domácnosti. Dá se umístit do kuchyně, na chodbu domu či třeba do spíše nebo i na jiná místa.

Eshop s nabídkou domácích fonoték

Kvalitní domácí vinotéky lze pořídit v internetovém obchodě levneelektro.cz. Tento obchod je specialistou na elektro spotřebiče všeho druhu. Disponuje velmi širokou škálou produktů, které navíc nabízí za vynikající ceny. Domácí vinotéky jsou zde nabízeny v několika variantách, tvarech a velikostech.

Komerční sdělení Placla.cz

Foto: levneelektro.cz

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéka: 4 rady pro její správný výběr

Domácí vinotéky jsou hitem posledních let. Milovníci vína si konečně dávají záležet na správném skladování jejich oblíbeného moku. Dříve si většina z nás vystačila s klasickou chladničkou, spíží nebo jiným místem, kam víno jednoduše uskladnila. Jenže málokde jsou natolik ideální podmínky pro to, aby…

Sušička potravin: Pro snadné konzervování ovoce i dalších druhů potravin

Sušička potravin: Pro snadné konzervování ovoce i dalších druhů potravin

Sušené potraviny jsou oblíbeným pamlskem, který dokáže nahradit běžné cukrovinky ve chvíli, kdy večer usednete k televizi a máte chuť na něco dobrého. Zároveň mohou být také vhodnou přísadou do nejrůznějších druhů pokrmů, které doma vaříte. Sušit se dá ovoce, zelenina, ale i maso nebo bylinky. Zatím…


Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Trend dnešní doby: Matrace pro zdravý a kvalitní spánek

Také jste se ráno probudili celý rozlámaní, bolela vás hlava a vaše záda byla celá ztuhlá? A přitom by stačilo tak málo a váš spánek by se mohl stát kvalitním a především zdravým. Jak? To se dozvíte v mém dnešním článku.

Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny pro kvalitní a zdravý spánek: Jak na výběr kvalitních peřin?

Peřiny a polštáře plněné peřím používaly už naše praprababičky a dobře věděly proč. Ne nadarmo je také slovo peří základem slova peřina. Tyto deky a polštáře totiž díky svým vlastnostem vytváří optimální podmínky pro náš odpočinek a naopak nepříznivé podmínky pro roztoče.


Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Smoothie Maker: Opravdu kvalitní džusovač?

Neustále jste časově vytíženi a nestíháte jíst ovoce a zeleninu? Cítíte, že vaše tělo nemá v poslední době dostatečný přísun vitaminů, který si zaslouží? Je tady řešení! Úžasný Smoothie Maker- džusovač vás o tom rychle přesvědčí.

Vybíráme kvalitní mrazáky do domu i do bytu

Vybíráme kvalitní mrazáky do domu i do bytu

Nepochybně velmi důležitým vybavením do domácnosti je mraznička. Díky mrazáku můžeme uchovávat potraviny i několik měsíců. Při výběru mrazáku bychom si měli ujasnit, jaký požadujeme jeho objem a rozměry. Důležitým kritériem při výběru by pak kromě ceny měla být také jeho kvalita a zejména spotřeba e…