Magazín o moderním bydlení, domech a zahradě

RSS kanál

Designový nábytek nemusí být tak drahý, jak se traduje

2. březen 2015 - Rubrika: Komerční sdělení - reaguj na článek

Při nákupu nábytku si prakticky každý z nás hledí především jeho ceny. Není proto žádným překvapením, že v prodeji jednoznačně dominuje sériové neznačkové kusy, případně modely od nábytkových velkoprodejců. Jak ale i prostřednictvím tohoto článku zjistíte, ani designový nábytek nemusí být nijak zvlášť drahou záležitostí.

Definice designového nábytku

Nejprve je dobré si ujasnit, co to vlastně onen designový nábytek je. V první řadě by se dal charakterizovat tak, že má svůj osobitý styl a vzhled. Obvykle se vám tak u něj nestane, že byste jej lehce zaměnili za jinou značku, jiný nábytek. Kromě toho bývá dosti často vyráběn na míru, případně v nějakých limitovaných edicích. Velkou roli pak hraje kvalita materiálů. Ta je zpravidla na velmi vysoké úrovni.

Pořídit si designová křesla, sedací soupravu či třeba barové židle do kuchyně v dnešní době není tak složitým úkonem. A ani nijak extrémně finančně náročným, což možná pro mnohé z vás bude překvapením.

Eshop Lino.cz – ideální příklad toho, že designový nábytek není drahý

O tom, že je designový nábytek cenově dostupný a určitě se do něj vyplatí investovat namísto „obyčejných“ modelů, jsem se přesvědčil v eshopu www.lino.cz. Na něm se totiž dají pořídit velmi pěkné a stylové kousky, které perfektně zapadnou do moderní domácnosti. Ať už se jedná o zmiňované sedačky, křesla, židle do kuchyně, nebo například o televizní stolky a obývací stěny. V nabídce nechybí ani koberce a různé drobnější bytové doplňky.

Ceny jsou v eshopu lino.cz nastaveny velmi rozumně. I díky tomu je designový nábytek dostupný prakticky každému z vás. Sami se nahlédnutím do eshopu přesvědčíte, že mám pravdu. Kromě ceny vás zaujme i samotný design produktů. Výrobce se do nich snaží promítat nejnovější trendy v oblasti nábytkářství. Vyberte si designové barové židle či některý z dalších druhů nábytku a obohaťte svoji domácnost.

Foto: lino.cz

Komerční sdělení

-pla-

Autor: Roman Beneš

Autor se dlouhodobě věnuje publikační činnosti v oblasti moderního bydlení a zahrady. Pravidelně připívá na weby, které se věnují tématice bydlení a financí. Kontaktovat ho můžete na Google+

[Nahoru ↑]

Reklama


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Čtěte také...

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej nemovitosti: Jak dobře prodat byt

Prodej bytu je důležitým milníkem v našem životě. Pokud se rozhodneme, že svůj dosavadní byt či dům prodáme a přestěhujeme se do nového, lepšího, pak je třeba si prodej řádně promyslet a naplánovat tak, abychom jej zbytečně neprodali pod cenou. Ceny nemovitostí se dost výrazně liší podle lokality, o…

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Designová koupelna: Využijte podomítkové baterie pro designový vzhled koupelny

Nabídka vodovodních baterií je ohromující. Výrobci i prodejci koupelnového vybavení se předhánějí v designu i technologických „vychytávkách“. Co ale dělat, když sháníte baterii, která nijak nenaruší celkový vzhled koupelny, je nenápadná, minimalistická, designově čistá a přitom maximálně funkční?


Koupě nemovitosti: nový či starší byt?

Koupě nemovitosti: nový či starší byt?

Uvažujete o koupi bytu? Nemůžete se rozhodnout, zda raději nový, či starší byt? Při rozhodování by měl vzít zájemce v potaz všechna pro a proti, která sebou koupě bytu nese a nedělat unáhlená rozhodnutí. Podle čeho se rozhodovat?

Nový byt: 3 nejdůležitější kritéria výběru

Nový byt: 3 nejdůležitější kritéria výběru

Rozhodli jste se právě učinit důležitý krok v životě a vybrat si nový byt, kde strávíte další roky svého života? Víte však, co je při výběru bytu nejdůležitější a jaká kritéria byste měli zohlednit?


Domov může být rájem pro alergiky

Domov může být rájem pro alergiky

Čím dál více se ve větších městech rozmáhají alergie způsobené moderním životním stylem. Podle epidemiologických studií zaviní znečištěné ovzduší úmrtí až 300 tisíc občanů EU ročně. Lidé se špatnou aktivací protilátek na prach nebo pyl ale mají možnost najít útočiště v nízkoenergetických domech a by…

Rekonstrukce chalupy: topit dřevem může být komfort

Rekonstrukce chalupy: topit dřevem může být komfort

Zdědit starou chalupu po rodičích nebo si ji koupit třeba na víkendové pobyty na venkově může být romantika i noční můra. Jen málokterý starý dům je totiž v takovém stavu, aby odpovídal současným potřebám. Starší generace byly zvyklé na každodenní práci na chalupě, ke které patřila i ustavičná s…